Ensana Thermal Aqua Hévíz ★★★★

Wellness csomagok Hévíz városában

Ensana Thermal Aqua Hévíz vélemények

expert TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Az ismeretlen hotelnévre figyeltem fel egy böngészéskor, így jutottunk ezúttal ebbe a szállodába. Érkezéskor derült ki, hogy ez a Danubius hotel, csak új néven :) Elsőre kicsit meg is keveredtünk, mert nem figyeltem, hogy Ensana hotel van Termál és Aqua néven is (társszállodák), ráadásul pár házra egymástól.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
A szálloda minden igényünket tökéletesen kielégítette, a személyzet udvarias. Az ételek minősége és mennyisége pazar volt, újdonság volt , hogy a földszinten kávé és üdítőautomatát helyzetek el, nagyon jó az ötlet. Ami csalódás volt az az, hogy a gőzkabin nem működött technikai okokból. De ehhez már lassan hozzászokunk, mert 3-ad szor jártunk így.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
A jó benyomás már a foglalásnál kezdődött, Zsuzsanna nevű hölgy tájékoztatása tökéletes volt, gondolkodás nélkül lefoglaltunk a szállást All inclusive ellátással és nem csalódtunk. A szóba, az ellátás a wellness részleg, minden szuper volt! Egy dolgot fogadtunk meg, hogy soha többen nem megyünk All inclusive ellátással, mert 3-4 kilókat híztunk, ami nem a szálloda hibája (vagy még is)!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyon kedvesen fogadtak. Az ételek csodásak, nagy választék, minden finom volt. A pincérek figyelmesek, minden kívánságunkat teljesítették. A szoba tisztaságával meg voltunk elégedve. A gyógy- és az élmény medencék is megfelelőek voltak, nem volt tumultus sehol. Az étterem is rendezett, tiszta, kulturált volt.Biztosan vissza fogunk járni!
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
A Karácsonyt is náluk töltöttük,így biztosra mentünk,hiszen akkor is megvoltunk elégedve mindennel. Most sem csalódtunk. A szolgáltatások színvonala rendben volt a személyzet készséges és udvarias. Szeretnénk még visszatérni máskor is.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
A standard szoba nem felújított volt, a bútorok elég régimódiak voltak. A pótágy kempingágyhoz hasonló, lehetne kényelmesebb is. A többi szolgáltatás, a welness kiváló volt.

Ilonabp TOP szállásértékelő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Minden szempontból kiváló volt, a nyári nyitás után kb. két héttel voltunk a szállodában, számomra hibátlan, bármikor visszamennék. Mindenhol ki volt téve kézfertőtlenítő, a felszólálók is védőfelszerelésben voltak. Az étteremben plexi védőfal mögül szolgáltak ki. Az ételek finomak voltak, és a választék is megfelelő volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Most már Ensana Thermal Aqua a neve a Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíznek, de ugyan az a szálloda, csak a neve más. Törzsvendégek vagyunk itt, nem véletlenül! Kedves, udvarias személyzet, all inclusive ellátással. Ételek minősége, választéka kíváló. Látszik, hogy hozzá értő emberek állítják össze az ételeket, s dícséret a szakácsoknak, cukrászoknak.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Minden tökéletes volt és ami elvárható egy 4 csillagos szállodától,azt maradéktalanul megkaptam. Személyzet,kedved,figyelmes,annak ellenére is,hogy Karácsonykor minket szolgáltak a családjuk helyett. Ezúton is köszönöm nekik.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Visszatérő vendégek vagyunk a gyerekekkel és nagyon-nagyon szeretjük a szállodát. A wellness, gyógykezelés szolgáltatások számunkra mindig kiválóak! All Inclusive szolgáltatása, a rendkívül finom ételek bő választéka csodás! ! ! Lányom tejérzékeny, de még ő is tud bőven válogatni a tejmentes ételekből. Nagy örömünkre szolgált, hogy a szálloda folyamatos felújítás alatt van.

Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 26.000 - 28.500,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.06. - 2021.12.28.
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 26.000,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.728 - 30.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna, valamint fitnesz terem használattal
2021.02.02. - 2021.09.22.
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.600 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2021.02.02. - 2021.12.23.
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 32.085,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.22.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan levesbüfé két alkalommal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.03.31.
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 30.150 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 13.271 - 17.113,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.04.01. - 2021.12.22.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.090 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Andrea Villa
8 nap/7 éjszaka 6.429,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlő itallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2021.05.25.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Előnyári kikapcsolódás (min. 4 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

HévízX