Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
56 fotó

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

101 vendég értékelése alapján

4,2Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,8Elhelyezkedés

A Majerik Hotel Hévíz legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás félpanzióval (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás félpanzióval
39.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.22-ig
Majerik Hotel Hévíz - 3=4 akció hétköznap
3=4 akció hétköznap
71.600 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval
2021.12.22-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2021. június 5.a párjával járt itt
Egyszerű az internetes foglalás, nem kell az előleggel bajlódni, nagy előnye a tó közelsége, kényelmes a szoba, bőséges svédasztalos reggeli, ízlett a kétféle menüből választható vacsora, nagyon udvarias a személyzet, ide még szeretnénk visszamenni!
5Kényelem
5Szolgáltatások
2020. október 22.egyedül járt itt
Elégedett voltam mindennel az ár is megfelelő volt, nagyon örültem a 2 napos tófürdő belépőnek. Valószinű, hogy tavasszal újból elmegyek, ajánlani tudom mindenkinek.
4Személyzet
4Étkezés
4Elhelyezkedés
2020. június 29.a párjával járt itt
Visszajárók vagyunk, remek helyen van, közel a tóhoz. A felújított szoba tiszta, a személyzet kedves, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Az ágy nekünk kicsit kényelmetlen volt, ezen kívül mindennel meg voltunk elégedve. Máskor is szívesen megyünk.
4Étkezés
2019. december 28.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk két éjszakát karácsonykor a Majerik Hotelben . Jól éreztük magunkat . A buszmegállóhoz nagyon közel van , ez nagyon jó , mert nem kellett sokat gyalogolni a szállásra. Szép kis szent este volt . Gyönyörű karácsonyfa várt , szaloncukorral , forralt borral, bejglivel! Pánsíp előadást élvezhettünk.
2Szolgáltatások
3Étkezés
2019. november 4.barátokkal járt itt
Másodízben választottam a szállodát,nagyon jó a fekvése,mindenhez közel van. A tisztasággal a személyzet kedvességével elégedettek vagyunk. Ami nagyon zavaró volt,a szoba szomszédok nemtudtak viselkedni,nagyon hangosak voltak,üvöltött a tv későig,ordítva beszélgettek. Nem tettük szóvá,de az együttélés szabályai mindenkire vonatkoznak,függetlenül attól,hogy ki honnan jött.
2019. szeptember 30.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk,tetszik a HOTEL elhelyezkedése.
Minden közel van,a kikapcsolódáshoz megfelel.Évente kb egyszer
megyünk.A szabad időpontokhoz igazodva foglaljuk le.
4Személyzet
3Szolgáltatások
3Elhelyezkedés
2019. július 13.a párjával járt itt
A szállodában eltöltött 4 éjszaka kellemesen telt. Udvarias a személyzet, az ebédlőben a felszolgálók segítőkészek. Az ételek finomak és elegendőek. A berendezés nem a legkorszerűbb, de az árnak megfelelő. Összességében elégedettek vagyunk a szálláshellyel, az ellátással.
Gyenge 2019. március 25.a párjával járt itt
Mielőtt foglaltunk, elolvastam a véleményeket a szállodáról, többségében jó véleményeket találtam, de sajnos mi nem jó tapasztalatokat szereztünk. Én annak ajánlanám a szállodát, aki szeret fázni a szobában, aki nem szeret jókat enni, aki pihenés helyett a szomszédot szereti hallani. 3 éjszakát töltöttünk a szállodában.
3Személyzet
2Ár / érték arány
1Kényelem
1Szolgáltatások
2Étkezés
2019. január 4.barátokkal járt itt
Szilveszterzni mentunk barátokkal. A svédasztalos vacsra jó volt, megfelelő választékkal. Meglepetés táncos műsor gyermekekkel, fiatalokkal, ami a program kiírásban nem szerepelt, nagyon jó volt.
3Tisztaság
3Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Kiváló 2019. január 4.a párjával járt itt
Elégedetten távoztunk, remek szilveszterünk volt, remek retró zenével, utolsóként hagytuk el a tánctermet. A felújított étterem minőségi, kényelmes, nem egy "népbili" összetolt asztalokkal kevés tánchellyel ebben az időszakban, amit nagyon sok négy-ötcsillagos szállodában tapasztaltunk. A wellness-részleget nem vettük igénybe.
5Kényelem
101 értékelés / 11 oldalon
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• masszázs • napozóterasz • svéd masszázs • gyógymasszázs • ayurvedikus masszázs • nyirokmasszázs • thai masszázs • aromaolajos masszás • talpmasszázs • frissítő masszázs
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1200 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • étterem
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink