Dráva Hotel Thermal Resort Harkány ★★★★

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
7815 Harkány, Bartók Béla u. 1.

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány értékelése:

1. helyezett a 86 harkányi szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 513 szállás közül

Akciós csomagok

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány bemutatkozása

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú városban található, a gyógyfürdő közvetlen közelségében. A harmonikus környezetben elhelyezkedő szálloda wellness- és gyógyrészlegével, gondozott parkjával a nyugodt feltöltődést kínálja vendégeinek.

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány képei

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A látvány ami fogadott,valóban az volt,amit hirdettek.A recepciós hölgy érkezéskor készséges,a pincérek lesték minden kívánságunkat,ezt a szállodát jó elhelyezkedés, a makulátlan tisztaság jellemez.Az ételek választéka és ízvilága felejthetetlen.Ha tehetjük,még jövünk!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Nagyon meg voltunk elégédve a szálláshellyel, a tisztasággal , az ételek minőségével és a bőséges választékkal.
A személyzet kedves és segítőkész.
Jól éreztük magunkat, másoknak is szívesen ajánljuk.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A képek alapján kissé féltem a fürdő-részleg ,,élvezhetősége" miatt, de alaptalannak bizonyult a félelmem. Az élményelemek, a víz hőfoka, teltház ellenére a használhatósága,-remeknek bizonyult. Az ország minden területén jártunk már ugyanilyen besorolású szállodában, de ilyen ízletes, minden igényt kielégítő ellátással még nem találkoztunk.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
Nagyon elégedettek voltunk a szállással. A szoba hőmérséklete kellemes volt, éjszaka csend volt ,nagyon jól tudtunk aludni. Az étkezést nagyon jól megoldották, hogy két csoportra osztották a vendégeket , így kényelmesen elfértünk az étteremben. Az étel választék bőséges és az ételek nagyon ízletesek voltak. A tisztaságra figyeltek.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
A szállás minőségével teljes mértékben megvoltunk elégedve.
Az étkezés változatos volt és finom ételek kerültek a választhatók közé.
Amivel nem nagyon voltam megelégedve az a légkondi működése volt.
Hideget nem fújt, csak langyos levegőt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
A személyzet nagyon barátságos volt és segítőkész. A wellness részleg is rendben volt.
Egy megjegyzést szeretnék tenni az ágyakra: két külön álló ágy volt összetolva a szobánkban, ami állandóan szétcsúszott. Talán rögzíthetnék valami módon, így ez a probléma megoldható lenne.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Meglepett minket mennyire kicsi volt a szoba viszont nagyon kényelmes,
jobb lett volna egy picit ha az ágyakat összelehet valahogy kapcsolni és nem csúszkálnak el éjszaka egymás mellől.
A személyzet hozzáállása és a wellness kiváló volt,
örültünk, hogy a szoba elhagyása után is élvezhettük.
köszönjük

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 10.
A szállodában már másodszor jártunk, pedig több száz km kellett megtenni. A személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész volt, az ételek választékosak és ízletesek voltak. A wellness részleg kicsit kicsinek bizonyult a sok vendég miatt, de így is tudtunk pihenni.A szobáink kifogástalanok voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
11 Nap 10 éjszakára lakosztályt foglaltunk, a sokadik levélváltásra sikerült megérteni mit is szeretnék. Az érkezés napján egy hirtelen záport után azonnal egy beázással néztünk szemben, amire a szálloda válasza egy koszos felmosó vödör volt a mennyezeti lyuk alá. A párom szinte minden napon próbált kontaktust teremteni egy intézkedésre képes alkalmazottal vagy vezetővel, de ezt a 10 nap alatt nem sikerült elérnünk.

Harkány
6 nap/5 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.395,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.06.08. - 2021.09.29.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
5-6 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.19. - 2021.12.23.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig
Érvényes: 2021.12.21-ig
Gere Apartman
Gere Apartmanház
Harkány
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Harkányban
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
5 éjszakás pihenés kedvezményesen (min. 5 éj)

HarkányX