Levendula Apartman Hegykő

4,9
a 11 hegykői szállás közül
Apartman

Levendula Apartman Hegykő bemutatkozása

Vendégházunk Hegykőn, a Fertő-Hanság Nemzeti Park területén található. Termálfürdőjének és látnivalókban gazdag környezetének köszönhetően a falu kedvelt turistacélpont.
Újonnan épült vendégházunk Hegykő egyik csendes utcájában található, közel a termálfürdőhöz.

4Szolgáltatás
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Levendula Apartman Hegykő vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 23.a párjával járt itt
Idén meglepetés gyanánt, párommal Hegykő és környékén ünnepeltük a 6. évfordulónkat. A véletlennek köszönhetem, hogy ebben az apartmanban kaptunk szállást, pedig a terv nem ez volt. Amikor megérkeztünk kedvesen fogadtak bennünket. A szobába, ahogy beléptünk már beleszerettem.
Kiváló 2013. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Stílusosan berendezett, tiszta, kellemes hangulatú apartman. Az ágy nagyon kényelmes volt, szép ágyneművel. A konyha nagyon jól felszerelt. Minden alapvető kellék megtalálható benne, ami egy ebéd összeállításához szükséges. Sütni nem lehet, de nyugodtan lehet úgy készülni, hogy majd főzünk magunkra, mert tiszta edények és jó minőségű konyhaeszközök várnak.