katticaots: Remek pihenés, szuper ár-érték arány - Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Remek pihenés, szuper ár-érték arány

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért. A wellness is szuper volt, masszázst és manikűrt is kipróbáltam, mindkettő remek volt, nagy finom gyümölcsturmixokat lehetett inni a wellness részlegen, ezen szolgáltatások árai teljesen korrektek voltak (sok szállodában ezek az árak el vannak szállva) és mindent lehetett a szobaszámlához írni, a végén pedig SZÉP kártyával fizetni (nekem ez is fontos szempont volt). Sok vendég volt, mégis mindig mosolyt, udvariasságot, és maximális figyelmet kaptunk. Nagyon jól éreztük magunkat.

Szeretnéd követni katticaots felhasználót?    Igen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom
Gesztenyés út 3.

2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4.emelet)...

2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :( Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve...

2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes...

Abacus Business & Wellness Hotel, Herceghalom kiemelt csomagajánlatai
 - Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-17 - 2019-12-29
 - Tavaszi wellness hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31
 - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-05 - 2019-05-31