oliwer: Remek hotel, közel a tóhoz. - Majerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz értékelése
21. helyezett a 157 hévízi szállás közül

Remek hotel, közel a tóhoz.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Visszajárók vagyunk, remek helyen van, közel a tóhoz. A felújított szoba tiszta, a személyzet kedves, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Az ágy nekünk kicsit kényelmetlen volt, ezen kívül mindennel meg voltunk elégedve. Máskor is szívesen megyünk.

Étkezés:

Szeretnéd követni oliwer felhasználót?    Igen

Majerik Hotel Hévíz
8380 Hévíz
Kölcsey Ferenc utca 6.

2019. december 28.
A férjemmel voltunk két éjszakát karácsonykor a Majerik Hotelben .Jól éreztük magunkat .A buszmegállóhoz nagyon közel van , ez nagyon jó , mert nem kellett sokat gyalogolni a szállásra. Szép kis szent este volt . Gyönyörű karácsonyfa várt , szaloncukorral , forralt borral, bejglivel! Pánsíp...

2019. november 4.
Másodízben választottam a szállodát,nagyon jó a fekvése,mindenhez közel van.A tisztasággal a személyzet kedvességével elégedettek vagyunk.Ami nagyon zavaró volt,a szoba szomszédok nemtudtak viselkedni,nagyon hangosak voltak,üvöltött a tv későig,ordítva beszélgettek.Nem tettük szóvá,de az...

2019. szeptember 30.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk,tetszik a HOTEL elhelyezkedése. Minden közel van,a kikapcsolódáshoz megfelel.Évente kb egyszer megyünk.A szabad időpontokhoz igazodva foglaljuk le.

Majerik Hotel, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Hévízi kikapcsolódás félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-22
 - 3=4 akció hétköznap
5 nap/4 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-01 - 2020-12-22
 - 5 éjszakás gyógyüdülés (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 9.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, relax kert használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-01 - 2020-12-22