Harkány és környéke

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány vélemények

Kiváló 2016. augusztus 5.egyedül járt itt
Egy picit nehezen találtam meg, nem gépkocsival érkeztem, de nem volt vészes. Nagyon szép új épület, kedves személyzet, fürdőköntös, papucs, hajszárító (nem kellet cipelni) szép tágas szoba erkéllyel, szép
fürdőszoba, plazma tv, mini hűtőszekrény, az épületből fedett
folyosón megközelíthető 3 gyógymedencés fürdő.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - Külső képHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - WellnessHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - Külső kép
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Különleges szálláshely, talán (még) az egyetlen hazánkban, amely kiválóan és kifogástalanul egyesíti a szálloda és a kórház előnyeit. Mindez az Európában egyedülálló harkányi gyógyvíz hatását kihasználva.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Külső képHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - WellnessHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - WellnessHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - BelsőHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - BelsőHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - BelsőHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - Medence/kertHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - KörnyékHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - SzobákHarkányi Psoriasis Centrum Harkány - Szórakozás/Sport