Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány, Bartók Béla u. 15.

Komfort Hotel Platán Harkány a térképen

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése:

3. helyezett a 84 harkányi szállás közül
12. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

Komfort Hotel Platán Harkány képei

Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019. augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek. Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom, változatos, variálható volt, a vacsora izletes, elégséges.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Középkorú pár 11 éves gyerekkel.Mi maximálisan meg voltunk elégedve a szállással.Kedves,segítőkész dolgozók.Az étel is finom volt és bőséges.A szoba tiszta,minden nap takarítva.Máskor is szívesen megyünk oda.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Kedvesen fogadtak bennünket,mindenben maximálisan segítettek. A szoba tiszta,szép és komfortos volt. Az étkezés is nagyon jól meg volt oldva. Tetszett,hogy a reggeli svédasztalos a vacsora pedig választásos volt. Számunkra ez azért volt jó mert így nem ettük túl magunkat este. Sajnos az ember hajlamos többet enni ha sok minden van előtte.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk el férjemmel a Hotel Platánban. A személyzet messzemenőkig udvarias, mindig kaptunk egy kedves mosolyt, úgy éreztük szeretnek bennünket. A vacsora kicsivel lehetne bőségesebb, egyébként nagyon izletes, finom volt. Összesenben minden rendben volt, jóléreztük magunkat. Köszönjük a személyzet minden tagjának!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Kedves, barátságos személyzet. A szobák tisztasága rendben volt, bár az elején a szobalányok segítségét kellett kérnünk a makacs szennyeződés miatt a fürdőszobában. Nagyon sok a poloska, nem győztük vadászni őket (Palomena prasina) Rekordunk 13 db ! A szobánk nyugati fekvésű és dél utánra nagyon meleg! Az étteremben sokat kell várni, kicsit olyan, mint ha váratlanul érkeznénk !

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Nagyon kedves segítőkész személyzet. Finom, változatos reggeli és vacsora. A hotelben mindenütt tisztaság. Kellemes nyugodt környezet, Kiváló ár/érték arány.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Bájos hely

2018. junius 25- július 02 -ig 7 éjszakát töltöttünk itt. A recepciós fiatal ember vendégekhez való viszonya kiváló, a pincérek udvariasak, az ételek minősége szervírozása kitűnő, mennyisége elegendő. A szoba mintha kicsit szűk lenne, de az ágynemű tiszta, a fürdőszoba is, a szekrénypolcok tiszták , a ruháinkat be lehetett rakni.

Komfort Hotel Platán
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, farsangi fánkkal, forralt borral és teával, masszázzsal, busójárással, állatsimogatóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.21. - 2020.02.23.
Andrea & Mónika Vendégház
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktél kuponnal, wellness-részleg használattal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Paprika Vendégház
2020.03.13. - 2020.11.01.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Gabriella Apartman
Gere Apartman

Szállodák Harkányban
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szuper kedvező téli wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Mohácsi busójárás és farsang (min. 2 éj)

HarkányX