EErzsébet: Kellemes kikapcsolódás - Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Kellemes kikapcsolódás

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4.emelet) Minden tiszta, tágas, praktikus volt, az étkezésekkor a bőség zavarával küzdöttünk. Alig tudtunk választani a rengeteg finom falat közül. (Így nem értem, akik negatív véleményt írtak az étkezésről.) A wellness rész nem túl nagy, de mindkét nap találtunk magunknak helyet a folyamatosan működő medencében. A reggeli és vacsora között egyszerű ebédet is kaptunk, levest és tésztafélét. A községben tett kisebb sétákon kívül autó hiánya és az idő rövidsége miatt nem tudtunk a környéken szétnézni, pedig lett volna látnivaló. Egyszóval jó volt.

Szeretnéd követni EErzsébet felhasználót?    Igen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom
Gesztenyés út 3.

2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :( Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve...

2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes...

2019. január 16.
Jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Tiszták voltak a szobák, kedves,segítőkész volt a személyzet, az ételek is kifogástalanok voltak.Nagyon különleges ételek voltak a vacsoránál. A wellnessnél annyit hiányoltunk, hogy lehetett volna még pluszban egy melegvizes medence. De szép...

Abacus Business & Wellness Hotel, Herceghalom kiemelt csomagajánlatai
 - Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-17 - 2019-12-29
 - Rövid hétvége (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-22
 - Tavaszi wellness hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31