Hotel értékelő1: Erzsébet - Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése
32. helyezett a 154 hévízi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Erzsébet

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Képesek volta egy zártkörű rendezvényt tartani az ott tartózkodásunk alatt, kintről tudtuk megközelíteni a wellness részleget, de ezt is csak úgy tudtuk meg, hogy rákérdeztünk. Ha előre szóltak volna, máshogy terveztük volna a napunkat, így élvezhetetlen volt az este, semmit sem mondtak, egyszer csak lezárták ... Sőt, a szobában is elviselhetetlen volt a zaj, üvöltözés, dübörgő zene!!! Voltak olyan ott bulizók, akik a szállóvendégek ablaka alatt kiabáltak felfelé, csak azért, hogy mennyire zavarhat minket. Ha rákérdeztünk, nem tudták megmondani, hogy meddig tart! Egy rendes szálláshelyen a vendégek kényelmét kell figyelni, FIZETŐ VENDÉGEKÉT!!!! Közöltük velük, hogy nem fizetnénk ki azt az éjszakát, de arra kértek minket, hogy most fizessünk, a kártérítéssel kapcsolatban 3 napon belül keresnek minket,azóta is várjuk a felkeresést. Végre eljutottunk a párommal egy "ilyen" helyre, sokáig gyűjtögettünk, erre ezt kaptuk! Értékelhetetlen ez a hozzáállás. Ha itt nem foglalkoznak a szállóvendégekkel, akik sok-sok pénzt fizetnek, akkor hol????

Ennyire tetszett: Szörnyű
Elhelyezkedés: Szörnyű

Szeretnéd követni Hotel értékelő1 felhasználót?    Igen

Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz
Erzsébet királyné útja 13-15.

2020. január 12.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, aki a város központi részen szeretne megszállni. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és barátságos. Reggeli vacsora megfelelő. Hotel Erzsébet szállodát ajánlani tudom.

2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét...

2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk.A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen!Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz!Erről...

Hotel Erzsébet, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Aktív pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-11-01
 - Páros napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-12-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 16.276,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-27 - 2021-01-31