Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

4,4
11. helyezett
a 87 harkányi szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány
107 fotó

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány bemutatkozása

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú városban található, a gyógyfürdő közvetlen közelségében. A harmonikus környezetben elhelyezkedő szálloda wellness- és gyógyrészlegével, gondozott parkjával a nyugodt feltöltődést kínálja vendégeinek.

102 vendég véleménye alapján

4,2Szolgáltatás
4,2Étkezés
4,6Elhelyezkedés

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkány legnépszerűbb csomagjai

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Szilveszteri óévbúcsúztató és újévköszöntő napok (min. 3 éj)
Szilveszteri óévbúcsúztató és újévköszöntő napok
239.900 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
12.30-2022.01.02.
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Édes egyes kettesben (1 éjtől)
Édes egyes kettesben (1 éjtől)
39.900 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2021.12.23-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Vital Zalakaros
69.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től kiváló félpanzióval

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány vélemények

Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
A látvány ami fogadott,valóban az volt,amit hirdettek.A recepciós hölgy érkezéskor készséges,a pincérek lesték minden kívánságunkat,ezt a szállodát jó elhelyezkedés, a makulátlan tisztaság jellemez.Az ételek választéka és ízvilága felejthetetlen.Ha tehetjük,még jövünk!
5Kényelem
Kiváló 2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégédve a szálláshellyel, a tisztasággal , az ételek minőségével és a bőséges választékkal.
A személyzet kedves és segítőkész.
Jól éreztük magunkat, másoknak is szívesen ajánljuk.
4Elhelyezkedés
Kiváló 2020. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A képek alapján kissé féltem a fürdő-részleg ,,élvezhetősége" miatt, de alaptalannak bizonyult a félelmem. Az élményelemek, a víz hőfoka, teltház ellenére a használhatósága,-remeknek bizonyult. Az ország minden területén jártunk már ugyanilyen besorolású szállodában, de ilyen ízletes, minden igényt kielégítő ellátással még nem találkoztunk.
4Tisztaság
Kiváló 2020. augusztus 15.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szállással. A szoba hőmérséklete kellemes volt, éjszaka csend volt ,nagyon jól tudtunk aludni. Az étkezést nagyon jól megoldották, hogy két csoportra osztották a vendégeket , így kényelmesen elfértünk az étteremben. Az étel választék bőséges és az ételek nagyon ízletesek voltak. A tisztaságra figyeltek. Mi már másodszor voltunk itt, de még jövünk.
5Kényelem
Kiváló 2020. július 20.gyerekekkel járt itt
A szállás minőségével teljes mértékben megvoltunk elégedve.
Az étkezés változatos volt és finom ételek kerültek a választhatók közé.
Amivel nem nagyon voltam megelégedve az a légkondi működése volt.
Hideget nem fújt, csak langyos levegőt.
2020. július 13.a párjával járt itt
A személyzet nagyon barátságos volt és segítőkész. A wellness részleg is rendben volt.
Egy megjegyzést szeretnék tenni az ágyakra: két külön álló ágy volt összetolva a szobánkban, ami állandóan szétcsúszott. Talán rögzíthetnék valami módon, így ez a probléma megoldható lenne.
4Tisztaság
2019. december 30.a párjával járt itt
Meglepett minket mennyire kicsi volt a szoba viszont nagyon kényelmes,
jobb lett volna egy picit ha az ágyakat összelehet valahogy kapcsolni és nem csúszkálnak el éjszaka egymás mellől.
A személyzet hozzáállása és a wellness kiváló volt,
örültünk, hogy a szoba elhagyása után is élvezhettük.
köszönjük
4Étkezés
Kiváló 2019. december 10.családjával járt itt
A szállodában már másodszor jártunk, pedig több száz km kellett megtenni. A személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész volt, az ételek választékosak és ízletesek voltak. A wellness részleg kicsit kicsinek bizonyult a sok vendég miatt, de így is tudtunk pihenni.A szobáink kifogástalanok voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
4Elhelyezkedés
Kiváló 2019. szeptember 1.barátokkal járt itt
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni.
3Szolgáltatások
Szörnyű 2019. augusztus 15.a párjával járt itt
11 Nap 10 éjszakára lakosztályt foglaltunk, a sokadik levélváltásra sikerült megérteni mit is szeretnék. Az érkezés napján egy hirtelen záport után azonnal egy beázással néztünk szemben, amire a szálloda válasza egy koszos felmosó vödör volt a mennyezeti lyuk alá.
3Tisztaság
2Ár / érték arány
1Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
Itt fényképeztem:
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - SzobákDráva Hotel Thermal Resort Harkány - SzobákDráva Hotel Thermal Resort Harkány - SzobákDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - Egyéb
Még több kép (21 db) >>
102 értékelés / 11 oldalon
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 1.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
2000
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink