Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel  Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi u. 1-3.

Palace Hotel  Hévíz a térképen

Palace Hotel Hévíz értékelése:

2. helyezett a 153 hévízi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

Palace Hotel Hévíz képei

Palace Hotel  Hévíz

Palace Hotel Hévíz vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi hévizi vendégekként most először voltunk lakói a sokszor megcsodált épületnek. Szobacserével kezdtünk, mert a 4. emeleti (429)szobánk fölött az 5. emeleten lévő (klíma? ) gépház zaját éjjel nehezen viseltük! A 318-as szoba kevesebb napot kapott, de az időjárás miatt ez nem is volt hátrány. Érdekes, hogy a 318-as szoba TV szolgáltatása különbözött a 429-es szobáétól.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Mit is mondjak? A szoba tiszta és kényelmes az ágy - ez a momemtum számomra nagyon fontos. :) Van egy kis konyharész is a szobában, poharakkal, mosogatórésszel, elektromos rezsóval. Jól felszerelt minibár. Szép kilátás a sétálóutcára. A személyzet is kedves, udvarias, mindenki előre köszön. A wellness részleg egyszerű de tiszta, bár a nagy medence vize lehetne egy picivel melegebb is.

expert TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Egyszer egy másik helyről hazafelé tartva láttuk ezt a szállodát és gondoltuk, eljövünk, mert kívülről szépnek tűnt. A hotel épületét nem könnyű megközelíteni, lévén a város közepén van, keskenyek az utcák és a parkoló is a másik utcából nyílik. A bejelentkezés gyorsan ment, itt is nagyon tetszett az üvegfalú lift, amiből az épület belsejére lehetett látni.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos a hely! A busz végállomástol nincs mesze minden ott van a közellben. A tó is csak 3 percre van a szállodátol. kedvesek segitő készek a dolgozok,mindenhol rend tísztaság. A szóba mit kaptunk nagyon jó volt. Medencéktíszták szauna,minden jó volt. Nagyon finoman főznek. És mindig a felszolgálok ott vannak és segitenek bár mi gondod is van.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Szép hotelben egy kellemes pár napos kikapcsolódásban volt részünk. A hotel tiszta és impozáns. A szoba megfelelő volt. A wellness részleg szép, de nekem szerintem kicsi. A hotel étterme nem volt túl nagy és az ételek is lehettek volna változatosabbak, de a minőségével nem volt gond. A tó fantasztikus és egyedülálló. . . biztosan visszatérünk még Hévízre!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
A hotel elhelyezkedése kiváló, központban van. Kedves, udvarias személyzet. A szoba kényelmes és jól felszerelt. Ételek bőségesek és a minőség is megfelelő volt. Ugyanígy a wellness-részleg is minden igényt kielégítő. Felejthetetlen napok voltak. Nagyon meg voltunk vele elégedve, színvonalas, gyönyörű hely, kedves személyzettel, Hévíz központjában.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Egy éves gyerkőccel voltunk a hotelben. Sajnos gyerek pancsoló nincs, a wellness részleg nem túl gyerekbarát, viszont a szobában és az étteremben kaptunk mindent, amire szükségünk volt. Kint túrtak-fúrtak,de ebből bent semmi sem hallatszott. Esténként sétáltunk, jó volt a játszóház is, csak az a műfű szerű szőnyeg nagyon bök és kemény,így mászó-totyogó babáknak nem túl kényelmes.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
2 éjszakát töltöttünk itt párommal. Kifogástalan volt az ellátás . Tisztaság csillagos 5-ös. Személyzet udvarias. Wellnes részleg nagyon megfelelő volt számunkra. Hamarosan ismét felkeressük a szállodát. Szeretném ajánlani minden pihenni vágyó fiatalnak, családosoknak és persze a nyugdíjasoknak is.

Nyugdíjas házaspár

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Minden nagyon klassz volt.A welnes egy kicsit lehetne nagyobb több napozó ággyal ellátva.A szoba lényelmes jól felszerelt remek kilátással.Finom bőséges kaja

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Ismét nem csalódtunk a PALACE-ban. A felújítás sem volt zavaró.A személyzet és az ellátás kifogástalan . Az étkezés nagyon választékos és ízletes volt.
Találkozzunk, mi biztosan visszamegyünk!

Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.811 - 28.028,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.973 - 24.047,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsokkal, tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.09.12. - 2020.08.21.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 16.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 11.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 34.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
7 nap/6 éjszaka 26.400 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, orvosi vizsgálattal, gyógykezeléssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal,
Érvényes: 2019.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Palace Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.973 - 21.122,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
November 1-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)

HévízX