Kiváló 2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. május 10.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Több évtizede járunk ide és még mindig nem unjuk.Miért? Mert a hotel személyzetének profizmusa mindig lenyügöz Minket.Kifogástalan szobák mindig megujuló felszereltséggel, legutóbb a fürdőszoba modernizálódott. Kitünő wellness részleg minden korosztálynak, azzal a plusszal, hogy az idösebbeknek elkülönített rész szolgálja a pihenésüket. Hangulatos bár aholearly bírd" szolgáltatás mellett kortyolhatjuk a finom koktélokat, nézhetjük a meccseket. De szólnom kell a minden igényt kielégítő étteremről az igazán bőséges választékról és olyan ujdonságokról, mint a diós kenyér amiért már felkutattuk egész Hévízet, de nem találtuk.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...