Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány, Járó József u. 1.

Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése:

5. helyezett a 84 harkányi szállás közül
19. helyezett Dél Dunántúlon - 501 szállás közül

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

Thermal Hotel Harkány Harkány képei

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda 3 csillagosnak felel meg. A fürdő, WC, szobák régimódiak. A takarítás hagy némi kívánnivalót maga után. A zuhanyrózsa nem működött, a zuhanyfüggöny és a kád széle penészes volt. 4 nap alatt nem volt takarítás, ágyigazítás, csak a szemetet vitték el 2-szer. Az ételek egyszerűek, ismétlődnek. 2 féle leves, 4 féle főétel.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
A szálloda szép környezetben található egy park közepén, ideális rövidebb sétára. A hotel előtere rendezett tiszta , hangulatos. A szoba amiben laktunk egy kissé lelakott volt és a tisztaság is hagyott kívánnivalót maga után, de összességében elfogadható volt. Ami megkeserítette az ottlétünket az az éppen abban az időben (ősszel) zajló hatalmas poloskainvázió.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon szép helyen kellemes csendes környezetben helyezkedik el a szálloda pihenésre a legmegfelelőbb. Egyedül a nagy medence hőmérséklete lehetne melegebb ,úszásra kiváló de aki szeretne egy kicsit pihenni üldögélni beszélgetni akkor már hideg ez a víz. De a személyzet és a kiszolgálás remek szivesen visszamennék. Köszönjük a felüdülést!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor kedves fogadtatás és tájékoztatás. Csendes nyugodt hely, pihenésre alkalmas. Kényelmes szép szoba. Kitűnő, bőséges ételek és sütemények. Figyelmes személyzet.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
A szoba és a fürdő szép,elégedett voltam. A fürdők és szaunák nagyon jók,érdemes kipróbálni. A reggeli és a vacsora választék nagy és finom.Stílusos hotel. Csak ajánlani tudom.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Segítőkész személyzet, tiszta szoba finom és bő választékú ételek.
A szoba ülő alkalmatosságai megérdemelnének egy új huzatot,a termál medence teltház esetén egy kicsit kicsinek bizonyult. Nagyon jó, hogy a szobákba tilos a dohányzás.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Nagyon tetszett: a környezet, a park, az animátorok hozzáállása, a recepció segítőkészsége. A medencék. De hiba, hogy ritkán és kevés élményelem működött. Nem tetszett, hogy a toalettekben lassan pótolták a folyékony szappant. Előfordult, hogy egész nap nem volt. Az étteremben lassú volt az ételek pótlása. Kalács ritkán volt és a gyerekek keresték.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Harom vacsorabol ketto okes egy hianyos. a szemelyzet kedves es szolgalatkesz. Javasolnam a klimatizacio megvalositasat. szep rendezett park es tiszta vizu medencek varjak az ide erkezoket.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Személyzet barátságos, segítőkész. A szobában az ágy nagyon jó és kényelmes. Praktikus, hogy a szobára lehet íratni, amit napközben fogyaszt a vendég. Probléma a medence mellett, hogy a kövezet nagyon csúszós. Erre megoldást kell keresni!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Jó lett volna légkondi a szobába vagy legalább egy ventilator.
Lehetne meleg vizes medence is ami nem külön fizetős.
A Vacsorák viszont fannnntasztikussak voltak, finomak és választékosak.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Harkány
2-4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Dráva Hotel Thermal Resort
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.29-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.26.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harkány
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, szaunaszeánszokkal, animátori programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.31.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Adventi hétvége (min. 2 éj)

HarkányX