Harkányi Psoriasis Centrum Harkány ★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány a térképen

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány vélemények

Aminda TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
…és még sorolhatnám a harkányi HPC jellemzőit, ahol csodálatos napokat töltöttünk. A szokatlan név egy bőrbetegségre utal (Psoriasis), amit itt, a harkányi gyógyvíz segítségével kezelnek, és a szálloda a rehabilitációs központ járóbetegeit hivatott elsősorban elhelyezni. Ez egy kiváló ötlet, és kiváló kivitelezés.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
A gyógyvíz miatt foglaltunk itt. A wellness részleg elég gyenge, csak egy jakuzziból és egy medencéből áll. Egy pihenőrész nyugágyakkal nagyon hiányzott belőle. Mivel ez egy beutaltak részére szolgáló kórház, elsősorban azok foglaljanak, akik csak szállást szeretnének jó áron a környék bejárásához, kirándulásokhoz.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda kimondottan központi helyen fekszik, pontosan a gyógyfürdő mellett található. Közvetlen átjárás biztosított a hotelből a fürdő területére, amely igazán kényelmes pihenést eredményez. A közelben található Harkány gyönyörű sétáló utcája és egy kellemes park. Az épület maga nagyon szép, a közösségi terek és a szobák tágasak, kényelmesek, jól felszereltek.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Jól éreztük magunkat,kényelmes szobák,tisztaság.Az ételek is finomak voltak , bő választék volt. A személyzet nagyon segítőkész és figyelmes. Több fürdési lehetőség is volt : gyógyvíz és wellnes részleg.Nagyon jót pihentünk bátran ajánlom mindenkinek!!

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
Pozitívumok:
-Ingyenes parkolás
Kedves recepciósok és a többi személyzet is
-Folyamatosan (felváltva) működő élményelemek a wellness részlegen
-Ingyenes fürdőköntös
-A reggelinél folyamatosan ellenőrizték a mennyiséget és újratöltötték

Negatívum:
-Egyszerűen elfogadhatatlan, hogy a személyzet bármely tagja is belépjen a szobába a vendég engedélye nélkül.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
A szálloda személyzete segítőkész, kedves.A kiszolgálás kiváló. egy apró hiba volt az ott létünkkor, a klíma a szobában nem igazán működött.
de ezt leszámítva jól éreztük magunkat. A Wellness részleg akkor perpill műszaki okokból nem működött. :(Köszönjük

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Három észrevételem volna. Az első: A mi erkélyünkön csak 1 darab szék volt. A második: A fürdőszoba ajtó belső oldalára szerintem praktikus lenne legalább két akasztó, amire a törölközőt fel lehetne akasztani. A harmadik: Sajnos csak egy medence üzemelt. így szinte képtelenség volt betartani a "biztonságos" távolságot. Ezenkívül maximálisan elégedettek voltunk.

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon Jó helyen helyezkedik el, a város központ és a gyógyfürdő szomszédságában. Recepció kedves, segítőkész. Tiszta, de a takarítónő kopoghatna ha bejön a szobába. Egy kicsit kellemetlen volt hogy berontott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A szoba az ellátás,ízletes ételek ,ásványvíz a vacsorához, ajándék masszázs, Pár méterre a különböző hőfoku medencék./32, 35, 37/Udvarias személyzet. Szaunák,liftek, ingyen parkoló. Minden ami a regenerálódáshoz kell. A többi már a vendégen múlik, hogy él a lehetőséggel.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Személyzet nagyon segittő kész ,megérkezéskor nem tudtuk hol parkolhatunk ,szomszéd parkolóban álltunk meg. Portánál az egyik úr azonnal jött segíteni , mire vissza értünk az autóhoz ,már a parkoló őr oda rakta a büntető csomagot. Sikerült kedvezően elrendezni, így sikerült a rossz kezdést jobbá tenni.

Harkány
4 nap/3 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Bemer kezeléssel, parkolással
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence, pezsgőfürdő, szauna és fürdőköpeny használattal, masszázzsal, parkolással
Érvényes: 2021.06.24-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.395,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.06.08. - 2021.09.29.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
5-6 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.06.01. - 2023.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Komfort Hotel Platán
2 nap/1 éjszaka 6.400 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.15-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.14-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, Bemer kezeléssel, fürdőköpeny használattal, parkolással
2021.06.25. - 2021.09.30.

Szállodák Harkányban és környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

HarkányX