Hotel Európa Fit Hévíz ★★★★

Hotel Európa Fit Hévíz képei

Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A családi szoba nekünk kicsi-szűkös volt négyünknek. Sok bútor (asztalok, székek,) zsúfolttá tették a szobát. Polcos szekrény sem volt elég. A TV elég kisméretű volt.
Lehet, hogy 2 db 2 ágyas összenyíló szobát kellett volna ajánlaniuk.
A személyzet viszont kifogástalanul udvarias volt!!!!!!!!
Kárpótolta egy kicsit ezeket a hiányosságokat!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. A családi szoba 2 felnőtt és 2 gyermek részére lett kialakítva, nagyobb gyerekekkel természetesen komfortosabb a 2 összenyitható szoba. 2020-ban az összes apartman átépítésre kerül, melynek során nem csak egy modern külsőt, hanem nagyméretű TV-t is kapnak. A személyzetre vonatkozó dicséretét továbbítottuk kollégáink felé.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Egy kellemes hétvégére jöttünk,nem csalódtunk. Udvarias fogadtatás,patyolat tiszta szoba. A vacsora (finnyás vagyok)kellemes,választékos volt,az ízek is szinte perfektek. A desszert kínálaton lehet még csiszolni,bővíteni,illetve itt a nyár,nem biztos hogy a pörköltökre vágyik 35 fokban a kedves vendég. . Találtunk mindig magunknak ételt,nem volt gond.
Válasz az értékelésre - 2019. június 25.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk,hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kellemesen telt a hétvégéjük. Elismerő sorait természetesen továbbítjuk munkatársaink felé. A reggelihez jó minőségű Douwe Egberts kávét fogyaszthatnak vendégeink az automatából, a bárban prémium kategóriás kávékülönlegességek is választhatók.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Aranyos hotel, többször jártunk már itt. Ár-értékben nagyon jó apartszobát kaptunk, és nem is volt lelakott. A medencerészlege kicsit kicsi, nyáron biztos jobb a külsővel. Az étterem kínálata nem kimagasló, de igényes.
Válasz az értékelésre - 2019. május 21.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szállodánkkal és kellemes napokat töltött nálunk. Szeretettel visszavárjuk!
Szállodavezetés

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Nagyon pozitív a hotel .
Tiszta rendezett ,kellemes a hotel.Szépek és praktikusak az új szobák.A HOTEL A hotel nagy,de kényelmes tágas jól közlekedhető, udvarias segítőkész személyzet.Minden igényt kiszolgál a wellness és a szaunavilág.Kellemes élőzene minden este a bárban.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Biztosan visszatérünk többször is.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük dicsérő sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink pozitív érzésekkel gondolnak vissza a nálunk töltött napokra. Munkatársaink nevében is kívánunk Önöknek minden jót és reméljük, hogy hamarosan visszatérnek szállodánkba!
Üdvözlettel:

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
A szondáztatott közönség úgy látszik pozitív véleménnyel volt az új szobakialakításról, design-ról, mert a honlap szerint november közepén nagyszabású átalakítások kezdődnek és a csökkentett vendéglétszám az apartman-szárnyban kerül elhelyezésre. Éppen ezért még a hónap elején elmentünk egy hétvégére kedvenc szállodánkba. Most sem kellett csalódnunk.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Nagy öröm számunkra, hogy ez alkalommal is elégedettek voltak szállodánkkal és kellemesen telt a pihenésük. Hosszas rákészülés után,néhány nap múlva valóban elkezdődik a főépületi szobáink teljes átalakítása. Karácsonyra már egy megújult, modern külső fogadja vendégeinket. Szeretettel várjuk Önöket is!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A karácsonyi ünnepeket töltöttük 2017-ben a Hotel Európa Fitben, ahonnan nagyon sok pozitív élménnyel távoztunk. A szállodáról már korábban is sok jót hallottunk, olvastunk, de a tapasztalat ezeket is felülmúlta. A hotel könnyen megközelíthető, a központtól és a Hévízi tótól kb. 10-15 percnyi sétatávolságra található. A szobák nagyok és világosak, erkéllyel rendelkeznek.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink kellemes napokat töltenek nálunk és kipihenten, új élményekkel gazdagodva térnek haza a dolgos hétköznapokba. Minden részlegen magas színvonalú szolgáltatásokkal próbáljuk felejthetetlenné tenni különösen a karácsonyi időszakot.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Két gyermekünkkel töltöttünk egy hetet a hotelben. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk (szoba, tisztaság, wellness). Kiemelném az animátorok munkáját, reggel 9-től este 10-ig folyamatos programokat szerveznek a gyerekeknek. Egyetlen észrevétel, hogy nem minden étel nevét írják ki reggeli és vacsora során. Gyerekes családoknak mindenképpen ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Nagy örömmel olvastuk, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Dicsérő sorait továbbítjuk kollégáink felé. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégeink lesznek!
Üdvözlettel:
Szállodavezetés

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22.
Már harmadik alkalommal voltunk a szállodában, mert meg voltunk elégedve az előbbi alkalmakon is. Most valami miatt a számítógépes rendszerük euróban hozta a forint utalásomat, így ezer pár száz forinttal többet kellett fizetnünk, de ezért felajánlották az ingyenes parkolást. A parkolóhely a megbeszéltek szerint foglalva volt érkezésünkkor.
Válasz az értékelésre - 2018. április 23.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották és a kitűnő értékelést is! Minden részlegen azon fáradozunk, hogy vendégeinknek a lehető legkellemesebben teljen a pihenésük. Az Önökéhez hasonló dicsérő szavak további motivációt adnak munkánkhoz. Kollégáink nevében is kívánunk Önöknek minden jót és reméljük, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Minden tökéletes! Az elhelyezkedés, a tisztaság, az ételek, személyzet, minden kiváló. Családi szobában voltunk, kényelmes, tágas, kellemes, ágyak pihentetőek! Wellness tágas, több medencével, sosem volt tömeg. Az ételek egészségesek, nem túl fűszerezettek, mindig minden húsfajtából van választék a rengeteg hidegtál mellett.
Válasz az értékelésre - 2018. február 20.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy pozitív véleményét szállodánkról megosztotta másokkal is. Minden részlegen próbálunk magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtani, hogy vendégeink elégedetten, kipihenten térjenek vissza a dolgos hétköznapokba. Az Önéhez hasonló kitűnő értékelések további motivációt adnak munkánkhoz.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Hosszú évek kihagyása után tértünk vissza ebbe a szállodába. Régen nagyon szerettünk ide járni, de pár éve olyan csalódással távoztunk, hogy nem gondoltam volna, hogy valaha vissza térünk. A személyzet kedves, segítőkész, előre köszön (ez más hotelekben sajnos nem jellemző). A szobánk tiszta, tágas volt, nagyon csendes, minden nap takarították.
Válasz az értékelésre - 2018. február 8.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy hosszabb kihagyás után ismét szállodánkat választották pihenésük céljául és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. A vacsorát vendégeink 17:30 és 21:00 óra között fogyaszthatják el éttermünkben. A hosszú idő ellenére van "kedvenc" időszak, amikor egyszerre sokan szeretnének vacsorázni.

Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 27.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 28.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
Érvényes: 2019.11.03-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.15.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 9.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.934 - 22.235,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800 - 34.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi ajándékkal, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 27.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX