Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
16. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ott kezdem, hogy az én öltözőszekrényemnek nagyon nehezen fordult el a kulcsa. Ezen kívül viszont mindennel meg voltunk elégedve. Annak ellenére, hogy be voltunk szorulva a "téli wellness terület"-re, nem volt nagy zsúfoltság. Az ember egy idő után kitapasztalja, hogy milyen sorrendben és milyen időközönként következnek a wellness élményelemek.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Karácsony másnapján 6 családdal töltöttünk itt 2 éjszakát félpenzióval. A szállás kellemes. A regisztrálás aránylag gyorsan ment. A szobák kényelmesen és tiszták. Külön termet is kértünk, ahol a karácsonyi ajándékozásra került sor a vacsora után. A konyha választékos. Minthogy telt ház volt, a vendéglő nagyon zsúfolt volt, alig lehetett a meleg ételekhez hozzájutni.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat az Abacus Hotelben. Szuper volt a szilveszteri buli,kiváló volt a menű és az italválaszték. A konyha teljesítménye minden étkezésnél átlagon felüli volt. A személyzet kifogástalanul kedves, udvarias-egyszóval profi-a wellnessben is. Egy megjegyzés: 1. amennyiben gyerekes családokat is fogadnak, gyerekmedencéről is kéne gondoskodni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Minden rendben van ár érték arányban! Nagyon jó hely ajánlom mindenkinek! Szobák tiszták, a wellnes részleg minden igényt kielégítő ! Az ételek finomak,bő valaszték. Az árak elfogadhatóak, kicsit hiányoltuk szórakozási lehetőség pl bowling. Pihenésre ajánlanam. A környezete tiszta , rendezett. Többször Voltam, kedvesek segítőkészek!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
rossz volt a hajszárító, akadozott az internetes TV szolgáltatás,magyar adó csak négy volt, nem volt TV2,viszont volt 5 sportadó,és az összes német nyelvű,

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba,a wellness,az egesz szalloda kituno. A szemelyzet udvarias,keszseges. Az etelek finomak,bo valasztek. Az arak eleg magasak,mi kicsit hianyoltuk az esti szorakozasi lehetoseget-zene,tanc. Eppen ezert inkabb csak 1-2ejszaka eltoltesere ajalanam. Ha Budapest kozeli szallodat keresek,maskor is szivesen megszallok ebben a szallodaban es kotom ossze a pihenessel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
A szoba, a wellness és ebédlő egyaránt nagyon jó színvonalú. A személyzet udvarias, figyelmes! A wellnessben a 25 méteres úszómedence nagyon jó sportolási lehetőség azzal együtt, hogy délutánonként kb. 2 órára az ifjú úszónemzedék edzései miatta a medence kétharmada foglalt.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Elsősorban zártkörű rendezvényeknek alkalmas vagy nászutasoknak alkalmas, a wellness szolgáltatás és medencék száma azért még kívánnivalókat és fejlesztéseket igényelne az fizetendő árak, és a hasonló szállásokkal összevetve, de mind az ellátás - mind a szobák első osztályúak, készséges személyzettel nyugalmas környezetben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Arra jo ez az utazás ha az ember 1-2 napot szeretne eltölteni, de szerintem nyaralásnak nem jo... Nagyon kevés volt a medence....ehhez képeset viszont az ára nagyon magas volt. A személyzettel viszont teljesen meg voltunk elégedve...

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Egy éjszakát tartózkodtunk, a szoba nagyon jó volt, delux lakosztályban voltunk. A teraszra én egy napozóágyat is tennék, de egyébként nagyon tetszett. Ár érték arányban, egy éjszakás ár szerintem magas, illetve mi 17 óráig voltunk, és ebbe a 9000 Ft plusz költségbe, egy ebédet még bele tehettek volna.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 17.605,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.08-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.12.31.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 19.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.12.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.04.04-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Herceghalom
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 25.650,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.31.

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)