Kraszi: Csalódás a Psoriasisban.... - Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány értékelése
1. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás a Psoriasisban....

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A szoba tágas, kényelmes és patyolattiszta. (Beleértve a mosdót is) Ami nem tetszett! Érkezéskor megcsapott a kórházszag, ami végig kitartott. Az étkezések éppen csak megütötték a mérce alsó fokát. Amennyiben nem értünk oda az étkezési időpont kezdetére a választék leszűkült a minimumra, a kifogyott ételeket csak sokára, olykor kérésre sem mindig pótolták, sőt volt, hogy a vacsoraidő első 10 percében közölték, hogy az a fajta étel már elfogyott és nem is lesz, így az amúgy is szegényes választék még lejjebb csökkent. Egyáltalán nem vagyunk alkoholisták, azonban nyaralás közben, vacsora után jól esne egy pohár sör vagy bor, ami nemhogy nem volt kapható a vacsorához, de kifejezetten tiltott. Mi nem kórházba készültünk, hanem szállodába. Drága tanulópénz volt számunkra.

Ennyire tetszett: Átlagos

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány
Zsigmondy sétány 1.

2019. augusztus 13.
Nagyon kedves és előzékeny a teljes személyzet,Az ételek változatosak,bőséges.Jól kipihentük magunkat.A masszázs kiváló volt,csak sajnáltam hogy csak a hátra korlátozódik.A welnes elfogadható nincs zsúfoltság,igazi pihenés volt. Köszönjük szépen.

2019. augusztus 11.
Nagyon kellemes meglepetés volt az egész, Kedves személyzet, tisztaság, finom és elégséges ételek. A szobára csak azért adtam kevesebb csillagot, mivel nagyon meleg volt, és a klímát nem lehetett programozni, csak annyira hűtött, amire központilag beállították. Mindannyian jól éreztük magunkat,...

2019. július 23.
Az ismertetőben leírt " szállodai szinvonalú " fogalmat komolyan kell venni. Ez NEM szálloda !! Ez egy gyógyintézmény mely nagyon ügyesen értékesítí a fölös kapacítást. Igazán nem lehet rosszat mondani, mert a személyzet készséges és ez sokat dob a megítélésen, de összességében a gyógyászati cél...

Harkányi Psoriasis Centrum, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Senior ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-18 - 2020-12-23
 - Indián nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-10-15