Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :(
Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve felvágottak látványa nem volt túl ínycsiklandó.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes helyszíne akár egyéni és csoportos kikapcsolódásra is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Tiszták voltak a szobák, kedves,segítőkész volt a személyzet, az ételek is kifogástalanok voltak.Nagyon különleges ételek voltak a vacsoránál. A wellnessnél annyit hiányoltunk, hogy lehetett volna még pluszban egy melegvizes medence. De szép volt a wellness részleg is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
májusban voltunk a férjemmel a hotelban. A város kicsi,de nagyon rendezett. A hotel modern ,tiszta,rendezett nagy befogadóképességű. A személyzet kedves,segítőkész, udvarias. Az ételek kifogástalanok voltak,és nagy volt a választék. A wellness egy kicsit kicsi volt a hotel nagyságához képest,de "sok jó ember kis helyen is elfér" csak akarni kell.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A szobák kényelmesek, modern berendezésűek és kifogástalanul tiszták. A wellness részleg és az étterem mérete viszont alultervezett a szállóvendégek számához képest. Az étteremben vacsoraidőben 7-8 percet kellett várni, hogy asztalhoz jussunk. A személyzet - bár igyekezett - nem győzte cserélni a svédasztalra kitett vacsoratálakat, volt, hogy csak köretek voltak kirakva, a hús mindenhonnan elfogyott.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Párommal a közelünkben szerettünk volna kicsit pihenni, így esett a választásunk a hotelre. Amint odaértünk már meg is kaptuk a szobánkat, ami a 4. emeleten volt. Bejelentkezéskor, igaz barátságosak voltak, de túl sok infót nem kaptunk, sem az étkezésekről (időpontokról), sem az esetleges programlehetőségekről. A szobánk nagyon tetszetős volt, tiszta és tágas, nagyon tetszett nekünk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A megérkezésünkkor nem tájékoztattak, hogy a wellness részleg szinte egyáltalán nem működik. Egyik finn szauna sem, a gőz sem illetve az egyik jakuzzi sem. A szauna törülköző elkérésénél sem említették, a szauna ajtókra sem írták ki, hogy nem üzemel. Így aztán addig próbáltuk nyitogatni, míg egy másik vendég szólt, hogy nem jó.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon finom, ízletes ételek gazdag választékával találkoztam, bár süteményekben gyengék. Szobák tágasak, kényelmesek voltak, a TV viszont használhatatlan a hosszú leírás ellenére. Jó meleg szauna, azonban az úszómedencét gyakorlatilag nem lehetett használni a kisiskolás-ovis úszásoktatás miatt, ami a szállóvendégeket kiszorította a medencéből.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon,kellemes,szálloda az Abacus,kellemes csendes helyen.Bárki,ki pihenni akar,csak ajánlani tudom.Köszönöm a szálloda alkalmazottainak,a kellemes pihenést!

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
Érvényes: 2019.07.17-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.750,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó.
Érvényes: 2019.12.31-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Érvényes: 2020.04.18-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019.05.31-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2020.04.18-ig
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Napi ár 2 vagy több főre
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

HerceghalomX