Dráva Hotel Thermal Resort

Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen

Gyenge 2023. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. július 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A nappali részben régi, szét ült 2 db. fotel, és azonos állagú, ágygépes kanapé volt, melyet szétnyitottak, 5 cm-es szivaccsal fedtek le, ágyaztak be. Így 3 személynek csak 2 ülőhely /2db fotel/ állt rendelkezésre. Egyikünk kénytelen volt a szétnyitott kanapéra felfeküdni és onnan TV-t nézni. Az ágygép és a TV alatti szekrény között kb. 20 cm hely maradt, ami nehezítette a 2 oldal közötti átjárást.
A hálószobai párba tolt két heverő végei és a fal között szintén 25-30 cm-en lehetett közlekedni, mert a nappaliban szétnyitott kanapé miatt az asztallal a hálószoba egyik átjáróját teljesen lezárták!
Összefoglalva: Szerintem a B204-es szoba komfortja nem érte el a 4 csillagos szintet!

További probléma volt, hogy a YAKUZZY az ottlétünk idelye alatt egyeltalán nem működött, holott a szállodán belüli velnesznek fontos és ajánlott része volt.
Egyébként naponta 4-6 órát töltöttünk el a részlegen, ahol a YAKUZZY kivételével minden jól működött.

A WIFI szolgáltatás kiváló volt, egyéb szabadidős játékok, rex, asztalifoci, stb.
rendelkezésre állt.
Problémaként értékelem a TV csatornákhoz való hozzáférést. 20 óra /a velnesz zárása/ után szívesen néztünk volna szórakoztató filmet. Sajnos erre csak a számunkra érdektelen köztévé műsorai áltak rendelkezésre.
Csak jelzem, hogy van több olyan száloda, ahol a vendég az ott tartózkodásának idejére külön előfizethet választott csatornára!

A félpanziós éttermi szolgáltatást, különösen a reggelit jónak tartottuk. Az étterem személyzete udvariasan, jól végezte munkáját! Ez jellemezte a szálloda többi alkalmazottjának is a munkáját.

Problémaként értékelem azt, amikor a szobánk megtekintése után, kifogással éltem az elhelyezési körülményekkel kapcsolatban, a recepción dolgozó hölgy válasza annyi volt,"Ön ezt rendelte"! Ebben teljesen igaza volt, de Én ebben a szállodában ilyen szintű elhelyezéssel az előző öt alkalommal még nem szembesültem. Őszintén, nem munkásszállás, hanem 4 ****-os szintű, a szállásköltségnek megfelelő elhelyezésre számítottam.

A fentiek alapján döntöttem úgy, hogy a további üdüléseimet nem a DRÁVA HOTEL-ban tervezem.

Ami jó volt azt köszönöm a HOTEL személyzetének.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:
Étkezés:

Dráva Hotel Thermal Resort további értékelései

2024.04.02a párjával
A képek alapján amit hírdettek nem volt kinti medence.mivel már meleg volt kint az hiányzott.A személyzet kedves volt es a tisztaságra is figyeltek.Az ételek nagyon finomak voltak. Egy probléma volt a zuhanyzóban gyenge volt a víznyomás.Gyerekbarát és nagy hangsúlyt fektetnek az állatokra...
2024.02.01gyerekekkel
Rendszeresen járunk, a Dráva Apartmanokba. Szép, modern, tágas apartman. A konyha és a nappali, étkező egybe van nyitva. Letisztult, nagy terasz. A kaják az étteremben nagyon-nagyon finomak és a wellness részleg a szaunavilágával kihagyhatatlan. A parkról: óriási, van állatsimogató, sétány...
2024.01.19a párjával
A szálloda kutyabarát, ez volt az elsődleges szempont. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szoba tágas,kényelmes, volt rengeteg pakolási lehetőség. A wellnes részleggel nagyon elégedettek voltunk. Az étkezések (félpanzió) kitűnő volt, rengeteg változatos,finom ételeket ettünk. Dicséret a...

A Dráva Hotel Thermal Resort legnépszerűbb csomagjai

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Wellness napok extrákkal (min. 2 éj)
Wellness napok extrákkal
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Pihenő napok (min. 2 éj)
Pihenő napok
2025.01.01-ig