Hévéziné Saci: Remek napokat töltöttünk itt. - Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése
7. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Remek napokat töltöttünk itt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Érkezéskor kedves fogadtatás és tájékoztatás. Csendes nyugodt hely, pihenésre alkalmas. Kényelmes szép szoba. Kitűnő, bőséges ételek és sütemények. Figyelmes személyzet.

Szeretnéd követni Hévéziné Saci felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány
Járó József u. 1.

2019. augusztus 28.
A szoba és a fürdő szép,elégedett voltam. A fürdők és szaunák nagyon jók,érdemes kipróbálni. A reggeli és a vacsora választék nagy és finom.Stílusos hotel. Csak ajánlani tudom.

2019. augusztus 9.
Segítőkész személyzet, tiszta szoba finom és bő választékú ételek. A szoba ülő alkalmatosságai megérdemelnének egy új huzatot,a termál medence teltház esetén egy kicsit kicsinek bizonyult. Nagyon jó, hogy a szobákba tilos a dohányzás.

2019. augusztus 3.
Nagyon tetszett: a környezet, a park, az animátorok hozzáállása, a recepció segítőkészsége. A medencék. De hiba, hogy ritkán és kevés élményelem működött. Nem tetszett, hogy a toalettekben lassan pótolták a folyékony szappant. Előfordult, hogy egész nap nem volt. Az étteremben lassú volt az...

Thermal Hotel Harkány, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, szobaszéffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Wellness napok (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-02-23 - 2020-12-23
 - All inclusive harkányi napok (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-01 - 2020-12-23