Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

2. helyezett a 153 hévízi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos a hely! A busz végállomástol nincs mesze minden ott van a közellben. A tó is csak 3 percre van a szállodátol. kedvesek segitő készek a dolgozok,mindenhol rend tísztaság. A szóba mit kaptunk nagyon jó volt. Medencéktíszták szauna,minden jó volt. Nagyon finoman főznek. És mindig a felszolgálok ott vannak és segitenek bár mi gondod is van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Szép hotelben egy kellemes pár napos kikapcsolódásban volt részünk. A hotel tiszta és impozáns. A szoba megfelelő volt. A wellness részleg szép, de nekem szerintem kicsi. A hotel étterme nem volt túl nagy és az ételek is lehettek volna változatosabbak, de a minőségével nem volt gond. A tó fantasztikus és egyedülálló. . . biztosan visszatérünk még Hévízre!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
A hotel elhelyezkedése kiváló, központban van. Kedves, udvarias személyzet. A szoba kényelmes és jól felszerelt. Ételek bőségesek és a minőség is megfelelő volt. Ugyanígy a wellness-részleg is minden igényt kielégítő. Felejthetetlen napok voltak. Nagyon meg voltunk vele elégedve, színvonalas, gyönyörű hely, kedves személyzettel, Hévíz központjában.

Szandra92 TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Egy éves gyerkőccel voltunk a hotelben. Sajnos gyerek pancsoló nincs, a wellness részleg nem túl gyerekbarát, viszont a szobában és az étteremben kaptunk mindent, amire szükségünk volt. Kint túrtak-fúrtak,de ebből bent semmi sem hallatszott. Esténként sétáltunk, jó volt a játszóház is, csak az a műfű szerű szőnyeg nagyon bök és kemény,így mászó-totyogó babáknak nem túl kényelmes.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
2 éjszakát töltöttünk itt párommal. Kifogástalan volt az ellátás . Tisztaság csillagos 5-ös. Személyzet udvarias. Wellnes részleg nagyon megfelelő volt számunkra. Hamarosan ismét felkeressük a szállodát. Szeretném ajánlani minden pihenni vágyó fiatalnak, családosoknak és persze a nyugdíjasoknak is.

Nyugdíjas házaspár

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Minden nagyon klassz volt.A welnes egy kicsit lehetne nagyobb több napozó ággyal ellátva.A szoba lényelmes jól felszerelt remek kilátással.Finom bőséges kaja

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Ismét nem csalódtunk a PALACE-ban. A felújítás sem volt zavaró.A személyzet és az ellátás kifogástalan . Az étkezés nagyon választékos és ízletes volt.
Találkozzunk, mi biztosan visszamegyünk!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Az elhelyezkedés,a kaja,a személyzet is kiváló. Csak ajánlani tudom minden korosztálynak. Több éve visszatérő vendégek vagyunk,minden alkalommal jól éreztük magunkat. A szállodának vannak nagyon jó akciói,főleg a törzsvendég kártyával. Talán észrevételképp annyit,hogy a mélygarázs ára lehetne valamivel kedvezőbb,mert városban elég nehézkes a parkolás.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
A Palace Hotel minden tekintetben azt a szolgáltatást nyújtotta, ami a kategóriába sorolása alapján elvárható. A konyha kiváló: jó ízléssel összeállított menü választék, az esetek nagy részében hibátlan kivitelezés, folyamatos utántöltés. A felszolgálás és a személyzet úgy általában udvarias csak akkor van ott ha szükséges.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A szálloda szép, tiszta, ízlésesen berendezett, központi helyen van. A kiszolgálás első osztályú. A recepción dolgozók nagyon készségesek, minden kérdésünkre megkaptuk a választ. A pincérek figyelmesek, gyorsak. Az ételek sokfélék, nemzetközi kínálattal, bárki megtalálhatta az ízlésének megfelelőt.

Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.425 - 18.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.07.31.
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.768 - 23.980,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsokkal, tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.06.25-ig
Hotel FIT Hévíz
2-7 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 13.490 - 15.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 26.505,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
7 nap/6 éjszaka 23.200 - 29.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek programokkal
Érvényes: 2019.11.17-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.013 - 21.064,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Freya napok (min. 3 éj)

HévízX