Hotel Erzsébet Hévíz ★★★

Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz, Erzsébet királyné útja 13-15.

Hotel Erzsébet Hévíz a térképen

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése:

29. helyezett a 153 hévízi szállás közül
124. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Erzsébet Hévíz bemutatkozása

A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében helyezkedik el. A szálloda 47 ízlésesen berendezett szobája, melyből három nappalival bővített, kényelmes elhelyezést biztosít vendégei számára. Minden szoba rendelkezik klímaberendezéssel, saját fürdőszobával, színes televízióval, rádióval, telefonnal és minibárral.

Hotel Erzsébet Hévíz képei

Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz vélemények

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét szereztek nekem, és más kedves megnyilvánulásuk is volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 13.
Kedves Perlaky Gyuláné!
Örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban, Reméljük, hogy legközelebb is minket választ. A szobák felújítása már folyamatban van, de a bútorok egyenlőre még biztos hogy maradnak.
Nagy Orsolya (Hotel Erzsébet)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk. A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen! Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz! Erről készítettem fotokat! Mindezt 60. 000. -/2 nap!

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Személyzet segítőkész! A szoba viszont hideg volt, míg egyik recepciós hölgy nem adott tippet, hisz a folyóson van a termosztát. Karácsonyi csomag keretében voltam, de meglepett, hogy a délutáni sült gesztenye 20 perc alatt elfogyott és nem volt több, így lemaradtam róla. Apró süteménynek se híre, se hamva.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 12.
A szobánk nagyon hangulatos, a berendezés stílusos volt, nem hasonlított a régi szakszervezeti üdülőkhöz, mint általában a legtöbb szálloda. Szép nagy szoba, kényelmes fotelek, egyedi függöny, boltíves kialakítású ajtónyílás, stb. Nagyon tetszett, hogy lehetett választani ebéd és vacsora között a félpanzió keretén belül.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Nászutas lakosztályban szálltunk meg a párommal,az érkezéskor a hölgy még kedvesen fogadott de pár óra múlva elég lekezelő volt. A szobához pezsgőfürdős kád tartozott ami iszonyú bűzt engedett magából,többször jeleztük a problémát nem történt semmi csak az utolsó napon,egyszer tudtuk használni. A vacsoránál 3ból lehet választani,ha allergiás vagy ha nem ez van,ha jó ha nem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Az ajándék masszást 6000 ft. értékben felszámolta a hölgy plusz 1 ott nem töltött éjszakát 5 nap parkolás 5 nap idegenforgalmi adó és 6éjszakát számolt holott csak 5 éjszakát aludtunk a hotelben,igy kissé csalódottan távoztunk. A légkondihoz nem kaptunk távírányitot csak utolsó nap,szólni kellet hogy nagyon meleg van,a zuhanyozó rosz volt a férjem javította meg,hát nagyjából ennyi.
Válasz az értékelésre - 2018. október 16.
Kedves Vitalis Irén!
A "Nyugdíjas csomagunk" tartalmaz 1-1 masszázst, mely ennek a csomagnak a része, benne foglaltatik, ha Nyugdíjas Vendégeink ezt a csomagot választják. A számlán az eltérő ÁFA-kulcsok miatt külön szerepeltetjük, mely azonban a csomag árán nem változtat.
Mivel Önök 1 éjszakával korábban utaztak, de a szobát 12:00 óra után hagyták csak el, 3.
Nagy Orsolya (Hotel Erzsébet)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Erzsébet Hotel,egy frekventál helyen található hotel,közel mindenhez, fürdő stb. . A személyzet, úgy a recepción,mint a felszolgáló, udvariasak,kedvesek, segítőkészek. Az ellátás, nagyon megfelelő volt, úgy a reggeli,mint a vacsora, ízletes,házias és bőséges volt. Tisztaság volt a hotelban és a rossz idő ellenére is jó éreztük magunkat, szaunáztunk infra szaunáztunk, volt masszázs, stb.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
2017. évet akartuk elbúcsúztatni a szállodában. Két héttel az érkezés előtt felhívtam a Hotel Erzsébet, Hévíz-t és megkérdeztem, hogy az étkezésemnél figyelembe tudják-e venni a lactózérzékenységemet. Elmondtam, hogy nagyon rosszak a tapasztalataim. Eddig, minegyik szállodában nagyon szegényesen tudtam csak étkezni, mert a szinte mindenben van valamilyen formában laktóz (felvágottak, kolbászok, sajtok, keneyerek, zsömlék stb.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Képesek volta egy zártkörű rendezvényt tartani az ott tartózkodásunk alatt, kintről tudtuk megközelíteni a wellness részleget, de ezt is csak úgy tudtuk meg, hogy rákérdeztünk. Ha előre szóltak volna, máshogy terveztük volna a napunkat, így élvezhetetlen volt az este, semmit sem mondtak, egyszer csak lezárták . . .

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
A Hotelben kedves és barátságos légkör volt.
A személyzet segítőkész volt.
Sagítettek a program választásban is.
Az ételek finomak és megfelelő mennyiségűek voltak.
A hotel masszázs és egyéb kezelései első osztályúak voltak.
Szeretnék máskor is elmenni, ha lesz rá módom.

Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 21.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, élőzenével, tűzijátékkal, tombolával, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.09.17-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 15.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 9.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.972 - 25.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 32.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.100 - 33.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2019.11.15-ig
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)

HévízX