joo82: Gyerekparadicsom - Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz értékelése
1. helyezett a 150 hévízi szállás közül

Gyerekparadicsom

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Két gyermekünkkel töltöttünk egy hetet a hotelben. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk (szoba, tisztaság, wellness). Kiemelném az animátorok munkáját, reggel 9-től este 10-ig folyamatos programokat szerveznek a gyerekeknek. Egyetlen észrevétel, hogy nem minden étel nevét írják ki reggeli és vacsora során.

Gyerekes családoknak mindenképpen ajánlom.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni joo82 felhasználót?    Igen

2018. augusztus 1. - Hotel Európa Fit válasza joo82 értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Nagy örömmel olvastuk, hogy kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Dicsérő sorait továbbítjuk kollégáink felé. Reméljük, hogy hamarosan újra vendégeink lesznek!
Üdvözlettel:
Szállodavezetés
Hotel Európa Fit, vendégkapcsolati manager
Hotel Európa Fit Hévíz
8380 Hévíz
Jókai u. 3.

2018. december 3.
Nagyon pozitív a hotel . Tiszta rendezett ,kellemes a hotel.Szépek és praktikusak az új szobák.A HOTEL A hotel nagy,de kényelmes tágas jól közlekedhető, udvarias segítőkész személyzet.Minden igényt kiszolgál a wellness és a szaunavilág.Kellemes élőzene minden este a bárban. Csak ajánlani tudom...

2018. november 11.
A szondáztatott közönség úgy látszik pozitív véleménnyel volt az új szobakialakításról, design-ról, mert a honlap szerint november közepén nagyszabású átalakítások kezdődnek és a csökkentett vendéglétszám az apartman-szárnyban kerül elhelyezésre. Éppen ezért még a hónap elején elmentünk egy...

2018. szeptember 23.
A karácsonyi ünnepeket töltöttük 2017-ben a Hotel Európa Fitben, ahonnan nagyon sok pozitív élménnyel távoztunk. A szállodáról már korábban is sok jót hallottunk, olvastunk, de a tapasztalat ezeket is felülmúlta. A hotel könnyen megközelíthető, a központtól és a Hévízi tótól kb. 10-15 percnyi...

Hotel Európa Fit, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Extra kikapcsolódás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 21.105 - 23.985,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.650,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Húsvét (min. 3 éj)
5 nap/4 éjszaka 25.155,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22