Z.Ágika: Aki nyugodtan pihenni akar..... - Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány értékelése
2. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Aki nyugodtan pihenni akar.....

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kellemes meglepetés volt az egész, Kedves személyzet, tisztaság, finom és elégséges ételek. A szobára csak azért adtam kevesebb csillagot, mivel nagyon meleg volt, és a klímát nem lehetett programozni, csak annyira hűtött, amire központilag beállították. Mindannyian jól éreztük magunkat, biztosan visszamegyünk. A környéken is hagytunk még elég "felfedezni valót", úgyhogy biztosan visszatérünk.

Szeretnéd követni Z.Ágika felhasználót?    Igen

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
7815 Harkány
Zsigmondy sétány 1.

2020. február 24.
Nagyon Jó helyen helyezkedik el, a város központ és a gyógyfürdő szomszédságában. Recepció kedves, segítőkész. Tiszta, de a takarítónő kopoghatna ha bejön a szobába. Egy kicsit kellemetlen volt hogy berontott.

2020. január 23.
A szoba az ellátás,ízletes ételek ,ásványvíz a vacsorához, ajándék masszázs, Pár méterre a különböző hőfoku medencék./32, 35, 37/Udvarias személyzet. Szaunák,liftek, ingyen parkoló. Minden ami a regenerálódáshoz kell. A többi már a vendégen múlik, hogy él a lehetőséggel.

2020. január 10.
Személyzet nagyon segittő kész ,megérkezéskor nem tudtuk hol parkolhatunk ,szomszéd parkolóban álltunk meg. Portánál az egyik úr azonnal jött segíteni , mire vissza értünk az autóhoz ,már a parkoló őr oda rakta a büntető csomagot.Sikerült kedvezően elrendezni, így sikerült a rossz kezdést jobbá...

Harkányi Psoriasis Centrum, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Senior ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-10-31
 - Szabad nyár! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyvizes kádfürdővel, masszázzsal és BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-06 - 2020-09-30
 - Újraindító (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyvizes kádfürdővel, masszázzsal és BEMER kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-07-15