Hévéziné Saci: Remek napokat töltöttünk itt. - Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése
6. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Remek napokat töltöttünk itt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Érkezéskor kedves fogadtatás és tájékoztatás. Csendes nyugodt hely, pihenésre alkalmas. Kényelmes szép szoba. Kitűnő, bőséges ételek és sütemények. Figyelmes személyzet.

Szeretnéd követni Hévéziné Saci felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány
Járó József u. 1.

2020. június 30.
Gyönyörű helyen van a szálloda, személyzet kedves, ételek bőségesek, választékosak voltak. Sajnos az 1 emeleti szobánk erkélye falra nézett. Amit hiányoltam az a kinti élmény medence.

2020. február 4.
Két évvel ezelőtt eltöltöttem már párommal itt egy hosszú hétvégét. Akkor is minden tökéletes volt. Most is hozta a hotel a formáját. Mindenki udvarias, rend, tisztaság. A szobát nem mondanám panorámásnak, mert az étterem lapos teteje volt látható. De számunkra ez pont lényegtelen, mert talán...

2020. január 13.
Jó félpanzió. A beltéri medence bár nagynak tűnik kicsi ennyi szállóvendégre és elég hideg is volt. A szoba tiszta de lehetne egy kicsit modernebb is. A környéken van látnivaló, az éttermek jók voltak. A szobában 6-7 csatorna volt fogható a tévén. A fürdőköpenyek túl picik, bár lehet,hogy ezt...

Thermal Hotel Harkány, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-12-23
 - Felejthetetlen nyár (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsoraestekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-31
 - Szenzációs senior akció (min. 7 éj)
8 nap/7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-12-23