Hotel Európa Fit Hévíz ★★★★

Hotel Európa Fit Hévíz képei

Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Nagyon pozitív a hotel .
Tiszta rendezett ,kellemes a hotel.Szépek és praktikusak az új szobák.A HOTEL A hotel nagy,de kényelmes tágas jól közlekedhető, udvarias segítőkész személyzet.Minden igényt kiszolgál a wellness és a szaunavilág.Kellemes élőzene minden este a bárban.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Biztosan visszatérünk többször is.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük dicsérő sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink pozitív érzésekkel gondolnak vissza a nálunk töltött napokra. Munkatársaink nevében is kívánunk Önöknek minden jót és reméljük, hogy hamarosan visszatérnek szállodánkba!
Üdvözlettel:

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
A szondáztatott közönség úgy látszik pozitív véleménnyel volt az új szobakialakításról, design-ról, mert a honlap szerint november közepén nagyszabású átalakítások kezdődnek és a csökkentett vendéglétszám az apartman-szárnyban kerül elhelyezésre. Éppen ezért még a hónap elején elmentünk egy hétvégére kedvenc szállodánkba. Most sem kellett csalódnunk.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Nagy öröm számunkra, hogy ez alkalommal is elégedettek voltak szállodánkkal és kellemesen telt a pihenésük. Hosszas rákészülés után,néhány nap múlva valóban elkezdődik a főépületi szobáink teljes átalakítása. Karácsonyra már egy megújult, modern külső fogadja vendégeinket. Szeretettel várjuk Önöket is!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A karácsonyi ünnepeket töltöttük 2017-ben a Hotel Európa Fitben, ahonnan nagyon sok pozitív élménnyel távoztunk. A szállodáról már korábban is sok jót hallottunk, olvastunk, de a tapasztalat ezeket is felülmúlta. A hotel könnyen megközelíthető, a központtól és a Hévízi tótól kb. 10-15 percnyi sétatávolságra található. A szobák nagyok és világosak, erkéllyel rendelkeznek.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink kellemes napokat töltenek nálunk és kipihenten, új élményekkel gazdagodva térnek haza a dolgos hétköznapokba. Minden részlegen magas színvonalú szolgáltatásokkal próbáljuk felejthetetlenné tenni különösen a karácsonyi időszakot.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Két gyermekünkkel töltöttünk egy hetet a hotelben. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk (szoba, tisztaság, wellness). Kiemelném az animátorok munkáját, reggel 9-től este 10-ig folyamatos programokat szerveznek a gyerekeknek. Egyetlen észrevétel, hogy nem minden étel nevét írják ki reggeli és vacsora során. Gyerekes családoknak mindenképpen ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Nagy örömmel olvastuk, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Dicsérő sorait továbbítjuk kollégáink felé. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégeink lesznek!
Üdvözlettel:
Szállodavezetés

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22.
Már harmadik alkalommal voltunk a szállodában, mert meg voltunk elégedve az előbbi alkalmakon is. Most valami miatt a számítógépes rendszerük euróban hozta a forint utalásomat, így ezer pár száz forinttal többet kellett fizetnünk, de ezért felajánlották az ingyenes parkolást. A parkolóhely a megbeszéltek szerint foglalva volt érkezésünkkor.
Válasz az értékelésre - 2018. április 23.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották és a kitűnő értékelést is! Minden részlegen azon fáradozunk, hogy vendégeinknek a lehető legkellemesebben teljen a pihenésük. Az Önökéhez hasonló dicsérő szavak további motivációt adnak munkánkhoz. Kollégáink nevében is kívánunk Önöknek minden jót és reméljük, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk!

Bagira TOP szállásértékelő
Bagira TOP étteremértékelő
2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Minden tökéletes! Az elhelyezkedés, a tisztaság, az ételek, személyzet, minden kiváló. Családi szobában voltunk, kényelmes, tágas, kellemes, ágyak pihentetőek! Wellness tágas, több medencével, sosem volt tömeg. Az ételek egészségesek, nem túl fűszerezettek, mindig minden húsfajtából van választék a rengeteg hidegtál mellett.
Válasz az értékelésre - 2018. február 20.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy pozitív véleményét szállodánkról megosztotta másokkal is. Minden részlegen próbálunk magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtani, hogy vendégeink elégedetten, kipihenten térjenek vissza a dolgos hétköznapokba. Az Önéhez hasonló kitűnő értékelések további motivációt adnak munkánkhoz.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Hosszú évek kihagyása után tértünk vissza ebbe a szállodába. Régen nagyon szerettünk ide járni, de pár éve olyan csalódással távoztunk, hogy nem gondoltam volna, hogy valaha vissza térünk. A személyzet kedves, segítőkész, előre köszön (ez más hotelekben sajnos nem jellemző). A szobánk tiszta, tágas volt, nagyon csendes, minden nap takarították.
Válasz az értékelésre - 2018. február 8.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy hosszabb kihagyás után ismét szállodánkat választották pihenésük céljául és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. A vacsorát vendégeink 17:30 és 21:00 óra között fogyaszthatják el éttermünkben. A hosszú idő ellenére van "kedvenc" időszak, amikor egyszerre sokan szeretnének vacsorázni.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk el a szállodában. A szoba megfelelően tágas, minden igényünket kielégítette. Az étterem nagyon jó, egy kicsit talán a desszerten lehetne csiszolni. A főztjük szuper! A wellness rész is tetszett, de a gyerek medencébe (pancsoló) el tudnék képzelni egy csúszdát, némi játékot. A két és fél éves kislányunk szinte azonnal megunta.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Kedves Zoltán!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk, hogy ételeink és a személyzet elnyerte tetszésüket. Fürdőrészlegünkben 2 szaunatér található, az emeleten "nudista", a földszinten vegyes szauna. Így próbáltuk megoldani a különböző szaunázási szokású vendégek problémáit. Munkatársaink nevében is kívánunk Önnek és családjának boldog új évet és reméljük, hogy 2018-ban is vendégeink lesznek.
Tikos Tünde (Hotel Európa Fit)
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett minden: a szálloda elhelyezkedése, a szobák felszereltsége, kényelme, a szállodában megtalálható szolgáltatások, a welness részleg (gyógyvíz meleg-hideg, különböző élményelemek, szauna stb. ), a programok megszervezése, az éttermi kiszolgálás, az ételek sokasága. Mindezek mellett a személyzet udvariassága, segítőkészsége.
Válasz az értékelésre - 2018. január 2.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, értékelését. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink elégedetten, kipihenten térnek haza a dolgos hétköznapokba. Munkatársainkkal különös gondot fordítottunk arra, hogy a szeretet ünnepét felejthetetlenné tegyük vendégeink számára. Valamennyi kollégánk nevében kívánunk Önnek és Családjának boldog új évet és reméljük, hogy hamarosan újra ellátogatnak hozzánk!
Tikos Tünde (Hotel Európa Fit)

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Visszajáró vendégként (hatodszor töltünk el itt több-kevesebb időt) írok továbbra is elismerő szavakat.Az étterme, az ételek választéka, íze, a személyzet kedvessége, a színvonal, a tisztaság maximális.Igazi kikapcsolódás, feltöltődés itt eltölteni a pihenésünket és bátran ajánlom mindenkinek a szállodát.Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 28.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük,hogy kitűnő véleményét szállodánkról megosztotta másokkal is. Mindig nagy öröm számunkra, ha a visszatérő vendégeinket újra és újra meg tudjuk győzni szolgáltatásaink magas színvonaláról. Reméljük, hogy hamarosan hetedszer is ellátogatnak hozzánk! Valamennyi munkatársunk nevében kívánunk Önnek és Családjának minden jót!

Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 25.700 - 28.900,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.03.21-ig
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben pizzaebéddel, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 17.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.792 - 18.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.064,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 30.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Nyári vakáció (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX