Mucika: Karácsony a Xavinban - Hotel Xavin Harkány

Hotel Xavin Harkány értékelése
12. helyezett a 86 harkányi szállás közül

Karácsony a Xavinban

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
Az első közös karácsonyunkat a Xavin Hotelben töltöttük. Életem első wellness nyaralása karácsonykor. Jól döntöttünk, mikor ezt a szállodát néztük ki utazásunk helyszínének. Hogy miért is? Ennek több oka is van, ezt szeretném részletezni.
Pozitívumok:
1. Mivel ünnepi időszak volt, ezért délután kaptunk sütit és kávét ajándékba, ami isteni volt.
2. Karácsonykor, reggelinél adtak kis csokit.
3. Félpanzió során az ételek isteniek voltak. A választék bőséges. Megemlítenék párat: kacsacomb, lilakáposzta, különféle saláták, mandulával töltött rántotthús, sajttal töltött pulykamell, sütik és még naphosszat sorolhatnám, annyi volt.
4.Lehet igényelni a szállodában Harkány Cardot, ami kedvezményeket biztosít Harkányban. Érdemes kiváltani, előtte tájékozódni erről, mert külön nem fogják ezt felajánlani, ha nem szólsz (negatív).
5.A Pincérek nagyon kedvesek.
6. Trópusi élményzuhany számomra a trópusi vihar illúzióját varázsolta a kabinba.
7. Rendelkezik masszás résszel.
8. Ahhoz képest, hogy 4 csillagos, nem drága.
9. Van wifi.
10. Erkélyről csodás látvány tárul elénk.
11. Közel van a nagystrand.
12. Nem messze tőle van pizzériázó.
13. Harkányi piacot érdemes meglátogatni.

Negatívumok:
1. Wellness részleg női mosdójában nem volt világítás, már első nap. Amíg ott tartózkodtunk, ki sem tudták cserélni :D Kénytelen voltam a férfi wc-be menni, ott meg nem lehetett bezárni az ajtót.
2.A szobai fürdőszobában nincs külön szárító, ahol a fürdőruhát meg lehetne szárítani.
3.Sókabin használata nem ingyenes.
4. Masszás medence hideg volt, el is romlott. 2 napig javították.

Összeségében 10-ből 9-st adnék a szállodának mindent egybevetve. Remélem egyszer még eljutok ide a barátommal és a szüleimmel együtt :)

Személyzet:
Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni Mucika felhasználót?    Igen

Hotel Xavin Harkány
7815 Harkány
Kossuth Lajos u. 43.

2020. augusztus 2.
Igen, sajnos mi is hasonló tapasztalatokat szereztünk. Én is azzal kezdem, hogy a szálloda szép, felújított, jó helyen található. Az alkalmazottak tényleg kedvesek. És ennyi........... Félpanzió: hazudnék, ha azt írnám éhes marad az ember. De........ A reklámszövegben hirdetett...

2019. augusztus 24.
Sok helyen jártunk már az országban, de ez a hotel a top 5-ben van nálunk. A hotel nagyon barátságos, szépen felújított, az étterem nagyon kellemes, a szobák modernek, tiszták, a személyzet nagyon kedves volt. Csak pozitív tapasztalatunk volt, szívből ajánlom mindenkinek.

2019. február 12.
Kisebb bosszantó apróságok, ... nem volt teáscsésze a reggelizőben egy 1,4 dl-es kávés pohárba próbáltunk teát csinálni. A reggeliző alátét az a szebb napokat is látott, az most már messze nem négy csillag. Nem tudnak számlát nyomtatni. A kulturált parkoló nincs kialakítva és messze nem egyértelmű

Hotel Xavin, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-12-21
 - Wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-12-21
 - Napi árak