Hotel Xavin Harkány ★★★

Hotel Xavin Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos u. 43.

Hotel Xavin Harkány a térképen

Hotel Xavin Harkány értékelése:

12. helyezett a 84 harkányi szállás közül
51. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Hotel Xavin Harkány bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Xavin Restaurant & Wellness a Baranya megyei Tenkes-hegy lábánál fekszik. A napsütötte Harkányban található szálloda immár 15 éve áll a pihenni, szórakozni, különleges élményekkel gazdagodni vágyó vendégek rendelkezésére. A varázslatos kisváros és környéke számos olyan programlehetőséget rejt, mint a lovaskocsis városnézés, a sétahajózás a Dráván vagy a látogatás az Európa-hírű Harkányi Gyógy- és Strandfürdőben.

Hotel Xavin Harkány képei

Hotel Xavin Harkány

Hotel Xavin Harkány vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igen, sajnos mi is hasonló tapasztalatokat szereztünk. Én is azzal kezdem, hogy a szálloda szép, felújított, jó helyen található. Az alkalmazottak tényleg kedvesek. És ennyi. . . . . . . . . . . Félpanzió: hazudnék, ha azt írnám éhes marad az ember. De. . . . . . . . A reklámszövegben hirdetett tradicionális,mediterrán és reform konyha már finoman fogalmazva is túlzó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Sok helyen jártunk már az országban, de ez a hotel a top 5-ben van nálunk. A hotel nagyon barátságos, szépen felújított, az étterem nagyon kellemes, a szobák modernek, tiszták, a személyzet nagyon kedves volt. Csak pozitív tapasztalatunk volt, szívből ajánlom mindenkinek.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Kisebb bosszantó apróságok, ... nem volt teáscsésze a reggelizőben egy 1,4 dl-es kávés pohárba próbáltunk teát csinálni. A reggeliző alátét az a szebb napokat is látott, az most már messze nem négy csillag. Nem tudnak számlát nyomtatni. A kulturált parkoló nincs kialakítva és messze nem egyértelmű
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Tamás Ferenc!

Köszönjük szépen értékelését, melyre ezúton szeretnénk reagálni.
Amennyiben a vendégeknek szüksége van a teakészítéshez nagyobb csészére és ezt jelzik a részünkre, tudunk a részükre biztosítani.
Szállodánkba online pénztárgép van bekötve a NAV felé, így számlát ezzel készítünk, de természetesen ha a vendégnek szüksége van rá, és ezt jelzi, névre szóló számlát is kiállítunk.
Ugró Szabina (Hotel Xavin)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Az étterem ételei fenségesek voltak. Nem sok helyen ettünk ilyen finomat! ! A személyzet nagyon kedves volt. Ami nem tetszett az az volt, hogy a fürdőszoba kicsit kicsi. A wellness részleg egy része használhatatlan volt, ugyanis 20 fokos volt a nagy medence, amiben senki nem akart fürdeni, ezért a kicsike jakuzziba ült mindenki. .

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nagyon jó kis hètvègèt töltöttünk el itt. Kettő dolog kivètelèvel minden nagyon jó volt. Sajnos az első kèt napban a klíma sajnos nem müködött ami okozott egy kis kellemetlensèget... Illetve a medence vize inkább hidegnek mondható mint kellemesnek....

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda igényes, szép kívül belül. Kényelmes szobák,nagy erkéllyel. Kedves személyzet. A svédasztalos étkezés minősége inkább a 3 csillagos szállodának felel meg, de bőséges volt. A wellness is kellemes volt, de nem túl nagy, több vendég esetén már zsúfolttá és élvezhetetlenné válik. A szálloda előtt szép park, és jó levegő a sok erdős fás terület miatt.
2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép,igényes, a személyzet kedves. A szoba kulturált,kellemes. A tisztasággal viszont voltak gondok. Pók,pókhálló a sarokban, nagyon vízköves volt a zuhany fej, a wc pereme alatt körben fekete foltok voltak,a tükrök foltosak . A reggeli elég egyszerű, nem egy négy csillagos szálloda szintjén van. A szálloda szépsége és a kedves személyzet viszont sok mindent feledtetett.
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Xavin környezete elegáns és megnyerő első látásra is. Belépés után ez az érzés még csak fokozódik, mivel a belső látvány is megnyerő volt. Exkluzív és ízléses a bútorzat és az egész belső környezet is . A lépcső is csodás volt. A szobák berendezése megfelelő, a televízió magyar csatornái kevésnek bizonyultak. A zuhanykabin mérete is elég kicsi.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép és ízlésesen berendezett szálloda. A személyzet kiváló . Minden kérésünket teljesítették. A szoba rendben volt. A reggeli és a vacsora választékos és finom. A borkostoló mind a két nap várakozáson felül sikerült. ( libamáj, rák, lazac . . . . . . . a finom borokhoz. Maximálisan meg voltunk elégedve! Nem találtunk hibát ( persze nem is kerestünk ) pihenni mentünk.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 nyarán töltöttünk három éjszakát a szállodában.Szálloda kívül-belül nagyon szép,kellemes szökőkutas park van előtte.Szobánk megfelelő volt ,étkezés szintén,pincérek udvariasak de időnként túlterheltek.Félpanziós ellátás is jó volt.Egyetlen negatívum volt ,a szobához nem járt fürdőköntös ,recepción lehetett bérelni meglehetősen borsos áron.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 18.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg használattal, szilveszteri műsorral, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)