Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Egy éjszakát tartózkodtunk, a szoba nagyon jó volt, delux lakosztályban voltunk. A teraszra én egy napozóágyat is tennék, de egyébként nagyon tetszett. Ár érték arányban, egy éjszakás ár szerintem magas, illetve mi 17 óráig voltunk, és ebbe a 9000 Ft plusz költségbe, egy ebédet még bele tehettek volna.

2085 hasznos szavazat
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Egy tipikus céges csapatépítő hotel. Kb. 25 km-re fekszik Budapest határától, a kijutás időigénye forgalomfüggő. A faluban nincs semmilyen látnivaló, így itt praktikusan megvalósulhat a vezetők vágya, hogy a tréningező kollégák ne járkáljanak ki, itt a környéken úgysem találnak semmit, ami miatt érdemes lenne elhagyni az objektumot.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Két 12 évesgyerekkel töltöttünk 5 éjszakát a hotelben.A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt.Bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzájuk készségesen segítettek.Talán egy kinti medence még tökéletesebbé tenné a pihenést.Az ételválaszték bőséges volt,mindenki talált kedvére valót,még a válogatós fiú unokám is.Köszönjük a vendéglátást.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Lányomék ajánlották ezt a hotelt, mert jó kikapcsolódás volt a 4 tagú családnak. Valóban jó választás volt. Mi is jól éreztük magunkat a csodálatos környezetben található szállodában. Kedves személyzet, finom ételek vártak bennünket. Tiszta vizű wellness részleg igazi élmény volt. Egyetlen dolgot hiányoltunk, az az, hogy nincsenek szabadtéri medencék.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4. emelet) Minden tiszta, tágas, praktikus volt, az étkezésekkor a bőség zavarával küzdöttünk.

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :(
Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve felvágottak látványa nem volt túl ínycsiklandó.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes helyszíne akár egyéni és csoportos kikapcsolódásra is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Tiszták voltak a szobák, kedves,segítőkész volt a személyzet, az ételek is kifogástalanok voltak.Nagyon különleges ételek voltak a vacsoránál. A wellnessnél annyit hiányoltunk, hogy lehetett volna még pluszban egy melegvizes medence. De szép volt a wellness részleg is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
májusban voltunk a férjemmel a hotelban. A város kicsi,de nagyon rendezett. A hotel modern ,tiszta,rendezett nagy befogadóképességű. A személyzet kedves,segítőkész, udvarias. Az ételek kifogástalanok voltak,és nagy volt a választék. A wellness egy kicsit kicsi volt a hotel nagyságához képest,de "sok jó ember kis helyen is elfér" csak akarni kell.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.01-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.283 - 16.123,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2020.08.18-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
Érvényes: 2020.08.18-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval