Helden: Kikapcsol.. - Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz értékelése
1. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Kikapcsol..

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Egy kellemes hétvégére jöttünk,nem csalódtunk.Udvarias fogadtatás,patyolat tiszta szoba.
A vacsora (finnyás vagyok)kellemes,választékos volt,az ízek is szinte perfektek.A desszert kínálaton lehet még csiszolni,bővíteni,illetve itt a nyár,nem biztos hogy a pörköltökre vágyik 35 fokban a kedves vendég..Találtunk mindig magunknak ételt,nem volt gond..
Egy ami hiányzott egy JÓ kávé,én azonnal lecserélném a beszállítót valami prémium kávésra...

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Helden felhasználót?    Igen

2019. június 25. - Hotel Európa Fit válasza Helden értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Örömmel olvastuk,hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kellemesen telt a hétvégéjük. Elismerő sorait természetesen továbbítjuk munkatársaink felé. A reggelihez jó minőségű Douwe Egberts kávét fogyaszthatnak vendégeink az automatából, a bárban prémium kategóriás kávékülönlegességek is választhatók. Köszönjük hogy a vendégeink voltak és reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk!
Üdvözlettel:
Szállodavezetés
Hotel Európa Fit, vendégkapcsolati manager
Hotel Európa Fit Hévíz
8380 Hévíz
Jókai u. 3.

2019. október 27.
Középkorú pár vagyunk. Hétköznap voltunk ebben a szép szállodában. Parkolási lehetőség van az utcán is és mélygarázsban is. Pár száz Ft a különbség pusztán. Maga a szálloda több épületből áll, folyosó köti össze az egyes részeket. Folyosón lehet közvetlenül eljutni a medence térhez, valamint a...

2019. augusztus 9.
A családi szoba nekünk kicsi-szűkös volt négyünknek. Sok bútor (asztalok, székek,) zsúfolttá tették a szobát. Polcos szekrény sem volt elég. A TV elég kisméretű volt. Lehet, hogy 2 db 2 ágyas összenyíló szobát kellett volna ajánlaniuk. A személyzet viszont kifogástalanul udvarias...

2019. május 17.
Aranyos hotel, többször jártunk már itt. Ár-értékben nagyon jó apartszobát kaptunk, és nem is volt lelakott. A medencerészlege kicsit kicsi, nyáron biztos jobb a külsővel. Az étterem kínálata nem kimagasló, de igényes.

Hotel Európa Fit, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 26.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Decemberi Énidő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-24 - 2019-12-22
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 53.467,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02