Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

4. helyezett a 154 hévízi szállás közül
12. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Akciós csomagok

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A kilátás a szobából az épületekre és a város körüli dombokra pazar. Nőnapra mentünk. A kedves meglepetés bonbon az étteremnél a személyzet részéről lányaimnak és nejemnek, a kedves köszöntő szavak, a figyelmesség minden vonatkozásban érzékelhető volt, s bearanyozták a napunkat. Az ételválaszték és ízek világa a legjobb választás közé sorolta a Palace Hotelt számunkra.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
üdvözlet ha figyelemmel kisérik a megszálló vendégeket akkor láthatják,hogy hány alkalommal voltunk a szállodában úgy gondolom ,hogy ez jelent valamit .Szeretünk ide járni nekünk megfelel mindennel meg vagyunk elégedve jó az étel jó a kiszolgálás .jóa vellness mit irjak még MINDEN ócsiny harasó Tisztelettel Imre

Szandra92 TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Idén újra visszatértünk a Palace hotelbe. Szerencsére idén sem csalódtunk. 3 éjszakát voltunk, szuper szobát kaptunk, minden be volt készítve a kislányunknak is. Kedves tőlük, hogy ágyneműt is adnak (mert nem mindenhol szokás). Egyedül azt hiányoltam, hogy nem volt gyerek menü, de szerencsére mindig meg tudtuk oldani. Biztosan visszatérünk még.

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Szálloda gyönyörű,személyzet kedves,udvarias,tisztaság,kényelem kiváló.
Amit hiányoltam bejelentkezéskor jeleztem,hogy vegán étkezést szeretnék,ezt nem nagyon tudták biztosítani,főleg a reggelinél.pl,növényi tej nem volt kirakva és igen kevés volt a választék.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Júliusban voltunk 7végere, nagyon tetszet a hotel, jó volt a konyhája is a hotelnak. Szobánk szép tiszta volt, amit kifogásolok az az erkélyunk volt, nagyon kozel volt a szomszéd erkélyekhez és dohányoztak ott ami nagyon zavaró volt, hajnalban arra kelni hogy fust jon a szobádba. A hotel kozel van a furdohoz.

Flótás TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi hévizi vendégekként most először voltunk lakói a sokszor megcsodált épületnek. Szobacserével kezdtünk, mert a 4. emeleti (429)szobánk fölött az 5. emeleten lévő (klíma? ) gépház zaját éjjel nehezen viseltük! A 318-as szoba kevesebb napot kapott, de az időjárás miatt ez nem is volt hátrány. Érdekes, hogy a 318-as szoba TV szolgáltatása különbözött a 429-es szobáétól.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Mit is mondjak? A szoba tiszta és kényelmes az ágy - ez a momemtum számomra nagyon fontos. :) Van egy kis konyharész is a szobában, poharakkal, mosogatórésszel, elektromos rezsóval. Jól felszerelt minibár. Szép kilátás a sétálóutcára. A személyzet is kedves, udvarias, mindenki előre köszön. A wellness részleg egyszerű de tiszta, bár a nagy medence vize lehetne egy picivel melegebb is.

expert TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Egyszer egy másik helyről hazafelé tartva láttuk ezt a szállodát és gondoltuk, eljövünk, mert kívülről szépnek tűnt. A hotel épületét nem könnyű megközelíteni, lévén a város közepén van, keskenyek az utcák és a parkoló is a másik utcából nyílik. A bejelentkezés gyorsan ment, itt is nagyon tetszett az üvegfalú lift, amiből az épület belsejére lehetett látni.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos a hely! A busz végállomástol nincs mesze minden ott van a közellben. A tó is csak 3 percre van a szállodátol. kedvesek segitő készek a dolgozok,mindenhol rend tísztaság. A szóba mit kaptunk nagyon jó volt. Medencéktíszták szauna,minden jó volt. Nagyon finoman főznek. És mindig a felszolgálok ott vannak és segitenek bár mi gondod is van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Szép hotelben egy kellemes pár napos kikapcsolódásban volt részünk. A hotel tiszta és impozáns. A szoba megfelelő volt. A wellness részleg szép, de nekem szerintem kicsi. A hotel étterme nem volt túl nagy és az ételek is lehettek volna változatosabbak, de a minőségével nem volt gond. A tó fantasztikus és egyedülálló. . . biztosan visszatérünk még Hévízre!

Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.962 - 21.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.22-ig
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 17.937,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.04.05-ig
Hotel FIT Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 11.690 - 14.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.350 - 36.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 15.446 - 22.089,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, tófürdő belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.22-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Kalma Hévíz
A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

HévízX