Dráva Hotel Thermal Resort Harkány ★★★★

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
7815 Harkány, Bartók Béla u. 1.

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány értékelése:

3. helyezett a 84 harkányi szállás közül
12. helyezett Dél Dunántúlon - 501 szállás közül

Akciós csomagok

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány bemutatkozása

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú városban található, a gyógyfürdő közvetlen közelségében. A harmonikus környezetben elhelyezkedő szálloda wellness- és gyógyrészlegével, gondozott parkjával a nyugodt feltöltődést kínálja vendégeinek.

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány képei

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
11 Nap 10 éjszakára lakosztályt foglaltunk, a sokadik levélváltásra sikerült megérteni mit is szeretnék. Az érkezés napján egy hirtelen záport után azonnal egy beázással néztünk szemben, amire a szálloda válasza egy koszos felmosó vödör volt a mennyezeti lyuk alá. A párom szinte minden napon próbált kontaktust teremteni egy intézkedésre képes alkalmazottal vagy vezetővel, de ezt a 10 nap alatt nem sikerült elérnünk.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb hotel, melyben eddig jártam. Nem tudok negatívumot írni, csak sok-sok pozitív dolgot. Fantasztikus ételek, nemzetközi konyha, nagyon jó szakácsok, udvarias személyzet (mindenki), tisztaság, rend, nyugalom, csend. Rengeteg szolgáltatás: úszómedence, jakuzzi, pezsgőágy, sokféle dögönyöző, masszírozó elem a medencében, fitneszterem, bár, konferenciaterem.

Kyra TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Kényelmes szoba, modern berendezés. A wellnesben úszási lehetőség és minimális melegvizes jacuzzi. /Gyógyvíz itt nincs/ Legemlékezetesebb az étkezés, minden nagyon finom volt. Konferencián voltunk, napos időben az előadóterem igen meleg volt, légkondi hiányában. Péntek éjjel szállodán kívüli igen zajos bulit voltunk kénytelen hallgatni.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éve jártunk utoljára ott, akkor is színvonalasnak értékeltük a szállodát, most mégis egy sor előnyös változást tapasztaltunk. Az "A" szárnyon laktunk,igazi négycsillagos szobában, tágassága , tisztasága, elrendezése példaértékű. Étterme tágas ,világos, kényelmes. Kevés szálló jelöli ilyen rendszerességgel, hogy a felkínált étel melyik környékbeli gazdaságból származik.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk ott és remélem, nem is utoljára! Szinte minden igényt kielégít a szolgáltatás, a wellness részleg, a szobák. Barátaink szerint a szekrények kicsit alacsonyan vannak, de nekünk nem volt zavaró! Az étterem is jó volt, picit lehet még rajta javítani (pl. találtam olyan kolbászkarikát, amelynek a legbelseje picit már avas volt).

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A bárban a kiszolgálás rendkívül és szakszerütlen . Miért nem árulnak újság

okat ? Tv -csatornák közül hiányzik az ATV .Szükség lenne egy lényegesen nagyobb pezsgőmedencére.
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat,kedvesek és figyelmesek voltak minden téren.A Séfjük különösen elnyerte a tetszésünket,fantasztikus volt a kínálat,és az izek számunkra csillagos 5-ös.Remélem lesz még lehetőségünk eltölteni kis időt önöknél. Köszönettel Konczné Vera

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Rendszeres vissza járó vendégek vagyunk a szállodába, mi nagyon elégedettek vagyunk velük. Mindig kiváló ételekkel és személyzettel várnak minket. A mostani foglalásunk mellé ajándék 2x25 perces masszást is kaptunk. Nekünk az ágy matrac nagyon puha, de ez az egy dolog amit nem szeretünk. Csöndes, nyugodt környezet, a szálloda szomszédságában van a termál fürdő, így nem kell messzire menni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
A szobában örültünk volna egy ruha szárítónak, illetve a pótágyról 2x is leesett a kisfiunk alvás közben. Nem tudom esetleg megoldható lenne-e valamiféle leesésgátló biztosítása a pótágyakhoz a későbbiekben. Ezektől eltekintve kitűnő 5 napot töltöttünk a szállodában! A wellness részleg bár nem túl nagy, de a meglévő szolgáltatások a lehetőségekhez mérten minden igényt kielégítenek.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.26.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Adventi hétvége (min. 2 éj)

HarkányX