Harkányi Psoriasis Centrum Harkány ★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány a térképen

Szállások Harkány városában
Wellness csomagok Harkány városában

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Nagyon kedves és előzékeny a teljes személyzet,Az ételek változatosak,bőséges.Jól kipihentük magunkat.A masszázs kiváló volt,csak sajnáltam hogy csak a hátra korlátozódik.A welnes elfogadható nincs zsúfoltság,igazi pihenés volt. Köszönjük szépen.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon kellemes meglepetés volt az egész, Kedves személyzet, tisztaság, finom és elégséges ételek. A szobára csak azért adtam kevesebb csillagot, mivel nagyon meleg volt, és a klímát nem lehetett programozni, csak annyira hűtött, amire központilag beállították. Mindannyian jól éreztük magunkat, biztosan visszamegyünk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A szoba tágas, kényelmes és patyolattiszta. (Beleértve a mosdót is) Ami nem tetszett! Érkezéskor megcsapott a kórházszag, ami végig kitartott. Az étkezések éppen csak megütötték a mérce alsó fokát.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Az ismertetőben leírt " szállodai szinvonalú " fogalmat komolyan kell venni. Ez NEM szálloda ! ! Ez egy gyógyintézmény mely nagyon ügyesen értékesítí a fölös kapacítást. Igazán nem lehet rosszat mondani, mert a személyzet készséges és ez sokat dob a megítélésen, de összességében a gyógyászati cél alárendel többmindent a szállodai szintnek.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
A gyógymedence rész nagyon korán bezár. Ha tovább tartana nyitva bizonyára több vendég is szívesebben tartózkodna itt. Egy kicsit nehéz eligazodni, nehezen találtuk meg a gyógymedencét, lehet, hogy szerencsésebb lenne egy egyszerűbb útba igazítást kitalálni. Nagyon tetszett a gyógytorna, minden izomcsoportot megmozgatott, alig vártuk, hogy elkezdődjön.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szállás is nagyon kényelmes volt csak az utcai szobában kaptunk helyet ami kicsit zajos volt (autóforgalom, kutya ugatás). Az étkezés is kitűnő és ízletes volt, annyi megjegyzést szeretnénk tenni, hogy a vacsorához minden alkalommal legalább egyféle leves is legyen.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon elégedett vagyok, a személyzet nagyon kedves és segítőkész, tisztaság van, a kezelések is nagyon magas színvonalúak. Jól megközelíthető akár távolsági busszal vagy autóval is.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 8.
Számomra meglepő volt, hogy csak 16 óráig lehet igénybe venni a gyógyvizes medencefürdőt. Tudom, hogy elsősorban gyógyító tevékenység folyik ott, de a szállóvendégek igazából csak ebéd előtt tudják igénybe venni az ebédidő utáni idő rövidsége miatt. A szállás, a személyzet munkája elsőrangú volt. A tisztaság kifogástalan.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
kedves ,segítőkész Személyzet, tiszta környezet, tágas szoba és erkély, lift,étterem. A kávé a pultnál kitűnő volt. az étkezési kínálat szolid, minimális változatossággal; az éjszakai vészkijárati világítás igen erős! A gyógymedencék egy része volt csupán feltöltve, és 2019 01 01-én korán bezárt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Profi, barátságos személyzet fogadott minket! A szobánk tisztaságával nem voltam elégedett mert a bútor poros és a padló szennyezett volt. A fürdőkabin sarkaiban burjánzott a penész, ami szerintem nem megengedett! Hiányoltam a svédasztalról a süteményeket! Lehetett volna változatosabb a kínálat! A szobákban levő vészkijárat világítás nagyon zavarja az éjszakai pihenést,sajnos nem lehet kikapcsolni!

Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.21. - 2019.12.28.
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Dráva Hotel Thermal Resort
Érvényes: 2020.11.12-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.12-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.26.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.25-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Adventi hétvége (min. 2 éj)

HarkányX