Lángos gorombán

Lángos Büfé - Sá-Ra Termál HegykőLángos Büfé - Sá-Ra Termál Hegykő a térképen

Gyenge 2023. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Sá-Ra termálfürdőben töltöttünk el néhány kellemes órát a gyerekekkel, adta magát, hogy itt együnk a fürdőzés után, hiszen több vendéglátó egység is található a fürdő területén belül egy afféle bazársoron. Á la carte és menü rendszerű étterem, gofrizó, önkiszolgáló étterem, söröző és utolsó egységként egy retró hangulatú strandbüfé, a lángosos.
Több problémánk is akadt, dióhéjban összegezve: nem tiszta, az aszal és a pult is ragadt. Drága, egy sajtos-tejfölös lángos 1500 Ft-ba került, de úgy megkívántuk, néha előfordul ilyesmi. Sem szalvétát, sem blokkot nem kaptunk. Miután kifizettük, kimentünk a kinti teraszrészre várakozni, mert nem akartunk az olajszagban bent ácsorogni, itt vártuk meg a lángos elkészültét. A férfi dolgozójuk kifejezetten barátságtalan volt, még be is szólt valamit, a fiatal lány (talán tanuló vagy nyári diákmunkás rokon) meg csak egyszerűen totál amatőr volt, egyáltalán nem volt képben.
A lángos egyébként rendben volt, frissen készült, mondjuk ennyi pénzért juthatott volna az egész felületre a széléig tejföl és sajt, de sebaj. Ahogy leírtam, nem a lángossal volt a baj, nagyjából minden mással viszont igen.
Összességében én nem ajánlom.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Lángos Büfé - Sá-Ra Termál Hegykő - Étel/italLángos Büfé - Sá-Ra Termál Hegykő - Külső képLángos Büfé - Sá-Ra Termál Hegykő - Külső képLángos Büfé - Sá-Ra Termál Hegykő - BelsőLángos Büfé - Sá-Ra Termál Hegykő - Belső
Palatinus Hotel Sopron - Pünkösd
Palatinus Hotel Sopron