Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
8380 Hévíz, Kölcsey Ferenc utca 6.

Majerik Hotel Hévíz a térképen

Majerik Hotel Hévíz értékelése:

21. helyezett a 157 hévízi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

Majerik Hotel Hévíz képei

Majerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Visszajárók vagyunk, remek helyen van, közel a tóhoz. A felújított szoba tiszta, a személyzet kedves, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Az ágy nekünk kicsit kényelmetlen volt, ezen kívül mindennel meg voltunk elégedve. Máskor is szívesen megyünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A férjemmel voltunk két éjszakát karácsonykor a Majerik Hotelben . Jól éreztük magunkat . A buszmegállóhoz nagyon közel van , ez nagyon jó , mert nem kellett sokat gyalogolni a szállásra. Szép kis szent este volt . Gyönyörű karácsonyfa várt , szaloncukorral , forralt borral, bejglivel! Pánsíp előadást élvezhettünk. A szobában tisztaság volt .

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodízben választottam a szállodát,nagyon jó a fekvése,mindenhez közel van. A tisztasággal a személyzet kedvességével elégedettek vagyunk. Ami nagyon zavaró volt,a szoba szomszédok nemtudtak viselkedni,nagyon hangosak voltak,üvöltött a tv későig,ordítva beszélgettek. Nem tettük szóvá,de az együttélés szabályai mindenkire vonatkoznak,függetlenül attól,hogy ki honnan jött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk,tetszik a HOTEL elhelyezkedése.
Minden közel van,a kikapcsolódáshoz megfelel.Évente kb egyszer
megyünk.A szabad időpontokhoz igazodva foglaljuk le.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szállodában eltöltött 4 éjszaka kellemesen telt. Udvarias a személyzet, az ebédlőben a felszolgálók segítőkészek. Az ételek finomak és elegendőek. A berendezés nem a legkorszerűbb, de az árnak megfelelő. Összességében elégedettek vagyunk a szálláshellyel, az ellátással. Az elhelyezkedése remek, központi helyen van, könnyen, kényelmes sétával megközelíthető a fürdő.

tarhonya TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Mielőtt foglaltunk, elolvastam a véleményeket a szállodáról, többségében jó véleményeket találtam, de sajnos mi nem jó tapasztalatokat szereztünk. Én annak ajánlanám a szállodát, aki szeret fázni a szobában, aki nem szeret jókat enni, aki pihenés helyett a szomszédot szereti hallani. 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nem voltunk elégedettek.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Szilveszterzni mentunk barátokkal. A svédasztalos vacsra jó volt, megfelelő választékkal. Meglepetés táncos műsor gyermekekkel, fiatalokkal, ami a program kiírásban nem szerepelt, nagyon jó volt.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Elégedetten távoztunk, remek szilveszterünk volt, remek retró zenével, utolsóként hagytuk el a tánctermet. A felújított étterem minőségi, kényelmes, nem egy "népbili" összetolt asztalokkal kevés tánchellyel ebben az időszakban, amit nagyon sok négy-ötcsillagos szállodában tapasztaltunk. A wellness-részleget nem vettük igénybe. Javasoljuk barátainknak!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Jómagam idős egyedülálló nő vagyok és a kisebbik lányommal voltam Önöknél. Mindkettőnknek tökéletesen megfelelt és jól éreztük magunkat. A személyzet kifejezetten udvarias és kellemes volt. Egy szóval otthon éreztük magunkat, nem is beszélve az otthoni ízekre emlékeztető finom és bőséges reggeli és ebédről. Megjegyzés: aki fogyókúrázni akar az ne ide jöjjön!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Erdelybol mentunk Hevizre,nem eloszor,de a Majerik hotelben elso alkalommal. Nagyon kellemes meglepetes ert,annak ellenere,hogy kozponti elhelyezkedesu,vegtelenul csendes,gyonyoru ezustfenyokkel teli udvar vart minket. A szemelyzet nagyon kedves,az ennivalo hazias jellegu es nagyon finom. Szivesen es orommel szeretnenk ujbol a Majerikben lakni.

Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Majerik Hotel
5 nap/4 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.07.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.07.04-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.969,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.825 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Naturmed Carbona Hotel
7 nap/6 éjszaka 24.700 - 31.033,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek programokkal
Lotus Therme Hotel & Spa
Akár 1 éjszaka 30.870,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Majerik Hotel
6 nap/5 éjszaka 9.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, relax kert használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hévíz környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

HévízX