Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
8380 Hévíz, Kölcsey Ferenc utca 6.

Majerik Hotel Hévíz a térképen

Majerik Hotel Hévíz értékelése:

16. helyezett a 153 hévízi szállás közül
69. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

Majerik Hotel Hévíz képei

Majerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szállodában eltöltött 4 éjszaka kellemesen telt. Udvarias a személyzet, az ebédlőben a felszolgálók segítőkészek. Az ételek finomak és elegendőek. A berendezés nem a legkorszerűbb, de az árnak megfelelő. Összességében elégedettek vagyunk a szálláshellyel, az ellátással. Az elhelyezkedése remek, központi helyen van, könnyen, kényelmes sétával megközelíthető a fürdő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Mielőtt foglaltunk, elolvastam a véleményeket a szállodáról, többségében jó véleményeket találtam, de sajnos mi nem jó tapasztalatokat szereztünk. Én annak ajánlanám a szállodát, aki szeret fázni a szobában, aki nem szeret jókat enni, aki pihenés helyett a szomszédot szereti hallani. 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nem voltunk elégedettek.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Szilveszterzni mentunk barátokkal. A svédasztalos vacsra jó volt, megfelelő választékkal. Meglepetés táncos műsor gyermekekkel, fiatalokkal, ami a program kiírásban nem szerepelt, nagyon jó volt.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Elégedetten távoztunk, remek szilveszterünk volt, remek retró zenével, utolsóként hagytuk el a tánctermet. A felújított étterem minőségi, kényelmes, nem egy "népbili" összetolt asztalokkal kevés tánchellyel ebben az időszakban, amit nagyon sok négy-ötcsillagos szállodában tapasztaltunk. A wellness-részleget nem vettük igénybe. Javasoljuk barátainknak!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Jómagam idős egyedülálló nő vagyok és a kisebbik lányommal voltam Önöknél. Mindkettőnknek tökéletesen megfelelt és jól éreztük magunkat. A személyzet kifejezetten udvarias és kellemes volt. Egy szóval otthon éreztük magunkat, nem is beszélve az otthoni ízekre emlékeztető finom és bőséges reggeli és ebédről. Megjegyzés: aki fogyókúrázni akar az ne ide jöjjön!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Erdelybol mentunk Hevizre,nem eloszor,de a Majerik hotelben elso alkalommal. Nagyon kellemes meglepetes ert,annak ellenere,hogy kozponti elhelyezkedesu,vegtelenul csendes,gyonyoru ezustfenyokkel teli udvar vart minket. A szemelyzet nagyon kedves,az ennivalo hazias jellegu es nagyon finom. Szivesen es orommel szeretnenk ujbol a Majerikben lakni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
A szálloda nagyon jó fekvésű, közel van mindenhez. Személyzet kedves és segítő-kész . Az étkezés bőséges és finom volt.Másoknak is fogom ajánlani. Remélem mi is vissza fogunk még térni erre a szép helyre.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 22.
Örülök hogy Önökre esett a választásom,nagyon jó a szálloda elhelyezkedése,jobb helyen nem is lehetne,minden központon van. Azt sajnálom hogy nincs egy uszómedence szállodán belül,de az nem von le semmit a kényelemből. A reggeli bőséges,de lehetne kicsit változatosabb. Este a leves hét óra felé már nem mondható melegnek.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Nagyon jó kikapcsolódás volt a családomnak az a 3 nap.Bejártuk a környéket.Reggelivel nagyon megvoltunk elégedve és a fogadtatással.Ha legközelebb arra járunk a Majerik hotelt válasszuk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16.
A szalloda elhelyezkedese a leheto legjobb. Minden kozelben, to, uzletek,latnivalok,erdekessegek. Par perc seta. A szalloda alkalmazottairol,udvariassag, segitokezseg,rugalmassag, stb. csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni! Az etkezes rugalmassaga is nagyon tetszett, minosege kifogastalan. Tisztasag, rend mindenutt. Etterem,szoba, kozlekedok.

Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.26.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.09.12. - 2020.08.25.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 16.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 11.490,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.956 - 29.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 31.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.100 - 33.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2019.12.30-ig
Majerik Hotel
5 nap/4 éjszaka 8.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX