Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

4. helyezett a 148 hévízi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Az elhelyezkedés,a kaja,a személyzet is kiváló. Csak ajánlani tudom minden korosztálynak. Több éve visszatérő vendégek vagyunk,minden alkalommal jól éreztük magunkat. A szállodának vannak nagyon jó akciói,főleg a törzsvendég kártyával. Talán észrevételképp annyit,hogy a mélygarázs ára lehetne valamivel kedvezőbb,mert városban elég nehézkes a parkolás.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
A Palace Hotel minden tekintetben azt a szolgáltatást nyújtotta, ami a kategóriába sorolása alapján elvárható. A konyha kiváló: jó ízléssel összeállított menü választék, az esetek nagy részében hibátlan kivitelezés, folyamatos utántöltés. A felszolgálás és a személyzet úgy általában udvarias csak akkor van ott ha szükséges.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A szálloda szép, tiszta, ízlésesen berendezett, központi helyen van. A kiszolgálás első osztályú. A recepción dolgozók nagyon készségesek, minden kérdésünkre megkaptuk a választ. A pincérek figyelmesek, gyorsak. Az ételek sokfélék, nemzetközi kínálattal, bárki megtalálhatta az ízlésének megfelelőt.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23.
A személyzetet dicséret illeti, a munkájukat példa értékűen végezték. Az étkezdében kiváló volt a kiszolgálás,az étel választék nagyon bőséges. A szálloda nagy medencéje viszont elég hűvösre sikerült ,sajnos ezt mások is hangoztatták. Ezen szerintem lehet változtatni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat! Köszönet a vezetésnek.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 20.
A szolgáltatások - a leírtaknak megfelelőek - és színvonalasak voltak,a személyzet készséges és figyelmes volt. A környező utcákban, jelenleg folyó munkálatok miatti kényelmetlenségekre igyekeztek megoldást találni. /Pl. : parkolási nehézségek miatti időcsúszások tolerálása. /Negatívum: A fűtés szabályozhatósága nem volt ideális,a légbefúvás kissé zajos.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel Hévízen a Palace Hotelben. Az egész szálloda nagyon szép. Berendezése igényes esztétikus. Szálloda egész területén tisztaság uralkodik. Személyzet kedves segítőkész udvarias. Reggeli és vacsora bőséges , ízletes , változatos . Wellness részleg is nagyon jó. A szálloda gondol a gyerekes családokra fiatalokra idősekre egyaránt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Nagyon kellemes volt az egész! Mindennel elégedettek voltunk, finomak voltak az ételek is, jó választás volt a hotel, mindenkinek csak ajánlani tudom!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Visszatérő vendégek vagyunk a Palace hotelben, pedig távol esik a lakhelyünkhöz (300 km). Ez önmagában is árulkodó. Készséges, segítőkész, udvarias személyzet,csodás étkek, makulátlan tisztaság,kényelmes,tágas szobák,közel a Tófürdő - kell ennél több? ! Ha rosszat említenék: szűkös a garázs,a garázs ajtó nehezen kezelhető,a lift nem volt megbízható.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok szállodában megfordultam, de ez az ellátás és maga a szálloda látványa egy élet élménye marad. Február 19-23-ig barátnőmmel, és mindegyikünk nagyon feltöltődött e 4 éjszakás pihenés alatt. Ugyanis szakadó hóesésben még a szállodából sem kellett kimenni, és minden kényelem, és ami a pihenéshez kell megkaptuk. Ide biztos még ellátogatok.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Egy nagyobb (evezős) társaság szervezésével voltunk idén is a szállodában. A tavalyi évhez képest a vacsora fő ételei sokkal finomabbak voltak, a levesek, a húsok, a halételek, és idén is nagyon jó volt az "előétel" kínálat, valamint a desszert választási lehetőségek. A reggeli változatlanul finom volt. A wellness részleg szép, tiszta, vízhőmérséklet kellemes, még az "úszó"medencében is.

Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.722 - 26.239,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 25.762,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.02.19-ig
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben pizzaebéddel, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 17.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.650,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 30.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Vital Zalakaros
Valentin nap (min. 2 éj)
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Téli-tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

HévízX