Casmir: Karácsonyi csomag... meglepetésekkel! - Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése
29. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Karácsonyi csomag... meglepetésekkel!

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Személyzet segítőkész!
A szoba viszont hideg volt, míg egyik recepciós hölgy nem adott tippet, hisz a folyóson van a termosztát.
Karácsonyi csomag keretében voltam, de meglepett, hogy a délutáni sült gesztenye 20 perc alatt elfogyott és nem volt több, így lemaradtam róla. Apró süteménynek se híre, se hamva. Forralt bor ugyan ki volt téve, de ha nem mondja az egyik vendég, hogy abba a termoszban az van, nem tudom, csak a teához szükséges forró víz volt kitáblázva.
Így a csomagban meghirdetett, délutáni sült gesztenye, aprósütemény, tea, kávé, forralt borból kissé hiányosan valósult meg bármi is. :-(

Általánosan lehet mondani, étkezéseknél találgatni kell, hogy mi lehet az, ami, mert táblák hiányoznak.
Az ételek mennyisége érezhető spórolós, ha teljesen kiürül a tálca akkor töltik jó nagy ráhagyással.
Értem én, hogy nem akarják kukába dobni a fölösleget, de mikor 40 főre 1-1 rúd bejglit tálalnak fel, majd várni kell majdnem 20 percet a következő tálcához, amin ismét 1-1 rúd van felvágva, akkor természetes, hogy az is elfogy. És meglepő, hogy jelzik, nincs több.

Az ételek ízvilága hagy némi kívánni valót. Ahogy a minősége is! (Petrezselymes burgonya ne legyen már kemény. A reggeli tojás rántotta meg hideg.)

A személyzet maganemében segítőkész és kedves.
A szobák egyszerűek, kissé ütött kopott...azt hiszem a 3 csillagot nem ezért adják, hanem más szempontok miatt.
De nem vártam luxus körülményt, így kellemesen töltöttam a 3 napot, miután a fűtés problémát is megoldottuk. :-)

A karácsonyi meglepetés ajándékot viszont nagyon köszönöm! :-)
Ez egy igen kedves gesztus volt a szálloda részéről.

Ennyire tetszett: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Casmir felhasználót?    Igen

Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz
Erzsébet királyné útja 13-15.

2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét...

2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk.A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen!Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz!Erről...

2018. december 12.
A szobánk nagyon hangulatos, a berendezés stílusos volt, nem hasonlított a régi szakszervezeti üdülőkhöz, mint általában a legtöbb szálloda. Szép nagy szoba, kényelmes fotelek, egyedi függöny, boltíves kialakítású ajtónyílás, stb. Nagyon tetszett, hogy lehetett választani ebéd és...

Hotel Erzsébet, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2019-12-22
 - Meghitt Karácsony Hévízen (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gálavacsorával, délutánonként aprósüteménnyel, forralt borral és kávéval/teával, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-26
 - Év végi téli napi akciós ár (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-01 - 2020-01-31