Hotel Európa Fit Hévíz ★★★★

Hotel Európa Fit Hévíz képei

Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Tiszta,rendezett szálloda! Szép környezet,nagyon kedves előzékeny személyzet.A szobák tisztasága 5 csillag.Az étteremben széles választék ,ízletes ételek.A wellness részleg kiváló! Szerencsére nyár az őszben időjárásunk volt,így a kinti medencét is tudtuk használni.Sajnos csak 2 napot töltöttünk itt,de biztosan még vissza fogunk menni! Köszönjük!!
Válasz az értékelésre - 2020. október 12.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket és kellemes napokat töltöttek nálunk. Reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk!
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 22.
Fantasztikus 4 napot töltöttünk itt, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, mosolygós, a hely egy csoda. Fantasztikus ételeket ettünk, bőséges reggeli és vacsoraválasztékkal. 6 különböző méretű privát medence, minden igényt kielégítő hideg és meleg(gyógy)vizes szolgáltatással, fantasztikus környezetben.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 4.
Kedves Ágnes! Köszönjük a kitűnő értékelést! Örömmel olvastuk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket és kellemes napokat töltöttek nálunk. Minden vélemény fontod számunkra, az Önéhez hasonló pozitív visszajelzések további motivációt adnak munkákhoz. Csapatunk nevében is kívánunk Önöknek minden jót és már most örülünk a viszontlátásnak!
Tikos Tünde (Hotel Európa Fit)

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Középkorú pár vagyunk. Hétköznap voltunk ebben a szép szállodában. Parkolási lehetőség van az utcán is és mélygarázsban is. Pár száz Ft a különbség pusztán. Maga a szálloda több épületből áll, folyosó köti össze az egyes részeket. Folyosón lehet közvetlenül eljutni a medence térhez, valamint a különböző szolgáltatásokat nyújtó egészség centrumhoz.
Válasz az értékelésre - 2019. október 31.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük a részletes és pozitív értékelést. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket. Minden részlegen azon dolgozunk, hogy vendégeink pihenését a lehető legkellemesebbé tegyük. Hamarosan megépítjük új,panorámás szaunaházunkat, ahol merülőmedence is a vendégek rendelkezésére áll.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A családi szoba nekünk kicsi-szűkös volt négyünknek. Sok bútor (asztalok, székek,) zsúfolttá tették a szobát. Polcos szekrény sem volt elég. A TV elég kisméretű volt.
Lehet, hogy 2 db 2 ágyas összenyíló szobát kellett volna ajánlaniuk.
A személyzet viszont kifogástalanul udvarias volt!!!!!!!!
Kárpótolta egy kicsit ezeket a hiányosságokat!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. A családi szoba 2 felnőtt és 2 gyermek részére lett kialakítva, nagyobb gyerekekkel természetesen komfortosabb a 2 összenyitható szoba. 2020-ban az összes apartman átépítésre kerül, melynek során nem csak egy modern külsőt, hanem nagyméretű TV-t is kapnak. A személyzetre vonatkozó dicséretét továbbítottuk kollégáink felé.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Egy kellemes hétvégére jöttünk,nem csalódtunk. Udvarias fogadtatás,patyolat tiszta szoba. A vacsora (finnyás vagyok)kellemes,választékos volt,az ízek is szinte perfektek. A desszert kínálaton lehet még csiszolni,bővíteni,illetve itt a nyár,nem biztos hogy a pörköltökre vágyik 35 fokban a kedves vendég. . Találtunk mindig magunknak ételt,nem volt gond.
Válasz az értékelésre - 2019. június 25.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk,hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kellemesen telt a hétvégéjük. Elismerő sorait természetesen továbbítjuk munkatársaink felé. A reggelihez jó minőségű Douwe Egberts kávét fogyaszthatnak vendégeink az automatából, a bárban prémium kategóriás kávékülönlegességek is választhatók.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Aranyos hotel, többször jártunk már itt. Ár-értékben nagyon jó apartszobát kaptunk, és nem is volt lelakott. A medencerészlege kicsit kicsi, nyáron biztos jobb a külsővel. Az étterem kínálata nem kimagasló, de igényes.
Válasz az értékelésre - 2019. május 21.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szállodánkkal és kellemes napokat töltött nálunk. Szeretettel visszavárjuk!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Nagyon pozitív a hotel .
Tiszta rendezett ,kellemes a hotel.Szépek és praktikusak az új szobák.A HOTEL A hotel nagy,de kényelmes tágas jól közlekedhető, udvarias segítőkész személyzet.Minden igényt kiszolgál a wellness és a szaunavilág.Kellemes élőzene minden este a bárban.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Biztosan visszatérünk többször is.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük dicsérő sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink pozitív érzésekkel gondolnak vissza a nálunk töltött napokra. Munkatársaink nevében is kívánunk Önöknek minden jót és reméljük, hogy hamarosan visszatérnek szállodánkba!

grocceni TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
A szondáztatott közönség úgy látszik pozitív véleménnyel volt az új szobakialakításról, design-ról, mert a honlap szerint november közepén nagyszabású átalakítások kezdődnek és a csökkentett vendéglétszám az apartman-szárnyban kerül elhelyezésre. Éppen ezért még a hónap elején elmentünk egy hétvégére kedvenc szállodánkba. Most sem kellett csalódnunk.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Nagy öröm számunkra, hogy ez alkalommal is elégedettek voltak szállodánkkal és kellemesen telt a pihenésük. Hosszas rákészülés után,néhány nap múlva valóban elkezdődik a főépületi szobáink teljes átalakítása. Karácsonyra már egy megújult, modern külső fogadja vendégeinket. Szeretettel várjuk Önöket is!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A karácsonyi ünnepeket töltöttük 2017-ben a Hotel Európa Fitben, ahonnan nagyon sok pozitív élménnyel távoztunk. A szállodáról már korábban is sok jót hallottunk, olvastunk, de a tapasztalat ezeket is felülmúlta. A hotel könnyen megközelíthető, a központtól és a Hévízi tótól kb. 10-15 percnyi sétatávolságra található. A szobák nagyok és világosak, erkéllyel rendelkeznek.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink kellemes napokat töltenek nálunk és kipihenten, új élményekkel gazdagodva térnek haza a dolgos hétköznapokba. Minden részlegen magas színvonalú szolgáltatásokkal próbáljuk felejthetetlenné tenni különösen a karácsonyi időszakot.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Két gyermekünkkel töltöttünk egy hetet a hotelben. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk (szoba, tisztaság, wellness). Kiemelném az animátorok munkáját, reggel 9-től este 10-ig folyamatos programokat szerveznek a gyerekeknek. Egyetlen észrevétel, hogy nem minden étel nevét írják ki reggeli és vacsora során. Gyerekes családoknak mindenképpen ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Nagy örömmel olvastuk, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Dicsérő sorait továbbítjuk kollégáink felé. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégeink lesznek!

Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 49.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.11.25-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.11.25-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 32.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, korlátlan wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, internettel
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan levesbüfé két alkalommal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.
Lotus Therme Hotel & Spa
5 nap/4 éjszaka 24.075 - 30.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunavilág használattal, spa utalvánnyal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.600 - 17.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.03.01. - 2021.12.22.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 14.190,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 35.650,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.22.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

HévízX