Kocsis Gabriella: Hunguest Hotel Panoráma - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz értékelése
18. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Hunguest Hotel Panoráma

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda a mi elvárásainknak nagyon megfelelt, teljesen meg voltunk elégedve a szobánkkal, az ellátással, csak egyetlen dolog hiányzott, a klíma, de azt tudtuk már a foglaláskor is, hogy az nem lesz.

Szeretnéd követni Kocsis Gabriella felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
8380 Hévíz
Petőfi utca 9.

2019. augusztus 24.
Második alkalommal voltunk a szállodában. A 20. házassági évfordulónkat ünnepeltük. Elégedettek vagyunk, az étkezés kitűnő, a szálloda előnyére szolgál. Véleményünk szerint ráférne a szállodára egy kis esztétikai, és kornak megfelelő felújítás ( pl. ablakok cseréje, klíma) és akkor tökéletes...

2019. augusztus 12.
Az elhelyezkedése, az ételek mennyisége, minősége kiváló volt. Amit hiányoltunk:( ha már nincs klíma) , legalább asztali ventilátort biztosíthattak volna a melegebb éjszakákra. Egyébként ár-érték arányban így is jó volt.

2019. augusztus 7.
Többször jártunk már a szállodában alapjában véve az igényeinknek megfelel,elég nagy a zsúfoltság a nyári időszakban.Az egyetlen kifogás az úgynevezett levesbüfé,ha csak ezt tudják nyújtani akkor inkább ne legyen mert sokan lejöttek megnézték a választékot ( 2 ) és elmentek....

Hunguest Hotel Panoráma, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Hévizi feltöltődés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-03-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-09-18 - 2020-03-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02