Gábor1972: Nekünk csalódás volt, sajnos... :( - Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nekünk csalódás volt, sajnos... :(

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A szobák kényelmesek, modern berendezésűek és kifogástalanul tiszták. A wellness részleg és az étterem mérete viszont alultervezett a szállóvendégek számához képest. Az étteremben vacsoraidőben 7-8 percet kellett várni, hogy asztalhoz jussunk. A személyzet - bár igyekezett - nem győzte cserélni a svédasztalra kitett vacsoratálakat, volt, hogy csak köretek voltak kirakva, a hús mindenhonnan elfogyott. A konyha is átlagos, nem kiemelkedőek a fogások. A wellness részlegben az úszómedence vize és a levegő is nagyon hideg, az öltözőben nem volt fűtés. Az infraszauna, a két gőzkabin és egy finnszauna nem működött - mindösszesen egy finnszauna volt üzemben a hétvégén. Gyerekmedence egyáltalán nincs. A személyzet nagyobb részt kedves és udvarias, de van egy-két fiatal pultos bárban, aki modortalan, nagyképű és lekezelő.

Ennyire tetszett: Átlagos

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom
Gesztenyés út 3.

2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4.emelet)...

2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :( Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve...

2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes...

Abacus Business & Wellness Hotel, Herceghalom kiemelt csomagajánlatai
 - Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-17 - 2019-12-29
 - Tavaszi wellness hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31
 - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-05 - 2019-05-31