Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány, Járó József u. 1.

Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése:

8. helyezett a 84 harkányi szállás közül
23. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

Thermal Hotel Harkány Harkány képei

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Segítőkész személyzet, tiszta szoba finom és bő választékú ételek.
A szoba ülő alkalmatosságai megérdemelnének egy új huzatot,a termál medence teltház esetén egy kicsit kicsinek bizonyult. Nagyon jó, hogy a szobákba tilos a dohányzás.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Nagyon tetszett: a környezet, a park, az animátorok hozzáállása, a recepció segítőkészsége. A medencék. De hiba, hogy ritkán és kevés élményelem működött. Nem tetszett, hogy a toalettekben lassan pótolták a folyékony szappant. Előfordult, hogy egész nap nem volt. Az étteremben lassú volt az ételek pótlása. Kalács ritkán volt és a gyerekek keresték.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Harom vacsorabol ketto okes egy hianyos. a szemelyzet kedves es szolgalatkesz. Javasolnam a klimatizacio megvalositasat. szep rendezett park es tiszta vizu medencek varjak az ide erkezoket.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Személyzet barátságos, segítőkész. A szobában az ágy nagyon jó és kényelmes. Praktikus, hogy a szobára lehet íratni, amit napközben fogyaszt a vendég. Probléma a medence mellett, hogy a kövezet nagyon csúszós. Erre megoldást kell keresni!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Jó lett volna légkondi a szobába vagy legalább egy ventilator.
Lehetne meleg vizes medence is ami nem külön fizetős.
A Vacsorák viszont fannnntasztikussak voltak, finomak és választékosak.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Igen jól éreztük magunkat. Tiszta víz Szauna kiváló. Étkezés bőséges,
még zárórakor is szinte telt ételtálcák. /kis pazarlás. /. Fényképekkel csal engedéllyel továbbítom. Italok kiváló. Tisztaság mindenűt. Az esti étkezésen zene meglepő, nagyon jó. Ha lehetne a meglévő kemencét üzembe helyezni esetleg heti egy két alkalom igen feldobná még télen is.

Értékelt: 2019. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugalom, jó ételek, például főzelék is, tisztaság, rugalmas személyzet. Nekünk egyébként bejött a hely. A park gyönyörű, de például a wellness-elemek nem működtek ott tartózkodásunk alatt. A takarítás lehetne gyakoribb, és ne csak a kuka kiürítéséből álljon. A szaunafalu csodás, nem volt tömegnyomor, ki lehetett használni a különböző elemeket.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
A szoba takarítás nem megfelelő. A felgyűlt szemét csak kérésre került elvitelre. Ezt azért máshol szokták figyelni a vezetők. A 4 csillaghoz ez kevés! Az, hogy a szúnyog sok volt, nem a szálloda hibája.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett az ötnapos akció.
Nagyon jó a gőzfürdőjük.
Bosszantott, hogy a fürdőben az élmény elemek jószerivel nem működtek.
A normál szoba 2 főre eléggé szűkös.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdőszoba tisztasága kívánnivalót hagyott maga után. A nagypárna szörnyű volt, vastag és kemény. Jobb lett volna egy vékonyabb, puha párna és egy kispárna. A takaró furcsa mód alul visszahajtva, mert a huzat túl kicsi volt. Az éttermi szolgáltatás kiváló volt, minőségileg és választékban egyaránt.

Harkány
2-7 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Harkány
2-7 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, szobaszéffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, villányi kirándulással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, naponta 1 óra privát wellness használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.12.23.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.17-ig
Baranya Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi díszvacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 8.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.20-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi üdvözlőitallal, ünnepi koktél akcióval, élőzenés esttel, kedvezményes masszázzsal, szauna felöntésekkel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vacsorához italválasztással, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Harkány
2-6 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HarkányX