Frankó Andrea: Remek hétvége. - Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése
2. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Remek hétvége.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Középkorú pár 11 éves gyerekkel.Mi maximálisan meg voltunk elégedve a szállással.Kedves,segítőkész dolgozók.Az étel is finom volt és bőséges.A szoba tiszta,minden nap takarítva.Máskor is szívesen megyünk oda.

Szeretnéd követni Frankó Andrea felhasználót?    Igen

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány
Bartók Béla u. 15.

2019. október 28.
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.

2019. augusztus 25.
2019.augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek.Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.Nagyra értékelem a...

2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom,...

Komfort Hotel Platán, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-11-13
 - Ismerkedés Harkányfürdővel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-11-20