assy24 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg assy24 értékeléseit!

Olvasd el assy24 étterem értékeléseit!

assy24 értékelései

A tófürdő közepén is ebédelhetsz egyet! -

Tó Közép Büfé Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 20.
Valóban Hévízen a tavon a gyógyfürdő közepén is ebédelhetsz egyet! Ez az étterem is szerintem az épület fennállása óta itt van. Nagyon sok ülőhellyel, de még nagy tömeget sem láttam itt soha az étteremnél. Pedig az árak nem olyan magasak, hogy ne lehetne megfizetni. Talán ennek az lehet az oka, hogy a három órás belépőbe nem igazán fér bele egy hosszabb ebéd vagy vacsora.
A tófürdő bejáratánál! -

Coctail Café Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 20.
A Büfé a tófürdő bejáratánál van balra ahogy belépünk az ajtón. Évek óta nem történt itt semmi változás legalább is mi nem vettük eddig észre. Rendszeresen itt fogyasztunk el egy kávét, egy-egy sütit a fürdőzés után. Rossz tapasztalatunk eddig még nem volt egyáltalán. a kiszolgáló személyzet mindig kedves és mosolygós a kávé frissen őrölt és finom.
Reggel kellemes illat este/délután terjengő pisi szag! -

Vital Bár Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 20.
Sajnos ez van, hogy reggel kellemes "illat" van a folyosó részen este vagyis inkább délután terjengő pisi szag a folyosón a Vitál bár környékén! Az "illat" a bár belső részén is érezhető! Nem értem miért nem takarítanak napközben többször is! Pedig egész jó hely lenne hiszen a fürdő területén magán a tavon helyezkedik el az új részben és a hely maga is nemrégen újonnan épült új bútorokkal!
Rózsát azt nem találtunk! -

Rózsakert Bistro Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 20.
A Rózsakertben sajnos rózsát azt nem találtunk! Gondolkodtunk vajon miért is az a neve! Nem voltunk itt már vagy nyolc éve, azóta teljesen átépítették a helyet. Szerintünk a hely előnyére változott, a pincérek is sokkal kedvesebbek voltak mint annak idején. Az étel jól sikerült a sütemény volt száraz egy kicsit. A tisztaság az teljesen korrekt, a hely jó hangulattal bír.
Itt mindenki menüt eszik! -

Gyöngyvirág Étterem Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 19.
Itt mindenki menüt eszik! Mi is egy vacsoramenüre tértünk ide be kíváncsiságból, de a személyzet miatt inkább kihagytuk volna! Próbáltunk szóba elegyedni vele, de velünk szóba sem állt, viszont a mellettünk levő asztalnál ülő németekkel hajlandó volt bájcsevegni! Az ételek szerintünk az átlagosnál kicsit gyengébbek. A tisztaság az viszont kifogástalan!
Nem csak parasztoknak! -

Parasztudvar Büfé Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 19.
Nem csak parasztos kaják vannak itt hiszen a választék az bőséges ebben a gyors büfében is! Érdekes módon a hely jellege kialakítása nagyon hasonlít egy innen nem messze lévő másik gyors étteremhez. Lehet egy a tulajdonos? Nem tudom és azt sem melyik volt itt hamarabb! Itt egy gyrost ettünk ami jónak volt mondható. Átlagos kiszolgálás és megfelelően tiszta környezet!
Legborzasztóbb Hévízi élményünk! -

Teri Mama Vendéglője Hévíz

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Legborzasztóbb Hévízi élményünk itt ezen a helyen éltük át! Egy jó kis várakozás után végre odajött a pincér megkérdeztük milyen harcsából készül a "Harcsafilé roston tejszínes vargánya gombával" úgy nézett ránk mint ha gyilkosok lettünk volna az volt a válasz, hogy nem tudja, de állítólag a szakács sem tudja, de garantálja, hogy finom lesz mi hittünk neki bár nem kellet volna, mert a rizs amivel adták túl volt főzve a tejszínes mártás meg egy nagyon gyenge lötty volt a halon!
5-ös az 5 Büfé nálunk is! -

5. Büfé Hévíz

Értékelt: 2017. augusztus 19.
Egy jó kis magyaros gyorsbüfé, igazából ennyi. De ez bőven elég ha finom a kaja és kicsit kedves a kiszolgáló személyzet! Pláne ebben a városban mert hiszen sok helyen csak mogorván beszélt velünk a pincér! A mi általunk fogyasztott étel (sült kolbász) tökéletes volt. Az ár érték arány is teljesen tökéletes. A tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!
Egy különleges alakú épület! -

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Valóban az épület formája teljesen egyedi és ezáltal vonzza is az ember tekintetét! Maga a környezet nagyon szuper hatalmas hely van a gyerekeknek szaladgálni és van egy állatsimogató is nekik! Az ételek azok finomak és a kiszolgálás is viszonylag gyors, tovább a pincérek is kedvesek! Az ár érték arány is teljesen jó hiszen viszonylag korrekt áron kellő mennyiségű ételt kap az ember.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Valójában ez a hely a kilencvenes években is így nézett ki. Mi itt jártunkkor egy sütire és egy ásványvízre tértünk csak be. A sütemény az finom volt a kiszolgálás is elfogadható mértékű, a tisztaság viszont igencsak kívánni valót hagy maga után. Valahogy olyan érzésem volt mintha nem takarítanának rendesen ráadásul ehhez még hozzá jön, hogy minden nagyon régi és az épület külseje is hát mondjuk meg őszintén elég lepusztult!