Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány, Bartók Béla u. 15.

Komfort Hotel Platán Harkány a térképen

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése:

2. helyezett a 84 harkányi szállás közül
10. helyezett Dél Dunántúlon - 497 szállás közül

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

Komfort Hotel Platán Harkány képei

Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019. augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek. Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom, változatos, variálható volt, a vacsora izletes, elégséges.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Középkorú pár 11 éves gyerekkel.Mi maximálisan meg voltunk elégedve a szállással.Kedves,segítőkész dolgozók.Az étel is finom volt és bőséges.A szoba tiszta,minden nap takarítva.Máskor is szívesen megyünk oda.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Kedvesen fogadtak bennünket,mindenben maximálisan segítettek. A szoba tiszta,szép és komfortos volt. Az étkezés is nagyon jól meg volt oldva. Tetszett,hogy a reggeli svédasztalos a vacsora pedig választásos volt. Számunkra ez azért volt jó mert így nem ettük túl magunkat este. Sajnos az ember hajlamos többet enni ha sok minden van előtte.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk el férjemmel a Hotel Platánban. A személyzet messzemenőkig udvarias, mindig kaptunk egy kedves mosolyt, úgy éreztük szeretnek bennünket. A vacsora kicsivel lehetne bőségesebb, egyébként nagyon izletes, finom volt. Összesenben minden rendben volt, jóléreztük magunkat. Köszönjük a személyzet minden tagjának!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Kedves, barátságos személyzet. A szobák tisztasága rendben volt, bár az elején a szobalányok segítségét kellett kérnünk a makacs szennyeződés miatt a fürdőszobában. Nagyon sok a poloska, nem győztük vadászni őket (Palomena prasina) Rekordunk 13 db ! A szobánk nyugati fekvésű és dél utánra nagyon meleg! Az étteremben sokat kell várni, kicsit olyan, mint ha váratlanul érkeznénk !

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Nagyon kedves segítőkész személyzet. Finom, változatos reggeli és vacsora. A hotelben mindenütt tisztaság. Kellemes nyugodt környezet, Kiváló ár/érték arány.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Bájos hely

2018. junius 25- július 02 -ig 7 éjszakát töltöttünk itt. A recepciós fiatal ember vendégekhez való viszonya kiváló, a pincérek udvariasak, az ételek minősége szervírozása kitűnő, mennyisége elegendő. A szoba mintha kicsit szűk lenne, de az ágynemű tiszta, a fürdőszoba is, a szekrénypolcok tiszták , a ruháinkat be lehetett rakni.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
Jól éreztük magunkat. A recepciós fiatalember vendégekhez való viszonya kiváló. A pincéreket is kitűnő jelző illeti. Az ételek nagyon finomak , szépen tálaltak, és elegendőek .

A szoba kicsit szűk , de ha az idő jó lett volna , észre sem vesszük.

Bokor Bálint
Válasz az értékelésre - 2018. július 18.
Tisztelt Bokor Bálint Úr!

Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére!
A személyzet nevében is köszönöm a kedves szavakat, mindannyiunk célja a kedves Vendégek teljes elégedettsége.
Amint neve is mutatja, economy kategóriájú szobáink erénye a gazdaságos elhelyezés.
Strnad Gábor (Komfort Hotel Platán)

Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.26.
Harkány
4 nap/3 éjszaka 23.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, villányi kirándulással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.17. - 2019.12.20.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, naponta 1 óra privát wellness használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Érvényes: 2020.10.23-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.23-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, halloweeni üdvözlőitallal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi üdvözlőitallal, ünnepi koktél akcióval, élőzenés esttel, kedvezményes masszázzsal, szauna felöntésekkel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Harkány
2 nap/1 éjszaka 5.250 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi varázs (min. 3 éj)

HarkányX