Ensana Thermal Aqua Hévíz ★★★★

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Ensana Thermal Aqua Hévíz vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Minden tökéletes volt és ami elvárható egy 4 csillagos szállodától,azt maradéktalanul megkaptam. Személyzet,kedved,figyelmes,annak ellenére is,hogy Karácsonykor minket szolgáltak a családjuk helyett. Ezúton is köszönöm nekik.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Visszatérő vendégek vagyunk a gyerekekkel és nagyon-nagyon szeretjük a szállodát. A wellness, gyógykezelés szolgáltatások számunkra mindig kiválóak! All Inclusive szolgáltatása, a rendkívül finom ételek bő választéka csodás! ! ! Lányom tejérzékeny, de még ő is tud bőven válogatni a tejmentes ételekből. Nagy örömünkre szolgált, hogy a szálloda folyamatos felújítás alatt van.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A lift kapacitása kevés volt. "Aki nem akar hízni" az ne menjen ide, mivel
a kaja ellátás bőséges volt és finom. Összességében elégedettek voltunk,
jól éreztük magunkat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
All inclusive csomagot választottuk, remek, hozzáférhető áron. A fürdő nagyon kellemes volt. A személyzettel megvoltunk nagyon elégedve, kedvesek voltak és segítőkészek. A hotel egy sok emeletes panel épület, amely nem a napokban épült, de ennek ellenére kényelmes volt, csak a panel az panel marad olyan szinten hogy hallani lehet a szomszédokat a vékony falak miatt.

Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 19.400 - 24.700,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 26.750,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 24.250 - 31.500,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

HévízX