Harkányi Psoriasis Centrum Harkány ★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány a térképen

Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
…és még sorolhatnám a harkányi HPC jellemzőit, ahol csodálatos napokat töltöttünk. A szokatlan név egy bőrbetegségre utal (Psoriasis), amit itt, a harkányi gyógyvíz segítségével kezelnek, és a szálloda a rehabilitációs központ járóbetegeit hivatott elsősorban elhelyezni. Ez egy kiváló ötlet, és kiváló kivitelezés.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
A gyógyvíz miatt foglaltunk itt. A wellness részleg elég gyenge, csak egy jakuzziból és egy medencéből áll. Egy pihenőrész nyugágyakkal nagyon hiányzott belőle. Mivel ez egy beutaltak részére szolgáló kórház, elsősorban azok foglaljanak, akik csak szállást szeretnének jó áron a környék bejárásához, kirándulásokhoz.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda kimondottan központi helyen fekszik, pontosan a gyógyfürdő mellett található. Közvetlen átjárás biztosított a hotelből a fürdő területére, amely igazán kényelmes pihenést eredményez. A közelben található Harkány gyönyörű sétáló utcája és egy kellemes park. Az épület maga nagyon szép, a közösségi terek és a szobák tágasak, kényelmesek, jól felszereltek.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Jól éreztük magunkat,kényelmes szobák,tisztaság.Az ételek is finomak voltak , bő választék volt. A személyzet nagyon segítőkész és figyelmes. Több fürdési lehetőség is volt : gyógyvíz és wellnes részleg.Nagyon jót pihentünk bátran ajánlom mindenkinek!!

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
Pozitívumok:
-Ingyenes parkolás
Kedves recepciósok és a többi személyzet is
-Folyamatosan (felváltva) működő élményelemek a wellness részlegen
-Ingyenes fürdőköntös
-A reggelinél folyamatosan ellenőrizték a mennyiséget és újratöltötték

Negatívum:
-Egyszerűen elfogadhatatlan, hogy a személyzet bármely tagja is belépjen a szobába a vendég engedélye nélkül.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
A szálloda személyzete segítőkész, kedves.A kiszolgálás kiváló. egy apró hiba volt az ott létünkkor, a klíma a szobában nem igazán működött.
de ezt leszámítva jól éreztük magunkat. A Wellness részleg akkor perpill műszaki okokból nem működött. :(Köszönjük

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Három észrevételem volna. Az első: A mi erkélyünkön csak 1 darab szék volt. A második: A fürdőszoba ajtó belső oldalára szerintem praktikus lenne legalább két akasztó, amire a törölközőt fel lehetne akasztani. A harmadik: Sajnos csak egy medence üzemelt. így szinte képtelenség volt betartani a "biztonságos" távolságot. Ezenkívül maximálisan elégedettek voltunk.

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon Jó helyen helyezkedik el, a város központ és a gyógyfürdő szomszédságában. Recepció kedves, segítőkész. Tiszta, de a takarítónő kopoghatna ha bejön a szobába. Egy kicsit kellemetlen volt hogy berontott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A szoba az ellátás,ízletes ételek ,ásványvíz a vacsorához, ajándék masszázs, Pár méterre a különböző hőfoku medencék./32, 35, 37/Udvarias személyzet. Szaunák,liftek, ingyen parkoló. Minden ami a regenerálódáshoz kell. A többi már a vendégen múlik, hogy él a lehetőséggel.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Személyzet nagyon segittő kész ,megérkezéskor nem tudtuk hol parkolhatunk ,szomszéd parkolóban álltunk meg. Portánál az egyik úr azonnal jött segíteni , mire vissza értünk az autóhoz ,már a parkoló őr oda rakta a büntető csomagot. Sikerült kedvezően elrendezni, így sikerült a rossz kezdést jobbá tenni.

3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, BEMER kezeléssel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szervezett buszos kirándulással, parkolással
2020.12.28. - 2021.01.04.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2020.12.23.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.12.12. - 2023.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel,szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Paprika Vendégház
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gere Apartman
Érvényes: 2021.11.27-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Érvényes: 2021.11.27-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és szauna részleg használattal, Bemer kezeléssel, masszázzsal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Ősszel is vár a Dráva Hotel (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)

HarkányX