Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán HarkányKomfort Hotel Platán Harkány
Komfort Hotel Platán HarkányKomfort Hotel Platán Harkány
85 fotó

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

53 vendég értékelése alapján

4,3Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,7Elhelyezkedés

A Komfort Hotel Platán Harkány legnépszerűbb csomagjai

Komfort Hotel Platán Harkány - Felhőtlen nyaralás (min. 5 éj)
Felhőtlen nyaralás
70.000 Ft / 2 fő / 5 éj-től reggelivel
2021.12.23-ig
Komfort Hotel Platán Harkány - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
12.800 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2022.01.02-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

2020. augusztus 18.a párjával járt itt

A szobában nincs klima és csak harmadik nap tudtuk meg hogy van lehetőség ventilátort kérnni. Ősszeségében jo volt minden a személyzet kedves volt, az ételek finomak voltak. Ajánlom azoknak az embereknek akik kikapcsolodni szeretnének nyugodt csendes helyen van, közel a strandhoz.
4Elhelyezkedés
2020. augusztus 10.családjával (gyerekekkel) járt itt
A személyzet nagyon kedves, jól éreztük magunkat. Van egy kis gyereksarok, ahol a kicsik el tudnak játszani. Két negatív dolog: a sötétítő függöny nem igazán sötétít, már reggel korán világos van, besüt a nap. A reggeli lehetne kicsit változatosabb, vagy bőségesebb. A kávé nem valami jó, és a reggelihez a dzsúz szerintem fel volt vizezve.
4Tisztaság
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2020. július 1.a párjával járt itt
Szuperul meg voltunk elégedve, a személyzet kedves,segítőkész ! A tisztaság az is megfelelő volt. Ami nekünk hátrány volt,de ez sem a szálloda hibája,hogy a matrac rugója,törte a derekunkat. De,ez volt a legkevesebb. Mindent összevetve ,nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak ,egy felejthetetlen 70. születésnapját ünnepeltük!
Itt fényképeztem:
Komfort Hotel Platán Harkány - Szobák
2019. december 27.a párjával járt itt
Én nem először voltam az Önök szállodájába mindig mindennel nagyon elégedett voltam. A személyzet mindent felül múlt, szolgálat készek kedvesek. A szálláshelyünk ragyogott a tisztaságtól. Egyszóval legközelebb is ott a helyünk!
2019. október 28.a párjával járt itt
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.
Átlagos 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
2019. augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek. Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.
2019. július 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit.
4Személyzet
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2019. július 14.családjával (gyerekekkel) járt itt
Középkorú pár 11 éves gyerekkel.Mi maximálisan meg voltunk elégedve a szállással.Kedves,segítőkész dolgozók.Az étel is finom volt és bőséges.A szoba tiszta,minden nap takarítva.Máskor is szívesen megyünk oda.
Kiváló 2019. április 27.a párjával járt itt
Kedvesen fogadtak bennünket,mindenben maximálisan segítettek. A szoba tiszta,szép és komfortos volt. Az étkezés is nagyon jól meg volt oldva. Tetszett,hogy a reggeli svédasztalos a vacsora pedig választásos volt. Számunkra ez azért volt jó mert így nem ettük túl magunkat este. Sajnos az ember hajlamos többet enni ha sok minden van előtte.
53 értékelés / 6 oldalon
Komfort Hotel Platán Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 15.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink