Kiváló 2013. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. január 17.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Igen, jártunk itt és mindennel meg voltunk elégedve. A központban van,rossz időben nem kell a tóra menni, a szállodában is élvezhetjük a gyógyvizet. A félpanzió még vegáknak is bő választékot, ízletes ételeket tálalt elegánsan. A wellness részleg sem túlzsúfolt, minden igényt kielégít.A külön lifttel fürddőköpenyben is lemehettünk. Boldogan meséltük barátainknak.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...