rozsafa: Kis karácsony-nagy karácsony - Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Kis karácsony-nagy karácsony

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szálloda 3 éjszakás karácsonyi csomagját vettük igénybe,mellyel alapvetően elégedettek voltunk, néhány apróbb hiányosságtól eltekintve. A superior szoba kényelmes, tágas, jól felszerelt, különösen jó a tágas zuhanyfülke.Az ünnepi vacsorák kínálata nagyszerű volt,a szálloda apró figyelmessége a délutáni forralt bor és sütemény nagyon jól esett A kategóriát és éttermi árakat tekintve valamivel igényesebb éttermi környezet és teríték lenne elvárható (pl.nem papírszalvéta a vacsorához).A személyzet nagyon udvarias volt, a takarítás azonban (valószínüleg az ünnep miatt ) akadozott,érkezéskor az előző vendég szemetét találtuk a szobai szemetesben.A wellness rész igen jó, elegendő pihenőágggyal, különösen jó a nagyméretű uszoda és az élménymedence, hiányzik azonban egy elkülönített gyermek medence, mert így az élménymedence gyakorlatilag a gyerekek játszó-és pancsoló helye.A tepidárium ottjártunkkor nem működött.

Személyzet:

Szeretnéd követni rozsafa felhasználót?    Igen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom
Gesztenyés út 3.

2019. július 20.
Egy éjszakát tartózkodtunk, a szoba nagyon jó volt, delux lakosztályban voltunk. A teraszra én egy napozóágyat is tennék, de egyébként nagyon tetszett. Ár érték arányban, egy éjszakás ár szerintem magas, illetve mi 17 óráig voltunk, és ebbe a 9000 Ft plusz költségbe, egy ebédet még bele tehettek...

2019. július 15.
Egy tipikus céges csapatépítő hotel. Kb. 25 km-re fekszik Budapest határától, a kijutás időigénye forgalomfüggő. A faluban nincs semmilyen látnivaló, így itt praktikusan megvalósulhat a vezetők vágya, hogy a tréningező kollégák ne járkáljanak ki, itt a környéken úgysem találnak semmit, ami miatt...

2019. július 6.
Két 12 évesgyerekkel töltöttünk 5 éjszakát a hotelben.A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt.Bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzájuk készségesen segítettek.Talán egy kinti medence még tökéletesebbé tenné a pihenést.Az ételválaszték bőséges volt,mindenki talált kedvére valót,még...

Abacus Business & Wellness Hotel, Herceghalom kiemelt csomagajánlatai
 - Édes kényeztetés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-17 - 2019-12-29
 - Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-17 - 2019-12-29
 - Rövid hétvége (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-22