Fannus92: Októberi pihenés - Ensana Thermal Aqua Hévíz

Ensana Thermal Aqua Hévíz értékelése
38. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Októberi pihenés

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
All inclusive csomagot választottuk, remek, hozzáférhető áron.
A fürdő nagyon kellemes volt. A személyzettel megvoltunk nagyon elégedve, kedvesek voltak és segítőkészek. A hotel egy sok emeletes panel épület, amely nem a napokban épült, de ennek ellenére kényelmes volt, csak a panel az panel marad olyan szinten hogy hallani lehet a szomszédokat a vékony falak miatt.
De ez szerintem ne gátoljon meg senkit.
Nyári időszakban is visszatérnék ide, szuper volt.

Szeretnéd követni Fannus92 felhasználót?    Igen

Ensana Thermal Aqua Hévíz
8380 Hévíz
Kossuth utca 13-15

2019. augusztus 14.
A lift kapacitása kevés volt. "Aki nem akar hízni" az ne menjen ide, mivel a kaja ellátás bőséges volt és finom. Összességében elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat.

Ensana Thermal Aqua, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness élmények
2 nap/1 éjszaka 20.500 - 34.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-26 - 2020-12-19
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Wellness Csobbanás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 16.400 - 20.150,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-26 - 2020-12-19