Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

3. helyezett a 157 hévízi szállás közül
11. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A kilátás a szobából az épületekre és a város körüli dombokra pazar. Nőnapra mentünk. A kedves meglepetés bonbon az étteremnél a személyzet részéről lányaimnak és nejemnek, a kedves köszöntő szavak, a figyelmesség minden vonatkozásban érzékelhető volt, s bearanyozták a napunkat. Az ételválaszték és ízek világa a legjobb választás közé sorolta a Palace Hotelt számunkra.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
üdvözlet ha figyelemmel kisérik a megszálló vendégeket akkor láthatják,hogy hány alkalommal voltunk a szállodában úgy gondolom ,hogy ez jelent valamit .Szeretünk ide járni nekünk megfelel mindennel meg vagyunk elégedve jó az étel jó a kiszolgálás .jóa vellness mit irjak még MINDEN ócsiny harasó Tisztelettel Imre

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Idén újra visszatértünk a Palace hotelbe. Szerencsére idén sem csalódtunk. 3 éjszakát voltunk, szuper szobát kaptunk, minden be volt készítve a kislányunknak is. Kedves tőlük, hogy ágyneműt is adnak (mert nem mindenhol szokás). Egyedül azt hiányoltam, hogy nem volt gyerek menü, de szerencsére mindig meg tudtuk oldani. Biztosan visszatérünk még.

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Szálloda gyönyörű,személyzet kedves,udvarias,tisztaság,kényelem kiváló.
Amit hiányoltam bejelentkezéskor jeleztem,hogy vegán étkezést szeretnék,ezt nem nagyon tudták biztosítani,főleg a reggelinél.pl,növényi tej nem volt kirakva és igen kevés volt a választék.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Júliusban voltunk 7végere, nagyon tetszet a hotel, jó volt a konyhája is a hotelnak. Szobánk szép tiszta volt, amit kifogásolok az az erkélyunk volt, nagyon kozel volt a szomszéd erkélyekhez és dohányoztak ott ami nagyon zavaró volt, hajnalban arra kelni hogy fust jon a szobádba. A hotel kozel van a furdohoz.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi hévizi vendégekként most először voltunk lakói a sokszor megcsodált épületnek. Szobacserével kezdtünk, mert a 4. emeleti (429)szobánk fölött az 5. emeleten lévő (klíma? ) gépház zaját éjjel nehezen viseltük! A 318-as szoba kevesebb napot kapott, de az időjárás miatt ez nem is volt hátrány. Érdekes, hogy a 318-as szoba TV szolgáltatása különbözött a 429-es szobáétól.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Mit is mondjak? A szoba tiszta és kényelmes az ágy - ez a momemtum számomra nagyon fontos. :) Van egy kis konyharész is a szobában, poharakkal, mosogatórésszel, elektromos rezsóval. Jól felszerelt minibár. Szép kilátás a sétálóutcára. A személyzet is kedves, udvarias, mindenki előre köszön. A wellness részleg egyszerű de tiszta, bár a nagy medence vize lehetne egy picivel melegebb is.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Egyszer egy másik helyről hazafelé tartva láttuk ezt a szállodát és gondoltuk, eljövünk, mert kívülről szépnek tűnt. A hotel épületét nem könnyű megközelíteni, lévén a város közepén van, keskenyek az utcák és a parkoló is a másik utcából nyílik. A bejelentkezés gyorsan ment, itt is nagyon tetszett az üvegfalú lift, amiből az épület belsejére lehetett látni.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos a hely! A busz végállomástol nincs mesze minden ott van a közellben. A tó is csak 3 percre van a szállodátol. kedvesek segitő készek a dolgozok,mindenhol rend tísztaság. A szóba mit kaptunk nagyon jó volt. Medencéktíszták szauna,minden jó volt. Nagyon finoman főznek. És mindig a felszolgálok ott vannak és segitenek bár mi gondod is van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Szép hotelben egy kellemes pár napos kikapcsolódásban volt részünk. A hotel tiszta és impozáns. A szoba megfelelő volt. A wellness részleg szép, de nekem szerintem kicsi. A hotel étterme nem volt túl nagy és az ételek is lehettek volna változatosabbak, de a minőségével nem volt gond. A tó fantasztikus és egyedülálló. . . biztosan visszatérünk még Hévízre!

Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.967 - 20.838,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekszobával, szauna és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.013,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátás, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, szauna- és gőzfürdő használattal, fitnesz terem és gyermek szoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.09.30-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 31.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 24.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.884,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, billiárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.22.
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 43.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi ajándékkal, mézeskalácssütéssel, fáklyás sétával, forralt borozással, fürdőzéssel karácsonyi koncerttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.26.
Lekics Apartmanok
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Erzsébet
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.951 - 28.608,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.30-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

HévízX