Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány, Járó József u. 1.

Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése:

6. helyezett a 84 harkányi szállás közül
15. helyezett Dél Dunántúlon - 504 szállás közül

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

Thermal Hotel Harkány Harkány képei

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Két évvel ezelőtt eltöltöttem már párommal itt egy hosszú hétvégét. Akkor is minden tökéletes volt. Most is hozta a hotel a formáját. Mindenki udvarias, rend, tisztaság. A szobát nem mondanám panorámásnak, mert az étterem lapos teteje volt látható. De számunkra ez pont lényegtelen, mert talán háromszor ha kinéztem az ablakon ott tartózkodásunk alatt.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Jó félpanzió. A beltéri medence bár nagynak tűnik kicsi ennyi szállóvendégre és elég hideg is volt. A szoba tiszta de lehetne egy kicsit modernebb is. A környéken van látnivaló, az éttermek jók voltak. A szobában 6-7 csatorna volt fogható a tévén. A fürdőköpenyek túl picik, bár lehet,hogy ezt cserélték volna ha kérjük.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Remek öt napot töltöttünk el párommal a Hotel Harkányban. Meglepően kellemes fogadtatásban volt részünk a recepción érkezéskor de ott tartózkodásunk ideje alatt is végtelen kedvesek,segítőkészek voltak az alkalmazottak. Ez ugyszintén igaz a takarító személyzetre is valamint az éttermi dolgozókra. Az ételek sokféle választhatósága és minősege osztályon felüli.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
A szoba a csillagokhoz képest egy kicsit leromló állapotú volt. A fürdőszobában hiányzott a pipere polc (igaz kérésünkre azonnal pótolták). A zuhanyzó sarkok sárgák voltak. A szobaszéf zárva volt (amit kérésünkre szintén kijavítottak. A személyzet viszont nagyon barátságos és segítő volt. A reggelihez presszó kávét csak pénzért a büféből lehetett hozni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda 3 csillagosnak felel meg. A fürdő, WC, szobák régimódiak. A takarítás hagy némi kívánnivalót maga után. A zuhanyrózsa nem működött, a zuhanyfüggöny és a kád széle penészes volt. 4 nap alatt nem volt takarítás, ágyigazítás, csak a szemetet vitték el 2-szer. Az ételek egyszerűek, ismétlődnek. 2 féle leves, 4 féle főétel.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
A szálloda szép környezetben található egy park közepén, ideális rövidebb sétára. A hotel előtere rendezett tiszta , hangulatos. A szoba amiben laktunk egy kissé lelakott volt és a tisztaság is hagyott kívánnivalót maga után, de összességében elfogadható volt. Ami megkeserítette az ottlétünket az az éppen abban az időben (ősszel) zajló hatalmas poloskainvázió.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon szép helyen kellemes csendes környezetben helyezkedik el a szálloda pihenésre a legmegfelelőbb. Egyedül a nagy medence hőmérséklete lehetne melegebb ,úszásra kiváló de aki szeretne egy kicsit pihenni üldögélni beszélgetni akkor már hideg ez a víz. De a személyzet és a kiszolgálás remek szivesen visszamennék. Köszönjük a felüdülést!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor kedves fogadtatás és tájékoztatás. Csendes nyugodt hely, pihenésre alkalmas. Kényelmes szép szoba. Kitűnő, bőséges ételek és sütemények. Figyelmes személyzet.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
A szoba és a fürdő szép,elégedett voltam. A fürdők és szaunák nagyon jók,érdemes kipróbálni. A reggeli és a vacsora választék nagy és finom.Stílusos hotel. Csak ajánlani tudom.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Segítőkész személyzet, tiszta szoba finom és bő választékú ételek.
A szoba ülő alkalmatosságai megérdemelnének egy új huzatot,a termál medence teltház esetén egy kicsit kicsinek bizonyult. Nagyon jó, hogy a szobákba tilos a dohányzás.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, választható grátisz programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 10.745,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Andrea & Mónika Vendégház
7 nap/6 éj 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.09.30.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Harkány
6 nap/5 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes gyógyvizes medence használattal, ivókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ametiszt Hotel Harkány
Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Harkányban (min. 4 éj)

HarkányX