halasi magdi: Nyár a harkányi Platánban - Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése
2. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nyár a harkányi Platánban

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom, változatos, variálható volt, a vacsora izletes, elégséges.
A pincérek száma nem sok, így volt időnk beszélgetni a vacsora asztalnál.. de nyaraláskor nem sietünk sehova. A recepciósok aranyosak.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni halasi magdi felhasználót?    Igen

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány
Bartók Béla u. 15.

2019. október 28.
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.

2019. augusztus 25.
2019.augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek.Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.Nagyra értékelem a...

2019. július 15.
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!

Komfort Hotel Platán, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-11-13
 - Ismerkedés Harkányfürdővel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-11-20