Mariadiana: Nagyon jól éreztük magunkat !! - Hunguest Hotel Hélios Hévíz

Hunguest Hotel Hélios Hévíz értékelése
8. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Nagyon jól éreztük magunkat !!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
Mária és Virág...Ketten voltunk a nagylányommal 5 éjszakás üdülésen.
Csodálatos az éttermi személyzet, finomak és bőségesek az ételek, minden igényt kielégítenek, szerintem.
Mindennapos takarítás, figyelmes takarítók!!!!
A Wellness, a thermál tiszta, rendes.
A recepción megengedik, hogy 10 óra helyett délután 14-kor hagyjuk el a szobát...ettől tátva maradt a szánk. Nagyon köszönjük ez csodás gesztus!!!!!!
Az ágyak sajnos keskenyek ez nem a személyzet hibája!!!
Jó volna, ha felszerelnének szúnyoghálót, legalább egy ablakra, mert iszonyatos sok a pók, s a poloska.

Ennyi...nincs negatív véleményünk...csak pozitív.
Kétszer voltunk idén, ha tehetjük, újra elmegyünk Hévízre, s akkor csakis a Heliosba megyünk.:))

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Mariadiana felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Hélios Hévíz
8380 Hévíz
Vörösmarty u. 91.

2019. október 27.
A szoba tisztasága és felszereltsége rendben volt, de a padlószőnyeg annyira kopott, főleg a bejárati részen, hogy döbbenet. A termálmedence rendben volt. Hozta amit az ember elvárt. Bár a kupolás menyezetén lévő fekete foltok nem szép látványt nyújtanak, jócskán elvesz az élményből ... A...

2019. október 24.
A szálláshely jó volt. A tisztaság rendben volt. Fürdési lehetőség kevés volt. Az éttermi szolgáltatás, a menü remek volt. Az ebéd, a leves választék nagyon szerény és kevés volt. Én vártam, hogy a leves ebéd egytálételnek megfelelő és laktató lesz. Pld. Gulyásleves, Májgaluska leves, Sertés...

2019. október 22.
A 6-napos üdülésünket jónak,tartalmasnak minősitem. Ami nem tetszett hogy a több mint ötéves hunguestes törzsvendég kedvezményemet már két alkalommal nem vették figyelembe, erre semmi értelmes magyarázatot nem kaptam.Nem érdemes törzsvendégnek lenni !

Hunguest Hotel Hélios, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Hélios feltöltődés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-07-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.987,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.490,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-14 - 2020-07-31