Weisz Johnny: Egy kis Héviz - Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz értékelése
1. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Egy kis Héviz

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Aranyos hotel, többször jártunk már itt. Ár-értékben nagyon jó apartszobát kaptunk, és nem is volt lelakott. A medencerészlege kicsit kicsi, nyáron biztos jobb a külsővel. Az étterem kínálata nem kimagasló, de igényes.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Weisz Johnny felhasználót?    Igen

2019. május 21. - Hotel Európa Fit válasza Weisz Johnny értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szállodánkkal és kellemes napokat töltött nálunk. Szeretettel visszavárjuk!
Szállodavezetés
Hotel Európa Fit, vendégkapcsolati manager
Hotel Európa Fit Hévíz
8380 Hévíz
Jókai u. 3.

2019. október 27.
Középkorú pár vagyunk. Hétköznap voltunk ebben a szép szállodában. Parkolási lehetőség van az utcán is és mélygarázsban is. Pár száz Ft a különbség pusztán. Maga a szálloda több épületből áll, folyosó köti össze az egyes részeket. Folyosón lehet közvetlenül eljutni a medence térhez, valamint a...

2019. augusztus 9.
A családi szoba nekünk kicsi-szűkös volt négyünknek. Sok bútor (asztalok, székek,) zsúfolttá tették a szobát. Polcos szekrény sem volt elég. A TV elég kisméretű volt. Lehet, hogy 2 db 2 ágyas összenyíló szobát kellett volna ajánlaniuk. A személyzet viszont kifogástalanul udvarias...

2019. június 16.
Egy kellemes hétvégére jöttünk,nem csalódtunk.Udvarias fogadtatás,patyolat tiszta szoba. A vacsora (finnyás vagyok)kellemes,választékos volt,az ízek is szinte perfektek.A desszert kínálaton lehet még csiszolni,bővíteni,illetve itt a nyár,nem biztos hogy a pörköltökre vágyik 35 fokban a kedves...

Hotel Európa Fit, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 25.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Decemberi Énidő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 21.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, programokkal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-24 - 2019-12-22
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 55.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02