Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

2. helyezett a 161 hévízi szállás közül
11. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 7.
A wellness részleg a szálloda méretéhez képest kicsi.
Sajnos tapasztaltuk majdminden második ember mezitláb közlekedik,
zuhanyozás nélkül mennek a medencébe. Hajrá koronavírus!
Az ott ülő személyzet senkit nem figyelmeztet a papucs használatára és
a zuhanyozásra.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 20.
A szálloda nagyon szép a szobánk nagyon kényelmes volt, zuhanyozni kényelmesen lehetett. A személyzet kedves és segítőkész. A szálloda jó helyen van . Mindennel meg voltunk elégedve.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A kilátás a szobából az épületekre és a város körüli dombokra pazar. Nőnapra mentünk. A kedves meglepetés bonbon az étteremnél a személyzet részéről lányaimnak és nejemnek, a kedves köszöntő szavak, a figyelmesség minden vonatkozásban érzékelhető volt, s bearanyozták a napunkat. Az ételválaszték és ízek világa a legjobb választás közé sorolta a Palace Hotelt számunkra.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
üdvözlet ha figyelemmel kisérik a megszálló vendégeket akkor láthatják,hogy hány alkalommal voltunk a szállodában úgy gondolom ,hogy ez jelent valamit .Szeretünk ide járni nekünk megfelel mindennel meg vagyunk elégedve jó az étel jó a kiszolgálás .jóa vellness mit irjak még MINDEN ócsiny harasó Tisztelettel Imre

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Idén újra visszatértünk a Palace hotelbe. Szerencsére idén sem csalódtunk. 3 éjszakát voltunk, szuper szobát kaptunk, minden be volt készítve a kislányunknak is. Kedves tőlük, hogy ágyneműt is adnak (mert nem mindenhol szokás). Egyedül azt hiányoltam, hogy nem volt gyerek menü, de szerencsére mindig meg tudtuk oldani. Biztosan visszatérünk még.

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Szálloda gyönyörű,személyzet kedves,udvarias,tisztaság,kényelem kiváló.
Amit hiányoltam bejelentkezéskor jeleztem,hogy vegán étkezést szeretnék,ezt nem nagyon tudták biztosítani,főleg a reggelinél.pl,növényi tej nem volt kirakva és igen kevés volt a választék.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Júliusban voltunk 7végere, nagyon tetszet a hotel, jó volt a konyhája is a hotelnak. Szobánk szép tiszta volt, amit kifogásolok az az erkélyunk volt, nagyon kozel volt a szomszéd erkélyekhez és dohányoztak ott ami nagyon zavaró volt, hajnalban arra kelni hogy fust jon a szobádba. A hotel kozel van a furdohoz.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi hévizi vendégekként most először voltunk lakói a sokszor megcsodált épületnek. Szobacserével kezdtünk, mert a 4. emeleti (429)szobánk fölött az 5. emeleten lévő (klíma? ) gépház zaját éjjel nehezen viseltük! A 318-as szoba kevesebb napot kapott, de az időjárás miatt ez nem is volt hátrány. Érdekes, hogy a 318-as szoba TV szolgáltatása különbözött a 429-es szobáétól.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Mit is mondjak? A szoba tiszta és kényelmes az ágy - ez a momemtum számomra nagyon fontos. :) Van egy kis konyharész is a szobában, poharakkal, mosogatórésszel, elektromos rezsóval. Jól felszerelt minibár. Szép kilátás a sétálóutcára. A személyzet is kedves, udvarias, mindenki előre köszön. A wellness részleg egyszerű de tiszta, bár a nagy medence vize lehetne egy picivel melegebb is.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Egyszer egy másik helyről hazafelé tartva láttuk ezt a szállodát és gondoltuk, eljövünk, mert kívülről szépnek tűnt. A hotel épületét nem könnyű megközelíteni, lévén a város közepén van, keskenyek az utcák és a parkoló is a másik utcából nyílik. A bejelentkezés gyorsan ment, itt is nagyon tetszett az üvegfalú lift, amiből az épület belsejére lehetett látni.

Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.072 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, gyermek szobával
Érvényes: 2021.06.30-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.203 - 33.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna, valamint fitnesz terem használattal
Érvényes: 2021.09.22-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 26.455 - 35.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 23.760 - 36.765,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 9.250 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel FIT Hévíz
6 nap/5 éjszaka 9.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 30.150 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.07.01. - 2021.12.22.
Berki Margit Apartman
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.090 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.602 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, tófürdő belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.05-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

HévízX