freemiki: Felemás hét Harkányban - Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány értékelése
1. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Felemás hét Harkányban

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Az ismertetőben leírt " szállodai szinvonalú " fogalmat komolyan kell venni. Ez NEM szálloda !! Ez egy gyógyintézmény mely nagyon ügyesen értékesítí a fölös kapacítást. Igazán nem lehet rosszat mondani, mert a személyzet készséges és ez sokat dob a megítélésen, de összességében a gyógyászati cél alárendel többmindent a szállodai szintnek. A fotókon nem tűnt fel elsőre, de a szobákban nincs szőnyeg. Persze logikus, hiszen pl. a velünk egyidőben ott nyaraló cseh rokkant kocsis különítménynek célszerű volt, mert nem gyűrődött össze, de nekem hiányzott, mert a műgyanta padlón még mezítláb is dobogott a lépés. Vagy pl. a vacsora, ami este 6 és 7 között !? fogyasztható, de volt, hogy hétkor nemhogy elfogyott az étel, hanem le voltak szedve az asztalok és az ételtartók ki voltak ürítve. Az épület új és modern, szinvonalas, a személyzet készséges, ezeket a bántó de apró bosszúságokat pedig ellensúlyozta a korrekt ár. Ajánlom !

Személyzet:

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány
Zsigmondy sétány 1.

2019. augusztus 13.
Nagyon kedves és előzékeny a teljes személyzet,Az ételek változatosak,bőséges.Jól kipihentük magunkat.A masszázs kiváló volt,csak sajnáltam hogy csak a hátra korlátozódik.A welnes elfogadható nincs zsúfoltság,igazi pihenés volt. Köszönjük szépen.

2019. augusztus 11.
Nagyon kellemes meglepetés volt az egész, Kedves személyzet, tisztaság, finom és elégséges ételek. A szobára csak azért adtam kevesebb csillagot, mivel nagyon meleg volt, és a klímát nem lehetett programozni, csak annyira hűtött, amire központilag beállították. Mindannyian jól éreztük magunkat,...

2019. július 31.
A szoba tágas, kényelmes és patyolattiszta. (Beleértve a mosdót is) Ami nem tetszett! Érkezéskor megcsapott a kórházszag, ami végig kitartott. Az étkezések éppen csak megütötték a mérce alsó fokát. Amennyiben nem értünk oda az étkezési időpont kezdetére a választék leszűkült a minimumra, a...

Harkányi Psoriasis Centrum, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Senior ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-18 - 2020-12-23
 - Indián nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-10-15