Lactózérzékenyeknek nem ajánlom.

Hotel Erzsébet HévízHotel Erzsébet Hévíz a térképen

Szörnyű 2017. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. január 17.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
2017. évet akartuk elbúcsúztatni a szállodában.
Két héttel az érkezés előtt felhívtam a Hotel Erzsébet, Hévíz-t és megkérdeztem, hogy az étkezésemnél figyelembe tudják-e venni a lactózérzékenységemet. Elmondtam, hogy nagyon rosszak a tapasztalataim. Eddig, minegyik szállodában nagyon szegényesen tudtam csak étkezni, mert a szinte mindenben van valamilyen formában laktóz (felvágottak, kolbászok, sajtok, keneyerek, zsömlék stb. ) Elmondtam, azt is hogy nagyon rosszul vagyok, ha laktóz kerül a szervezetembe. Kérdeztem, hogy megoldható-e a laktózmentes étkezésem, vagy vigyek magammal olyan ételt, amitől nem leszek rosszul.
Azt is elmondtam, hogy tejérzékeny nem vagyok, így laktózmentes tejtermékeket, ehetek, illetve a laktórmentes tejtermékkel készített ételeket fogyaszthatom. Laktózmentes felvágottakat, sajtokat stb ehetek. A boltok kínálata ezekből már elég gazdag.
Megígérték, hogy figyelemebe veszik és nem lesz probléma.
Megkérdeztem, hogy elégséges-e, ha csak telefonálok, vagy írjak e-mailt is. Azt a választ kaptam, máris szól a konyhának de a biztonság kedvéért írjam le, és adott egy e-mail címet.
Természetesen a fent leírtakat megírtam e-mailben is. Válaszként megírták, hogy levelemet továbbították a konyhának.
Érkezéskor a recepcióst tájékoztattam, hogy én vagyok, aki telefonált és írt a laktózérzékenysége miatt. Nem tudták miről van szó, de azt mondta a recepciós hölgy, hogy szól a konyhának.
Az első étkezéskor nem készültek a laktózérzékenységemre és szinte csak számomra tiltott dolgok voltak kirakva. Amikor szóltam, gyorsan csináltak egy rántott csirkemellet sült krumplival (mindenütt ezt csinálják) A következő étkezésekkor sem vettek figyelembe és minden alkalommal külön szólni kellett.
Ott tartózkodásunk alatt, nem tudtam megenni egy szelet kenyeret, mert nem tudtam melyikben van laktóz. A reggelim főtt tojásból állt. A levesek majdnem mind tejjel készültek.
Azt hiszem az étkezésem szempontjából tiszta haszon voltam a szállodának, hiszen nagyon keveset fogyasztottam.
Szeretném felhívni a szálloda vezetőségének figyelmét, hogy én ugyan annyit fizettem, mint mások és mindent megtettem annak érdekében, hogy fel tudjanak készülni. A szálloda viszont nem tett semmit annak érdekében, hogy a kifizetett pénzemért megfelelően tudjak étkezni.

Nem az étkezéshez kapcsolódik, de az ágyak meletti két lámpa használhatatlan volt, mert nem volt áram a konektorokban.

A leírtak miatt nem vártuk ki a turnus végét és hazajöttünk hamarabb.
Személyzet:Gyenge
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Erzsébet további értékelései

2022.11.02gyerekekkel
Nem volt működőképes WiFi a szobánkba. Nem tudtuk a törölközőt megszárítani a másnapi strandhoz, mert nincs egy szárító amire kiteríthető, ezt orvosolták plusz törölközővel amikor szóltunk. A tisztaság szelektív, nem terjed ki pl.a szappanadagoló tetejére, amin több hetes koszréteg volt, ez több...
2022.10.09egyedül
Szép a város. Idegenforgalomból él, de egyre nehezebb az egyedi igényeknek is megfelelni és a színvonalat is tartani. Nekem tökéletesen megfelelt arra a célra, hogy régi emlékeket elevenítettem fel. Jó volt, hogy a túl sok luxuslehetőség mellett a laposabb pénztárcájúakat sem zárják ki. Tökéletes...
2022.03.07a párjával
Nagyon jó szállás, jó adottságokkal, mindenhez közel! Sajnos a wellnes részleg: kettőből csak egy szauna volt használható, a jakuzzi és a másik szauna vírushelyzet :) miatt zárva!! Úgy volt hirdetve, hogy létszám svédasztalos vacsora/ vagy három fogásos vacsora : az étterem péntek este tele volt...

A Hotel Erzsébet legnépszerűbb csomagjai

Hotel Erzsébet Hévíz - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Erzsébet Hévíz - Kedvezményes árak reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes árak reggelivel (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció