Aurora Vendégház Hévíz
8380 Hévíz, Széchenyi u. 3.

Aurora Vendégház Hévíz a térképen

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Aurora Vendégház Hévíz vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Egy éjszakát voltunk. Kellemesen telt el. A szoba nagyon izlésesen van berendezve a személyzet is remek.A Hévizí tóhoz közel van ,a reggeli bőséges és finom volt.Ajánlom mindenkinek!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
a szálláshely kiváló minőségű, tiszta és csodaszép! De az étterem nem nyerte el a tetszésemet több okból sem, nem illik ehhez a szálláshoz ez a külön étterem és ételei sem, stílusban és ízvilágában sem. Én nem választottam volna "párnak" a szállás helyében. . központi helyen, mégis csendes a vendégház, jó pihenési lehetőség szép környezetben és mindenhez6 közel

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk Hévízen a Három a kislány II panzióban. A nejemmel és a barátom az ő nejével foglaltunk két darab kétágyas szobát. A recepcióssal történt telefonbeszélgetés után kaptunk két szobát egymás mellet, közös erkéllyel. A recepciós felé fordulhattunk bizalommal bármilyen kéréssel, amit lehetőségéhez mérten a legnagyobb örömmel és kedvességgel teljesített, melyért ezúttal is köszönetünket fejezzük ki.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Csak nagyon pozitívan értékelhetem a szállást: tágas, kényelmes, tiszta szoba hármunknak. Sajnáljuk hogy csak egy éjszakát voltunk. A recepciós kedvességét külön kiemelném.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
a panzio nagyon jo helyen van, a kornyezet kivalo, az etkezes kivalo, a pincerek aranyosak, kulon koszonet a szakacsoknak a finom es boseges ennivalokert, ha az idojaras egy kicsit kozbe is szolt, mi azt hiszem barmikor a visszatero vendegek koze sorolodunk be.Koszonjuk a szep kirandulast, a viszontlatasra

assy24 TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 6.
Tényleg gyenge pedig központi helyen van a városban szerintem nagyon jó lehetőségekkel! Kétszer jártam itt másodszor már vittem magammal az ágyra egy fedőmatracot mert mikor először jártam itt nem tudtam éjszaka aludni! Mivel első alkalommal utalvánnyal fizettem ki a szállást a második alkalommal laktuk le a maradvány részt.
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 2.
A szobákhoz tartozó fürdőszobákban nincs szellőztető,ez nagyon kellemetlen,az ágyak is lehetnének kényelmesebbek. A masszőr a megbeszélt időpontban nem állt rendelkezésre, el is maradt a masszázs négy fő részére. Senki nem tájékoztatott,hogy nov. 01-től a reggeliző Hofbreu 9 órakor nyít, ez is kellemetlen volt.

1-3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Hunguest Hotel Hélios
Hunguest Hotel Panoráma
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.907,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Naturmed Carbona Hotel
7 nap/6 éjszaka 24.700 - 31.033,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek programokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.825 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Aurora Vendégház
1-3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményre jogosító bónnal, parkolással
Érvényes: 2020.07.15-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wolf Panzió Sárvár
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi árak
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

HévízX