Egyszerű kellemes szállás jó helyen

Mediterrán Panzió HarkányMediterrán Panzió Harkány a térképen

Kiváló 2016. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. június 6.
Kedvezményes akcióban foglaltuk le családi szállásunkat egy hosszú hétvégére, 5 főre egy 2 és egy 3 ágyas appartmann képében.

A szállás jól megközelíthető, mégis csöndes helyen van a harkányi gyógyfürdőtől gyalog 5 percre, a spar bolttól 2 percre, a fő út szomszédságában.
A parkoló hely kevés, van zárt parkoló 2-3 autónak, de az épület melletti fizető parkolóhoz kaptunk ingyenes bérlet, ahol kamera is figyeli az autót, így ezzel sem volt probléma.

A szobák kényelmesek, tiszták, elég tágasak jól felszereltek. Az épület megfelelően tágas világos, jó beosztású, tiszta, és modern.

A tulajdonos szolgálatkész, kedves figura, aki ott az épületben lakik, így szinte bármikor elérhető, mindenben segít amiben módja van.

A wifi éppen gyengélkedett, de azért használható sávszélességű volt.

Ellátás :
Kis saját "étterme" van, a reggeli nem nagy csoda, de éppen elegendő a kínálat a mennyiséget pedig pótolják ha valami elfogyna. Az ebédet a szomszédos éttermekben vagy pizzériákban lehet megoldani, esetleg a strandon is több étkezde van.
Egyedül voltunk Magyarok a szálláson, a német vendégek a reggeli alatt kicsit hangosak voltak, de sem éjszaka sem nap közben ezzel nem volt gond.

Hosszabb távra kiránduláshoz központnak, vagy gyógyulni vágyóknak ajánlom, de néhány éjszakára vagy kimondottan a strand közelsége miatt nagyon jó kis hely, akár átutazóknak is. nekünk a fürdő közelsége miatt teljesen jó választásnak bizonyult, nap közben nem sokat voltunk a szálláson.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Kiváló

Mediterrán Panzió további értékelései

2016.07.18gyerekekkel
Júniusban jártunk itt,csendes nyugodt helyen található. A tulaj segítőkész,és korrekt volt nagyon,az apartmannal is meg voltunk elégedve. Nagy előny hogy az éttermek üzletek egy karnyújtásnyira vannak,a fürdő bejárata,kb 5 perc séta. Nagyon jól éreztük magunkat,szerintem jövőre ismét...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig