Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány, Járó József u. 1.

Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése:

6. helyezett a 87 harkányi szállás közül
18. helyezett Dél Dunántúlon - 517 szállás közül

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

Thermal Hotel Harkány Harkány képei

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

zene47 TOP szállásértékelő
zene47 TOP étteremértékelő
zene47 TOP egyébhely értékelő
2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsonyi ajándékba kaptuk a 2 éjszakás,3 napos wellnes csomagot. Mivel nagyon távol lakunk Harkánytól (5 órás autóút), vásároltunk pluszként még egy napot. Pihenésre, kikapcsolódásra remek hely. Csöndes,jó levegőjű, gondozott parkkal körülvéve. Sokat sétáltunk, ismerkedtünk a környék nevezetességeivel is. Természetesen a kénes gyógyvíz volt a legcsábítóbb.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagból 2-t a törökök felejthettek is :( A szoba kicsi, és eléggé lepusztult. Kispárna nem volt, műanyag sötétítő függöny foltos, más 4 csillagosokkal szemben semmi előre csomagolt odakészített szappan, és egyéb tisztálkodó szerek, sem vízforraló, vagy a szokásos teafilterek, cipő húzó kanál stb. . .

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Az átmeneti káosz után a hotel rendezte sorait az étel 3. napon már ízesebb volt,a kiszolgálás pedig a 4.naptól jó.
A gyógyvizes rész 4 csillaghoz képest kicsi, az ablakok és ablakpárkányok tisztasága hagy kívánnivalót.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3.
Nagyon megvoltam elégedve mindennel. Nagyszerű reggeli, vacsora választék. Izletes, és bőséges volt az étkezés. A szobalány rendkívül figyelmes, és segítőkész volt. / pl. csak megemlítettem, hogy nekem magas a párna, azonnal kaptam lapos párnát, vagy vizes lett a köntösöm, azonnal kaptam szárazat.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet beleértve a takarítókat is! Rendezett, ősfás park a kinti medence környékén is kellemes volt a pihenés, kifejezetten tetszett a kinti gyógymedence!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
Gyönyörű helyen van a szálloda, személyzet kedves, ételek bőségesek, választékosak voltak.
Sajnos az 1 emeleti szobánk erkélye falra nézett.
Amit hiányoltam az a kinti élmény medence.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Két évvel ezelőtt eltöltöttem már párommal itt egy hosszú hétvégét. Akkor is minden tökéletes volt. Most is hozta a hotel a formáját. Mindenki udvarias, rend, tisztaság. A szobát nem mondanám panorámásnak, mert az étterem lapos teteje volt látható. De számunkra ez pont lényegtelen, mert talán háromszor ha kinéztem az ablakon ott tartózkodásunk alatt.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Jó félpanzió. A beltéri medence bár nagynak tűnik kicsi ennyi szállóvendégre és elég hideg is volt. A szoba tiszta de lehetne egy kicsit modernebb is. A környéken van látnivaló, az éttermek jók voltak. A szobában 6-7 csatorna volt fogható a tévén. A fürdőköpenyek túl picik, bár lehet,hogy ezt cserélték volna ha kérjük.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Remek öt napot töltöttünk el párommal a Hotel Harkányban. Meglepően kellemes fogadtatásban volt részünk a recepción érkezéskor de ott tartózkodásunk ideje alatt is végtelen kedvesek,segítőkészek voltak az alkalmazottak. Ez ugyszintén igaz a takarító személyzetre is valamint az éttermi dolgozókra. Az ételek sokféle választhatósága és minősege osztályon felüli.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
A szoba a csillagokhoz képest egy kicsit leromló állapotú volt. A fürdőszobában hiányzott a pipere polc (igaz kérésünkre azonnal pótolták). A zuhanyzó sarkok sárgák voltak. A szobaszéf zárva volt (amit kérésünkre szintén kijavítottak. A személyzet viszont nagyon barátságos és segítő volt. A reggelihez presszó kávét csak pénzért a büféből lehetett hozni.

Harkány
2-4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Harkány
5-6 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ametiszt Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 8.795,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.04-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Park Hotel Harkany
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.07.02. - 2021.09.30.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.15-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.22-ig
Harkány
2-4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)
Lazítós kiruccanás (min. 5 éj)

HarkányX