Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

4. helyezett a 148 hévízi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
2 éjszakát töltöttünk itt párommal. Kifogástalan volt az ellátás . Tisztaság csillagos 5-ös. Személyzet udvarias. Wellnes részleg nagyon megfelelő volt számunkra. Hamarosan ismét felkeressük a szállodát. Szeretném ajánlani minden pihenni vágyó fiatalnak, családosoknak és persze a nyugdíjasoknak is.

Nyugdíjas házaspár

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Minden nagyon klassz volt.A welnes egy kicsit lehetne nagyobb több napozó ággyal ellátva.A szoba lényelmes jól felszerelt remek kilátással.Finom bőséges kaja

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Ismét nem csalódtunk a PALACE-ban. A felújítás sem volt zavaró.A személyzet és az ellátás kifogástalan . Az étkezés nagyon választékos és ízletes volt.
Találkozzunk, mi biztosan visszamegyünk!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Az elhelyezkedés,a kaja,a személyzet is kiváló. Csak ajánlani tudom minden korosztálynak. Több éve visszatérő vendégek vagyunk,minden alkalommal jól éreztük magunkat. A szállodának vannak nagyon jó akciói,főleg a törzsvendég kártyával. Talán észrevételképp annyit,hogy a mélygarázs ára lehetne valamivel kedvezőbb,mert városban elég nehézkes a parkolás.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
A Palace Hotel minden tekintetben azt a szolgáltatást nyújtotta, ami a kategóriába sorolása alapján elvárható. A konyha kiváló: jó ízléssel összeállított menü választék, az esetek nagy részében hibátlan kivitelezés, folyamatos utántöltés. A felszolgálás és a személyzet úgy általában udvarias csak akkor van ott ha szükséges.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A szálloda szép, tiszta, ízlésesen berendezett, központi helyen van. A kiszolgálás első osztályú. A recepción dolgozók nagyon készségesek, minden kérdésünkre megkaptuk a választ. A pincérek figyelmesek, gyorsak. Az ételek sokfélék, nemzetközi kínálattal, bárki megtalálhatta az ízlésének megfelelőt.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23.
A személyzetet dicséret illeti, a munkájukat példa értékűen végezték. Az étkezdében kiváló volt a kiszolgálás,az étel választék nagyon bőséges. A szálloda nagy medencéje viszont elég hűvösre sikerült ,sajnos ezt mások is hangoztatták. Ezen szerintem lehet változtatni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat! Köszönet a vezetésnek.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 20.
A szolgáltatások - a leírtaknak megfelelőek - és színvonalasak voltak,a személyzet készséges és figyelmes volt. A környező utcákban, jelenleg folyó munkálatok miatti kényelmetlenségekre igyekeztek megoldást találni. /Pl. : parkolási nehézségek miatti időcsúszások tolerálása. /Negatívum: A fűtés szabályozhatósága nem volt ideális,a légbefúvás kissé zajos.

Értékelt: 2018. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk férjemmel Hévízen a Palace Hotelben. Az egész szálloda nagyon szép. Berendezése igényes esztétikus. Szálloda egész területén tisztaság uralkodik. Személyzet kedves segítőkész udvarias. Reggeli és vacsora bőséges , ízletes , változatos . Wellness részleg is nagyon jó. A szálloda gondol a gyerekes családokra fiatalokra idősekre egyaránt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes volt az egész! Mindennel elégedettek voltunk, finomak voltak az ételek is, jó választás volt a hotel, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.162 - 21.467,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.759 - 23.622,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsokkal, tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.20-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.04.18-ig
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben pizzaebéddel, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 12.990 - 13.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.719,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 33.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, italfogyasztással, sóbarlang vagy halvarázs élménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.364 - 18.035,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Wellness édes kettesben (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)
Tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

HévízX