Herceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom

3,4
városi Barlang közül
Barlang
Herceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom
Herceghalmi Lourdes-i barlang HerceghalomHerceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom

Herceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom bemutatkozása

Herceghalomban a hadifogságból visszatérők tiszteletére 1950-1956 között építették a Lourdes-i barlangot a katolikus közösség adományaiból. 2007-ben újították fel közadakozásból. A barlangot a temető Zsámbéki út felőli oldalán találjuk.

Hotel Abacus Herceghalom - Édes kényeztetés
Édes kényeztetés
Hotel Abacus Herceghalom

Herceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Érdekes 2022. február 17.egyedül járt itt
Úgy vettem észre magamon, hogy nagy intenzitással vadászom a Mária-kegyhelyeket, azon belül is külön a Lourdes-i barlangokat. Nincs is olyan sok Magyarországon, a felét már talán láttam is. Ez a herceghalmi Mária jól elbújt. Szokatlan módon a temetőben van, a sarokban, fák és bokrok takarásában.
Herceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom - Külső képHerceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom - Külső képHerceghalmi Lourdes-i barlang Herceghalom - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.