Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány, Járó József u. 1.

Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése:

6. helyezett a 86 harkányi szállás közül
19. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

Thermal Hotel Harkány Harkány képei

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A 4 csillagból 2-t a törökök felejthettek is :( A szoba kicsi, és eléggé lepusztult. Kispárna nem volt, műanyag sötétítő függöny foltos, más 4 csillagosokkal szemben semmi előre csomagolt odakészített szappan, és egyéb tisztálkodó szerek, sem vízforraló, vagy a szokásos teafilterek, cipő húzó kanál stb. . .

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Az átmeneti káosz után a hotel rendezte sorait az étel 3. napon már ízesebb volt,a kiszolgálás pedig a 4.naptól jó.
A gyógyvizes rész 4 csillaghoz képest kicsi, az ablakok és ablakpárkányok tisztasága hagy kívánnivalót.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3.
Nagyon megvoltam elégedve mindennel. Nagyszerű reggeli, vacsora választék. Izletes, és bőséges volt az étkezés. A szobalány rendkívül figyelmes, és segítőkész volt. / pl. csak megemlítettem, hogy nekem magas a párna, azonnal kaptam lapos párnát, vagy vizes lett a köntösöm, azonnal kaptam szárazat.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet beleértve a takarítókat is! Rendezett, ősfás park a kinti medence környékén is kellemes volt a pihenés, kifejezetten tetszett a kinti gyógymedence!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
Gyönyörű helyen van a szálloda, személyzet kedves, ételek bőségesek, választékosak voltak.
Sajnos az 1 emeleti szobánk erkélye falra nézett.
Amit hiányoltam az a kinti élmény medence.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Két évvel ezelőtt eltöltöttem már párommal itt egy hosszú hétvégét. Akkor is minden tökéletes volt. Most is hozta a hotel a formáját. Mindenki udvarias, rend, tisztaság. A szobát nem mondanám panorámásnak, mert az étterem lapos teteje volt látható. De számunkra ez pont lényegtelen, mert talán háromszor ha kinéztem az ablakon ott tartózkodásunk alatt.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Jó félpanzió. A beltéri medence bár nagynak tűnik kicsi ennyi szállóvendégre és elég hideg is volt. A szoba tiszta de lehetne egy kicsit modernebb is. A környéken van látnivaló, az éttermek jók voltak. A szobában 6-7 csatorna volt fogható a tévén. A fürdőköpenyek túl picik, bár lehet,hogy ezt cserélték volna ha kérjük.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Remek öt napot töltöttünk el párommal a Hotel Harkányban. Meglepően kellemes fogadtatásban volt részünk a recepción érkezéskor de ott tartózkodásunk ideje alatt is végtelen kedvesek,segítőkészek voltak az alkalmazottak. Ez ugyszintén igaz a takarító személyzetre is valamint az éttermi dolgozókra. Az ételek sokféle választhatósága és minősege osztályon felüli.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
A szoba a csillagokhoz képest egy kicsit leromló állapotú volt. A fürdőszobában hiányzott a pipere polc (igaz kérésünkre azonnal pótolták). A zuhanyzó sarkok sárgák voltak. A szobaszéf zárva volt (amit kérésünkre szintén kijavítottak. A személyzet viszont nagyon barátságos és segítő volt. A reggelihez presszó kávét csak pénzért a büféből lehetett hozni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda 3 csillagosnak felel meg. A fürdő, WC, szobák régimódiak. A takarítás hagy némi kívánnivalót maga után. A zuhanyrózsa nem működött, a zuhanyfüggöny és a kád széle penészes volt. 4 nap alatt nem volt takarítás, ágyigazítás, csak a szemetet vitték el 2-szer. Az ételek egyszerűek, ismétlődnek. 2 féle leves, 4 féle főétel.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2020.12.23.
Harkány
3-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi meglepetéssel, süteménnyel, gyümölcsteával és forralt borral, wellness-részleg használattal, ivókúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szervezett buszos kirándulással, parkolással
2020.12.28. - 2021.01.04.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.12.12. - 2023.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Komfort Hotel Platán
2 nap/1 éjszaka 6.400 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2022.01.02.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel,szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.28-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Érvényes: 2021.11.28-ig
Harkány
2-4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.01. - 2021.12.23.

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Ősszel is vár a Dráva Hotel (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)

HarkányX