Bende0826: Elégedett miskolci házaspár - Majerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz értékelése
16. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Elégedett miskolci házaspár

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szállodában eltöltött 4 éjszaka kellemesen telt. Udvarias a személyzet, az ebédlőben a felszolgálók segítőkészek. Az ételek finomak és elegendőek. A berendezés nem a legkorszerűbb, de az árnak megfelelő. Összességében elégedettek vagyunk a szálláshellyel, az ellátással. Az elhelyezkedése remek, központi helyen van, könnyen, kényelmes sétával megközelíthető a fürdő. Valószínű, hogy máskor is vendégek leszünk a Majerik Hotelben.

Szeretnéd követni Bende0826 felhasználót?    Igen

Majerik Hotel Hévíz
8380 Hévíz
Kölcsey Ferenc utca 6.

2019. március 25.
Mielőtt foglaltunk, elolvastam a véleményeket a szállodáról, többségében jó véleményeket találtam, de sajnos mi nem jó tapasztalatokat szereztünk. Én annak ajánlanám a szállodát, aki szeret fázni a szobában, aki nem szeret jókat enni, aki pihenés helyett a szomszédot szereti hallani. 3...

2019. január 4.
Szilveszterzni mentunk barátokkal. A svédasztalos vacsra jó volt, megfelelő választékkal. Meglepetés táncos műsor gyermekekkel, fiatalokkal, ami a program kiírásban nem szerepelt, nagyon jó volt.

2019. január 4.
Elégedetten távoztunk, remek szilveszterünk volt, remek retró zenével, utolsóként hagytuk el a tánctermet. A felújított étterem minőségi, kényelmes, nem egy "népbili" összetolt asztalokkal kevés tánchellyel ebben az időszakban, amit nagyon sok négy-ötcsillagos szállodában tapasztaltunk. A...

Majerik Hotel, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-26
 - Hévízi kikapcsolódás félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-01 - 2019-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.770 - 9.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-23 - 2020-12-22