Monori Teréz: Thermal Hotel Harkány - Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése
7. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Thermal Hotel Harkány

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
A szoba és a fürdő szép,elégedett voltam. A fürdők és szaunák nagyon jók,érdemes kipróbálni. A reggeli és a vacsora választék nagy és finom.Stílusos hotel. Csak ajánlani tudom.

Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Monori Teréz felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány
Járó József u. 1.

2019. október 2.
Nagyon szép helyen kellemes csendes környezetben helyezkedik el a szálloda pihenésre a legmegfelelőbb. Egyedül a nagy medence hőmérséklete lehetne melegebb ,úszásra kiváló de aki szeretne egy kicsit pihenni üldögélni beszélgetni akkor már hideg ez a víz. De a személyzet és a kiszolgálás remek...

2019. szeptember 12.
Érkezéskor kedves fogadtatás és tájékoztatás. Csendes nyugodt hely, pihenésre alkalmas. Kényelmes szép szoba. Kitűnő, bőséges ételek és sütemények. Figyelmes személyzet.

2019. augusztus 9.
Segítőkész személyzet, tiszta szoba finom és bő választékú ételek. A szoba ülő alkalmatosságai megérdemelnének egy új huzatot,a termál medence teltház esetén egy kicsit kicsinek bizonyult. Nagyon jó, hogy a szobákba tilos a dohányzás.

Thermal Hotel Harkány, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, szobaszéffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Év végi feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-17 - 2019-12-20
 - Wellness napok (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-02-23 - 2020-12-23