DasCafé Herceghalom

Hotel Abacus Herceghalom

DasCafé Herceghalom vélemények

2076
Kiváló 2018. február 22.barátokkal járt itt
Azt hiszem, rendkívül szerethető hely. Tegnap is, ma is ott jártam, és ha arra fogok menni, akkor kitérek és betérek ide. Családias, meleg, barátságos hely, a büfé, a cukrászda, a kávézó keveréke, valami kis jó értelemben vett "cukiság". Finom a szendvics, az üdítő, a kávé, és a hely is végtelenül barátságos.
DasCafé Herceghalom - Étel/italDasCafé Herceghalom - Étel/italDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - Étel/italDasCafé Herceghalom - Étlap/itallapDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - BelsőDasCafé Herceghalom - Külső képDasCafé Herceghalom - Külső kép