Vida Lászlóné: Jól éreztük magunkat. Köszönjük a vendéglátást, még ... - Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése
8. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Jól éreztük magunkat. Köszönjük a vendéglátást, még vissza fogunk jönni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Személyzet barátságos, segítőkész. A szobában az ágy nagyon jó és kényelmes. Praktikus, hogy a szobára lehet íratni, amit napközben fogyaszt a vendég. Probléma a medence mellett, hogy a kövezet nagyon csúszós. Erre megoldást kell keresni!

Étkezés:

Szeretnéd követni Vida Lászlóné felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány
Járó József u. 1.

2019. augusztus 9.
Segítőkész személyzet, tiszta szoba finom és bő választékú ételek. A szoba ülő alkalmatosságai megérdemelnének egy új huzatot,a termál medence teltház esetén egy kicsit kicsinek bizonyult. Nagyon jó, hogy a szobákba tilos a dohányzás.

2019. augusztus 3.
Nagyon tetszett: a környezet, a park, az animátorok hozzáállása, a recepció segítőkészsége. A medencék. De hiba, hogy ritkán és kevés élményelem működött. Nem tetszett, hogy a toalettekben lassan pótolták a folyékony szappant. Előfordult, hogy egész nap nem volt. Az étteremben lassú volt az...

2019. július 23.
Harom vacsorabol ketto okes egy hianyos. a szemelyzet kedves es szolgalatkesz. Javasolnam a klimatizacio megvalositasat. szep rendezett park es tiszta vizu medencek varjak az ide erkezoket.

Thermal Hotel Harkány, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - All inclusive harkányi napok (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-01 - 2019-12-23
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, szobaszéffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-23