Szandra92: Családi wellness - Palace Hotel Hévíz

Palace Hotel Hévíz értékelése
4. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Családi wellness

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Idén újra visszatértünk a Palace hotelbe. Szerencsére idén sem csalódtunk. 3 éjszakát voltunk, szuper szobát kaptunk, minden be volt készítve a kislányunknak is. Kedves tőlük, hogy ágyneműt is adnak (mert nem mindenhol szokás). Egyedül azt hiányoltam, hogy nem volt gyerek menü, de szerencsére mindig meg tudtuk oldani. Biztosan visszatérünk még.

Étkezés:

Szeretnéd követni Szandra92 felhasználót?    Igen

Palace Hotel Hévíz
8380 Hévíz
Rákóczi u. 1-3.

2019. október 28.
Szálloda gyönyörű,személyzet kedves,udvarias,tisztaság,kényelem kiváló. Amit hiányoltam bejelentkezéskor jeleztem,hogy vegán étkezést szeretnék,ezt nem nagyon tudták biztosítani,főleg a reggelinél.pl,növényi tej nem volt kirakva és igen kevés volt a választék.

2019. szeptember 2.
Júliusban voltunk 7végere, nagyon tetszet a hotel, jó volt a konyhája is a hotelnak. Szobánk szép tiszta volt, amit kifogásolok az az erkélyunk volt, nagyon kozel volt a szomszéd erkélyekhez és dohányoztak ott ami nagyon zavaró volt, hajnalban arra kelni hogy fust jon a szobádba. A hotel kozel...

2019. július 2.
Régi hévizi vendégekként most először voltunk lakói a sokszor megcsodált épületnek. Szobacserével kezdtünk, mert a 4. emeleti (429)szobánk fölött az 5. emeleten lévő (klíma?) gépház zaját éjjel nehezen viseltük! A 318-as szoba kevesebb napot kapott, de az időjárás miatt ez nem is volt hátrány....

Palace Hotel, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.619 - 14.283,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-04-16 - 2021-01-03
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 44.345,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Levendula kényeztetés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.605 - 33.217,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2020-10-22