Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A szobák kényelmesek, modern berendezésűek és kifogástalanul tiszták. A wellness részleg és az étterem mérete viszont alultervezett a szállóvendégek számához képest. Az étteremben vacsoraidőben 7-8 percet kellett várni, hogy asztalhoz jussunk. A személyzet - bár igyekezett - nem győzte cserélni a svédasztalra kitett vacsoratálakat, volt, hogy csak köretek voltak kirakva, a hús mindenhonnan elfogyott.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Párommal a közelünkben szerettünk volna kicsit pihenni, így esett a választásunk a hotelre. Amint odaértünk már meg is kaptuk a szobánkat, ami a 4. emeleten volt. Bejelentkezéskor, igaz barátságosak voltak, de túl sok infót nem kaptunk, sem az étkezésekről (időpontokról), sem az esetleges programlehetőségekről. A szobánk nagyon tetszetős volt, tiszta és tágas, nagyon tetszett nekünk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A megérkezésünkkor nem tájékoztattak, hogy a wellness részleg szinte egyáltalán nem működik. Egyik finn szauna sem, a gőz sem illetve az egyik jakuzzi sem. A szauna törülköző elkérésénél sem említették, a szauna ajtókra sem írták ki, hogy nem üzemel. Így aztán addig próbáltuk nyitogatni, míg egy másik vendég szólt, hogy nem jó.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon finom, ízletes ételek gazdag választékával találkoztam, bár süteményekben gyengék. Szobák tágasak, kényelmesek voltak, a TV viszont használhatatlan a hosszú leírás ellenére. Jó meleg szauna, azonban az úszómedencét gyakorlatilag nem lehetett használni a kisiskolás-ovis úszásoktatás miatt, ami a szállóvendégeket kiszorította a medencéből.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon,kellemes,szálloda az Abacus,kellemes csendes helyen.Bárki,ki pihenni akar,csak ajánlani tudom.Köszönöm a szálloda alkalmazottainak,a kellemes pihenést!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
2 éjszakát töltöttünk itt a párommal, minden igényünknek maximálisan megfelelt. Nagyon szép szoba,igényes wellness,tiszta környezet. Konyhája rendkívül ízletes választékos,mindig van ínyenc fogás is, ami nem feltétlenül jellemző a svédasztalos vacsoránál. Személyzet figyelmes,udvarias,segítőkész. megközelíthetősége is elfogadható.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy felejthetetlen Szilvesztert töltöttünk a szállodában. Jó volt a hangulat, kedves a személyzet és nagyon finomakat ettünk! A szobáink is tiszták és kenyelmesek voltak. Jó választás volt!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Jól éreztük magunkat. Szeretettel fogadtak bennünket. Jó volt a fürdő, kedvesek az dolgozók. Finom és nagyon sok volt az étterem kínálata. Hozzájárultak, hogy részemre a család felhozza az élelmet (rokkant lévén).
Minden jól működött, kár, hogy csak 3 éjszakára volt pénzünk. Szívesen maradtunk volna még pár napot!
Köszönjük!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
A szobák nagyon kényelmesek és tágasa voltak. A félpanzióval azonban nem voltunk teljesen elégedettek, a vacsoránál az ételek nagy része sajnos langyos volt, vagy kihűlt. Étel allergiában szenvedőknek, pl. laktózérzékenység, a reggelinél egyáltalán nem volt választási lehetőségük, csak normál tej volt és joghurt.

Herceghalom
3-4 éjszaka 37.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, pálinka kóstolóval, programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.02-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 19.250,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.550,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Gottwald
Tata
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2018.12.31-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.02-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

HerceghalomX