Dobai Ilona: Rossz szájízzel jöttünk haza,nem érte meg a 108000 Ft ot - Baranya Hotel Harkány

Baranya Hotel Harkány értékelése
15. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Rossz szájízzel jöttünk haza,nem érte meg a 108000 Ft ot

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Meg voltunk elégedve az étkeztetéssel,a személyzet nagyon aranyos volt.A szoba jó lett volna ,de olyan fekete gusztustalan foltos volt a padlószőnyeg,hogy még papucsba is meg gondolta az ember,hogy rá álljon.Sok helyen üdültünk már,de ez túl lőtt minden célon.A Baranya Hotelbe is voltunk már,azért mentünk vissza,de nem hiszem,hogy egyhamar el felejtjük ezt az élményt.Ez az 510 es szoba volt.Üdvözlettel Braunmüller Józsefné.

Ennyire tetszett: Átlagos
Tisztaság: Szörnyű
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni Dobai Ilona felhasználót?    Igen

Baranya Hotel Harkány
7815 Harkány
Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7.

2019. október 31.
A Baranya hotel pont a fürdővel szemközt van tehát kényelmesen a változatos reggeli után át ballaghatunk a fürdőbe .Még a lustábbaknak sem kell kilométereket gyalogolni .Harkány különben nagyon barátságos kis város kb 45-perc alatt be lehet barangolni.

2019. október 30.
1 Rossz hir:Szállodába érkezéskor már a hotel előtt sem lehet meg állni, mert a Harkányi parkoló hely-jegyszedők már elkérik a meg állásért is a jegyet pedig csak a hotelba szerettünk volna be menni be jelenkezni. 2 Rossz hir: Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését,Más...

2019. október 27.
A visszatérő vendégként jártunk a Baranya Hotelben az "Őszi piknik" akciós hétvégén. A házassági évfordulónkat töltöttük itt. A szoba megfelelő volt, az ágy kényelmes. A wellness részleget könnyen meg lehet közelíteni a házon belül. Kár, hogy nem minden élményelem működik a medencetérben. Az...

Baranya Hotel, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Ünnepközi akciós napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30
 - Őszi hétvégi piknik extrákkal (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, késői kijelentkezéssel, utazás napján snack-ebéddel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-04 - 2019-12-01
 - Egyedi ajánlatkérés