Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány, Bartók Béla u. 15.

Komfort Hotel Platán Harkány a térképen

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése:

4. helyezett a 86 harkányi szállás közül
10. helyezett Dél Dunántúlon - 514 szállás közül

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

Komfort Hotel Platán Harkány képei

Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.

A szobában nincs klima és csak harmadik nap tudtuk meg hogy van lehetőség ventilátort kérnni. Ősszeségében jo volt minden a személyzet kedves volt, az ételek finomak voltak. Ajánlom azoknak az embereknek akik kikapcsolodni szeretnének nyugodt csendes helyen van, közel a strandhoz.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A személyzet nagyon kedves, jól éreztük magunkat.Van egy kis gyereksarok, ahol a kicsik el tudnak játszani. Két negatív dolog: a sötétítő függöny nem igazán sötétít, már reggel korán világos van, besüt a nap. A reggeli lehetne kicsit változatosabb, vagy bőségesebb.A kávé nem valami jó, és a reggelihez a dzsúz szerintem fel volt vizezve.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuperul meg voltunk elégedve, a személyzet kedves,segítőkész ! A tisztaság az is megfelelő volt. Ami nekünk hátrány volt,de ez sem a szálloda hibája,hogy a matrac rugója,törte a derekunkat. De,ez volt a legkevesebb. Mindent összevetve ,nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak ,egy felejthetetlen 70. születésnapját ünnepeltük! ! Köszönjük szépen!
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Én nem először voltam az Önök szállodájába mindig mindennel nagyon elégedett voltam. A személyzet mindent felül múlt, szolgálat készek kedvesek. A szálláshelyünk ragyogott a tisztaságtól. Egyszóval legközelebb is ott a helyünk!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019. augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek. Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom, változatos, variálható volt, a vacsora izletes, elégséges.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Középkorú pár 11 éves gyerekkel.Mi maximálisan meg voltunk elégedve a szállással.Kedves,segítőkész dolgozók.Az étel is finom volt és bőséges.A szoba tiszta,minden nap takarítva.Máskor is szívesen megyünk oda.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Kedvesen fogadtak bennünket,mindenben maximálisan segítettek. A szoba tiszta,szép és komfortos volt. Az étkezés is nagyon jól meg volt oldva. Tetszett,hogy a reggeli svédasztalos a vacsora pedig választásos volt. Számunkra ez azért volt jó mert így nem ettük túl magunkat este. Sajnos az ember hajlamos többet enni ha sok minden van előtte.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.12.23.
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.05.
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 10.745,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
5-6 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 8.200 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.04.01. - 2023.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
6 nap/5 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 18.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kedvezménnyel, meglepetés bekészítéssel, wellnes részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Paprika Vendégház
Érvényes: 2021.11.15-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Kikapcsolódás Harkányban (min. 4 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 4 éj)

HarkányX