solyor: Többet vártunk a Thermal Hotel Harkánytól! - Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése
5. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Többet vártunk a Thermal Hotel Harkánytól!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
A szálloda 3 csillagosnak felel meg. A fürdő, WC, szobák régimódiak. A takarítás hagy némi kívánnivalót maga után. A zuhanyrózsa nem működött, a zuhanyfüggöny és a kád széle penészes volt. 4 nap alatt nem volt takarítás, ágyigazítás, csak a szemetet vitték el 2-szer. Az ételek egyszerűek, ismétlődnek. 2 féle leves, 4 féle főétel. Reggel a tojásrántotta hideg volt, a kenyér száraz. A személyzet kedvessége megfelelő. A medence térben csúszós a padló, veszélyes vizes papuccsal közlekedni rajta.A gyógymedencéért külön kell fizetni.
Az ágy nagyon kényelmes, az ágynemű és a törölköző tiszta volt. Összegezve: RETRÓ szálloda, 3 csillagos 4 csillagos áron!

Ennyire tetszett: Átlagos

Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány
Járó József u. 1.

2019. október 14.
A szálloda szép környezetben található egy park közepén, ideális rövidebb sétára. A hotel előtere rendezett tiszta , hangulatos. A szoba amiben laktunk egy kissé lelakott volt és a tisztaság is hagyott kívánnivalót maga után, de összességében elfogadható volt. Ami megkeserítette az ottlétünket az...

2019. október 2.
Nagyon szép helyen kellemes csendes környezetben helyezkedik el a szálloda pihenésre a legmegfelelőbb. Egyedül a nagy medence hőmérséklete lehetne melegebb ,úszásra kiváló de aki szeretne egy kicsit pihenni üldögélni beszélgetni akkor már hideg ez a víz. De a személyzet és a kiszolgálás remek...

2019. szeptember 12.
Érkezéskor kedves fogadtatás és tájékoztatás. Csendes nyugodt hely, pihenésre alkalmas. Kényelmes szép szoba. Kitűnő, bőséges ételek és sütemények. Figyelmes személyzet.

Thermal Hotel Harkány, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Év végi feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-17 - 2019-12-20
 - Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, szaunaszeánszokkal, animátori programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-26 - 2019-12-31
 - Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-12-23