Annamari35: Rövid pihenő - Hunguest Hotel Hélios Hévíz

10. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Rövid pihenő

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hélios Hotel Anna épületében kértünk szobát, mivel ez az épületszárny légkondicionált szobákkal rendelkezik és van liftje. A szoba két személy részére elég tágas, kényelmes. A szoba és a hotel tisztaságával nem volt gond, a fürdőszoba hajszárítóval és tisztálkodószerekkel felszerelt, bár a bekészített fürdőköpenyekből lehetett volna kisebb méretű is. Parkra néző szobát kértünk, nekünk tetszett a kilátás, a parkban lévő medencékre is egy kis rálátás nyílt. Egyetlen probléma az erkély állapota, mely felújításra szorulna és kicserélhetnék az erkélyen lévő asztalt, székeket, ruhaszárítót is. A büféasztalos étkezésnél bő és finom volt a választék. Tehát a hotel szolgáltatásaival nagyon elégedettek voltunk, a személyzet segítőkész, kedves volt. Nekünk nagyon tetszett, hogy saját termálvizes és strand medencéje van, szép, rendezett a parkja. Ha lehetőségünk lesz rá, még visszamegyünk! :)

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Annamari35 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Hélios Hévíz
8380 Hévíz
Vörösmarty u. 91.

2019. szeptember 2.
Kellemes környezet, minden egy helyen, ha nem akarsz, ki se kell tenned a lábad a hotelból, minden megvan, amit szeretnél, csend, nyugalom vesz körül, teljes kikapcsolódás!

2019. augusztus 20.
Szolgáltatásokban 4 csillag, modernitás, bútorzat alapján 3. A padlószőnyeg a szobában már igen viseltes volt. A légkondi régi. 35 fokos melegben 16 fokra állítva kapcsolt be elég hangosan működve.A szálloda kevésbé alkalmas kis gyerekes családoknak. Pici játszósarok, benti részen nincs...

2019. augusztus 19.
Három gyerekkel érkeztünk. A Benjámin szárnyban volt a szobánk kicsit retró de nagyon tetszett a gyerekeknek is. A wellness részleg és a kinti medence is szuper volt. A reggeli és a vacsora fantasztikus, nem tudtunk választani annyi szuper étel volt mindig a svédasztalon. A személyzet nagyon...

Hunguest Hotel Hélios, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Hélios feltöltődés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-07-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-13 - 2020-07-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02