Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 290 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
2020. július közepén jártunk férjemmel, és unokákkal a hotelben. A szálloda nagyon modern,és igényesen berendezett. Junior lakosztályt foglaltunk, mely tökéletesen megfelelt számunkra. A szobában,és a szálloda bármely részén tisztaság fogadott! A személyzet kedves, az étel választék bőséges és finom volt.

grocceni TOP fotófeltöltő
2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ott kezdem, hogy az én öltözőszekrényemnek nagyon nehezen fordult el a kulcsa. Ezen kívül viszont mindennel meg voltunk elégedve. Annak ellenére, hogy be voltunk szorulva a "téli wellness terület"-re, nem volt nagy zsúfoltság. Az ember egy idő után kitapasztalja, hogy milyen sorrendben és milyen időközönként következnek a wellness élményelemek.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Karácsony másnapján 6 családdal töltöttünk itt 2 éjszakát félpenzióval. A szállás kellemes. A regisztrálás aránylag gyorsan ment. A szobák kényelmesen és tiszták. Külön termet is kértünk, ahol a karácsonyi ajándékozásra került sor a vacsora után. A konyha választékos. Minthogy telt ház volt, a vendéglő nagyon zsúfolt volt, alig lehetett a meleg ételekhez hozzájutni.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat az Abacus Hotelben. Szuper volt a szilveszteri buli,kiváló volt a menű és az italválaszték. A konyha teljesítménye minden étkezésnél átlagon felüli volt. A személyzet kifogástalanul kedves, udvarias-egyszóval profi-a wellnessben is. Egy megjegyzés: 1. amennyiben gyerekes családokat is fogadnak, gyerekmedencéről is kéne gondoskodni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Minden rendben van ár érték arányban! Nagyon jó hely ajánlom mindenkinek! Szobák tiszták, a wellnes részleg minden igényt kielégítő ! Az ételek finomak,bő valaszték. Az árak elfogadhatóak, kicsit hiányoltuk szórakozási lehetőség pl bowling. Pihenésre ajánlanam. A környezete tiszta , rendezett. Többször Voltam, kedvesek segítőkészek!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
rossz volt a hajszárító, akadozott az internetes TV szolgáltatás,magyar adó csak négy volt, nem volt TV2,viszont volt 5 sportadó,és az összes német nyelvű,

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba,a wellness,az egesz szalloda kituno. A szemelyzet udvarias,keszseges. Az etelek finomak,bo valasztek. Az arak eleg magasak,mi kicsit hianyoltuk az esti szorakozasi lehetoseget-zene,tanc. Eppen ezert inkabb csak 1-2ejszaka eltoltesere ajalanam. Ha Budapest kozeli szallodat keresek,maskor is szivesen megszallok ebben a szallodaban es kotom ossze a pihenessel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
A szoba, a wellness és ebédlő egyaránt nagyon jó színvonalú. A személyzet udvarias, figyelmes! A wellnessben a 25 méteres úszómedence nagyon jó sportolási lehetőség azzal együtt, hogy délutánonként kb. 2 órára az ifjú úszónemzedék edzései miatta a medence kétharmada foglalt.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Elsősorban zártkörű rendezvényeknek alkalmas vagy nászutasoknak alkalmas, a wellness szolgáltatás és medencék száma azért még kívánnivalókat és fejlesztéseket igényelne az fizetendő árak, és a hasonló szállásokkal összevetve, de mind az ellátás - mind a szobák első osztályúak, készséges személyzettel nyugalmas környezetben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Arra jo ez az utazás ha az ember 1-2 napot szeretne eltölteni, de szerintem nyaralásnak nem jo... Nagyon kevés volt a medence....ehhez képeset viszont az ára nagyon magas volt. A személyzettel viszont teljesen meg voltunk elégedve...

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 15.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, üdvözlőitallal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, Wi -Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.02-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.471 - 11.535,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.09.27-ig
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.465 - 6.201,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.465 - 17.097,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
City Hotel Budapest
Érvényes: 2021.10.25-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Babaház
Bodajk
Érvényes: 2021.10.25-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Herceghalom környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

HerceghalomX