Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Minden rendben van ár érték arányban! Nagyon jó hely ajánlom mindenkinek! Szobák tiszták, a wellnes részleg minden igényt kielégítő ! Az ételek finomak,bő valaszték. Az árak elfogadhatóak, kicsit hiányoltuk szórakozási lehetőség pl bowling. Pihenésre ajánlanam. A környezete tiszta , rendezett. Többször Voltam, kedvesek segítőkészek!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba,a wellness,az egesz szalloda kituno. A szemelyzet udvarias,keszseges. Az etelek finomak,bo valasztek. Az arak eleg magasak,mi kicsit hianyoltuk az esti szorakozasi lehetoseget-zene,tanc. Eppen ezert inkabb csak 1-2ejszaka eltoltesere ajalanam. Ha Budapest kozeli szallodat keresek,maskor is szivesen megszallok ebben a szallodaban es kotom ossze a pihenessel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
A szoba, a wellness és ebédlő egyaránt nagyon jó színvonalú. A személyzet udvarias, figyelmes! A wellnessben a 25 méteres úszómedence nagyon jó sportolási lehetőség azzal együtt, hogy délutánonként kb. 2 órára az ifjú úszónemzedék edzései miatta a medence kétharmada foglalt.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Elsősorban zártkörű rendezvényeknek alkalmas vagy nászutasoknak alkalmas, a wellness szolgáltatás és medencék száma azért még kívánnivalókat és fejlesztéseket igényelne az fizetendő árak, és a hasonló szállásokkal összevetve, de mind az ellátás - mind a szobák első osztályúak, készséges személyzettel nyugalmas környezetben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Arra jo ez az utazás ha az ember 1-2 napot szeretne eltölteni, de szerintem nyaralásnak nem jo... Nagyon kevés volt a medence....ehhez képeset viszont az ára nagyon magas volt. A személyzettel viszont teljesen meg voltunk elégedve...

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Egy éjszakát tartózkodtunk, a szoba nagyon jó volt, delux lakosztályban voltunk. A teraszra én egy napozóágyat is tennék, de egyébként nagyon tetszett. Ár érték arányban, egy éjszakás ár szerintem magas, illetve mi 17 óráig voltunk, és ebbe a 9000 Ft plusz költségbe, egy ebédet még bele tehettek volna.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Egy tipikus céges csapatépítő hotel. Kb. 25 km-re fekszik Budapest határától, a kijutás időigénye forgalomfüggő. A faluban nincs semmilyen látnivaló, így itt praktikusan megvalósulhat a vezetők vágya, hogy a tréningező kollégák ne járkáljanak ki, itt a környéken úgysem találnak semmit, ami miatt érdemes lenne elhagyni az objektumot.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Két 12 évesgyerekkel töltöttünk 5 éjszakát a hotelben.A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt.Bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzájuk készségesen segítettek.Talán egy kinti medence még tökéletesebbé tenné a pihenést.Az ételválaszték bőséges volt,mindenki talált kedvére valót,még a válogatós fiú unokám is.Köszönjük a vendéglátást.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Lányomék ajánlották ezt a hotelt, mert jó kikapcsolódás volt a 4 tagú családnak. Valóban jó választás volt. Mi is jól éreztük magunkat a csodálatos környezetben található szállodában. Kedves személyzet, finom ételek vártak bennünket. Tiszta vizű wellness részleg igazi élmény volt. Egyetlen dolgot hiányoltunk, az az, hogy nincsenek szabadtéri medencék.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4. emelet) Minden tiszta, tágas, praktikus volt, az étkezésekkor a bőség zavarával küzdöttünk.

Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaskocsikázással, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, korai szobaelfoglalással és késői kijelentkezéssel, 1 alkalommal wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2020.02.16.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.268,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2020.08.20.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.01.19-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

HerceghalomX