Ensana Thermal Aqua Hévíz ★★★★

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Ensana Thermal Aqua Hévíz vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyon kedvesen fogadtak. Az ételek csodásak, nagy választék, minden finom volt. A pincérek figyelmesek, minden kívánságunkat teljesítették. A szoba tisztaságával meg voltunk elégedve. A gyógy- és az élmény medencék is megfelelőek voltak, nem volt tumultus sehol. Az étterem is rendezett, tiszta, kulturált volt.Biztosan vissza fogunk járni!
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
A Karácsonyt is náluk töltöttük,így biztosra mentünk,hiszen akkor is megvoltunk elégedve mindennel. Most sem csalódtunk. A szolgáltatások színvonala rendben volt a személyzet készséges és udvarias. Szeretnénk még visszatérni máskor is.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
A standard szoba nem felújított volt, a bútorok elég régimódiak voltak. A pótágy kempingágyhoz hasonló, lehetne kényelmesebb is. A többi szolgáltatás, a welness kiváló volt.

Ilonabp TOP szállásértékelő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Minden szempontból kiváló volt, a nyári nyitás után kb. két héttel voltunk a szállodában, számomra hibátlan, bármikor visszamennék. Mindenhol ki volt téve kézfertőtlenítő, a felszólálók is védőfelszerelésben voltak. Az étteremben plexi védőfal mögül szolgáltak ki. Az ételek finomak voltak, és a választék is megfelelő volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Most már Ensana Thermal Aqua a neve a Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíznek, de ugyan az a szálloda, csak a neve más. Törzsvendégek vagyunk itt, nem véletlenül! Kedves, udvarias személyzet, all inclusive ellátással. Ételek minősége, választéka kíváló. Látszik, hogy hozzá értő emberek állítják össze az ételeket, s dícséret a szakácsoknak, cukrászoknak.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Minden tökéletes volt és ami elvárható egy 4 csillagos szállodától,azt maradéktalanul megkaptam. Személyzet,kedved,figyelmes,annak ellenére is,hogy Karácsonykor minket szolgáltak a családjuk helyett. Ezúton is köszönöm nekik.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Visszatérő vendégek vagyunk a gyerekekkel és nagyon-nagyon szeretjük a szállodát. A wellness, gyógykezelés szolgáltatások számunkra mindig kiválóak! All Inclusive szolgáltatása, a rendkívül finom ételek bő választéka csodás! ! ! Lányom tejérzékeny, de még ő is tud bőven válogatni a tejmentes ételekből. Nagy örömünkre szolgált, hogy a szálloda folyamatos felújítás alatt van.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A lift kapacitása kevés volt. "Aki nem akar hízni" az ne menjen ide, mivel
a kaja ellátás bőséges volt és finom. Összességében elégedettek voltunk,
jól éreztük magunkat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
All inclusive csomagot választottuk, remek, hozzáférhető áron. A fürdő nagyon kellemes volt. A személyzettel megvoltunk nagyon elégedve, kedvesek voltak és segítőkészek. A hotel egy sok emeletes panel épület, amely nem a napokban épült, de ennek ellenére kényelmes volt, csak a panel az panel marad olyan szinten hogy hallani lehet a szomszédokat a vékony falak miatt.

Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 17.400 - 21.800,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 21.750 - 28.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive ellátással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.09.26-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.09.26-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.955 - 20.821,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekszobával, szauna és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 31.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 24.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 21.750 - 28.500,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

HévízX