Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány, Bartók Béla u. 15.

Komfort Hotel Platán Harkány a térképen

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése:

3. helyezett a 84 harkányi szállás közül
11. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

Komfort Hotel Platán Harkány képei

Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuperul meg voltunk elégedve, a személyzet kedves,segítőkész ! A tisztaság az is megfelelő volt. Ami nekünk hátrány volt,de ez sem a szálloda hibája,hogy a matrac rugója,törte a derekunkat. De,ez volt a legkevesebb. Mindent összevetve ,nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak ,egy felejthetetlen 70. születésnapját ünnepeltük! ! Köszönjük szépen!
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Én nem először voltam az Önök szállodájába mindig mindennel nagyon elégedett voltam. A személyzet mindent felül múlt, szolgálat készek kedvesek. A szálláshelyünk ragyogott a tisztaságtól. Egyszóval legközelebb is ott a helyünk!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019. augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek. Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom, változatos, variálható volt, a vacsora izletes, elégséges.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Középkorú pár 11 éves gyerekkel.Mi maximálisan meg voltunk elégedve a szállással.Kedves,segítőkész dolgozók.Az étel is finom volt és bőséges.A szoba tiszta,minden nap takarítva.Máskor is szívesen megyünk oda.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Kedvesen fogadtak bennünket,mindenben maximálisan segítettek. A szoba tiszta,szép és komfortos volt. Az étkezés is nagyon jól meg volt oldva. Tetszett,hogy a reggeli svédasztalos a vacsora pedig választásos volt. Számunkra ez azért volt jó mert így nem ettük túl magunkat este. Sajnos az ember hajlamos többet enni ha sok minden van előtte.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk el férjemmel a Hotel Platánban. A személyzet messzemenőkig udvarias, mindig kaptunk egy kedves mosolyt, úgy éreztük szeretnek bennünket. A vacsora kicsivel lehetne bőségesebb, egyébként nagyon izletes, finom volt. Összesenben minden rendben volt, jóléreztük magunkat. Köszönjük a személyzet minden tagjának!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Kedves, barátságos személyzet. A szobák tisztasága rendben volt, bár az elején a szobalányok segítségét kellett kérnünk a makacs szennyeződés miatt a fürdőszobában. Nagyon sok a poloska, nem győztük vadászni őket (Palomena prasina) Rekordunk 13 db ! A szobánk nyugati fekvésű és dél utánra nagyon meleg! Az étteremben sokat kell várni, kicsit olyan, mint ha váratlanul érkeznénk !

Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Harkány
2-3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.14-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, masszázs kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Paprika Vendégház
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vacsorához italválasztással, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gere Apartman
Érvényes: 2021.07.14-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.13.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

HarkányX